Kasutusluba

Kasutuslubade väljastamine ehitise valmimisel. Teenuse eest tuleb tasuda riigilõivu. Täpsemad nõuded on kirjas jaotuses "õigusaktid"

Loe edasiKuva vähem

Taotluse esitamiseks:

Millest alustada

Lisainfo kasutusloa taotluste ja kasutusteatiste esitamise ja menetlemise kohta on leitav siit.

Kuhu avaldus esitada

Kasutusloa taotluse või kasutusteatise palume esitada elektrooniliselt ehitisregistri kaudu www.ehr.ee.

Teavet ehitisregistri kasutamise kohta leiab ehitisregitri kodulehelt. Samast on leitavad ka klienditoe kontaktid.

Tulenevalt ehitusseadustikust võib erandjuhul, kui ehitisregistri kaudu esitamine ei ole võimalik, dokumendid esitada ka muul viisil. Sellisel juhul palume esitada kogu dokumentatsioon digikandjal (cd, mälupulk) ning lisada põhjendus, miks ehitisregistrile esitamine konkreetsel juhul võimalik ei ole.

Erandjuhul, kui ehitisregistri kaudu esitamine ei ole võimalik, võib dokumendid esitada digikandjal teenindussaali lauda nr 23.

Tallinna Linnaplaneerimise Amet
Kontaktandmed
Ametnik: Aare Kais
Aadress: Vabaduse väljak 7
Telefon: 6404731
E-post: aare.kais@tallinnlv.ee
Veebiaadress: vaata
Kommentaar:

Piirkond: Kristiine LO, tuba 221

empty   
Ametnik: Tiina Raide
Aadress: Vabaduse väljak 7
Telefon: 6164049
E-post: tiina.raide@tallinnlv.ee
Veebiaadress: vaata
Kommentaar:

Piirkond: Põhja-Tallinn LO, Lasnamäe LO (järelevalve), Kesklinna LO tuba 221

empty   
Ametnik: Kristiina Liinak
Aadress: Vabaduse väljak 7
Telefon: 6404732
E-post: kristiina.liinak@tallinnlv.ee
Veebiaadress: vaata
Kommentaar:

Piirkond: Põhja-Tallinn LO, Lasnamäe LO, tuba 113

empty   
Ametnik: Mikk Kelement
Aadress: Vabaduse väljak 7
Telefon: 6404728
E-post: mikk.kelement@tallinnlv.ee
Veebiaadress: vaata
Kommentaar:

Piirkond: Pirita LO, Kesklinna LO, tuba 221

empty   
Ametnik: Heli Märtson
Telefon: 6404721
E-post: heli.martson@tallinnlv.ee
Veebiaadress: vaata
Kommentaar:

Piirkond: Nõmme LO, Kesklinna LO, tuba 221

empty   
Ametnik: Mari Viilop
Aadress: Vabaduse väljak 7
Telefon: 6404727
E-post: mari.viilop@tallinnlv.ee
Veebiaadress: vaata
Kommentaar:

Piirkond: Haabersti LO, tuba 221

empty   
Ametnik: Liisi Pajuste
Telefon: 6404747
E-post: liisi.pajuste@tallinnlv.ee
Veebiaadress: vaata
Kommentaar:

Piirkond: Nõmme LO, Kesklinna LO (järelevalve) tuba 221

empty   
Ametnik: Helvi Kork
Aadress: Vabaduse väljak 7
Telefon: 6404749
E-post: helvi.kork@tallinnlv.ee
Veebiaadress: vaata
Kommentaar:

osakonna juhataja, tuba 113

empty   
Ametnik: Arthur Ainsaar
Telefon: 6404729
E-post: arthur.ainsaar@tallinnlv.ee
Veebiaadress: vaata
Kommentaar:

Piirkond: Mustamäe LO, Vanalinn, kinnistuvälised tehnovõrgud, tuba 221

Vastuvõtuajad
E (14:00 - 18:00)
N (9:00 - 12:00)