Meditsiiniline julgestusteenus

Erinevate (suur) ürituste meditsiiniline julgestamine toimub vastavalt ürituse turvaplaanile ja konkreetset riskiastet arvestades kiirabibrigaadi(de)ga, esmaabipunktiga või üksiku meditsiinitöötaga. Igal konkreetsel juhul määratakse koos ürituse korraldajaga ja/või piirkonna politseiasutusega vajalik julgestuse aste eesmärgiga mitte halvendada tavaelanikkonna kiirabilist teenindamist ürituse ajal.

Loe edasiKuva vähem

1. Vali taotlemise liik:

Esitada tellimus vabas vormis operatiivjuhile, operatiiv@tems.ee Märgi ära mis üritusega on tegu, millal ja kus toimub, kui palju oodatakse osalejaid/külastajaid ja kes on korraldaja.

Tulemus

Tallinna Kiirabi teeb esitatud andmete alusel konkreetse pakkumise.

Tallinna Kiirabi
Kontaktandmed
Aadress: Retke tee 1
Telefon: 6971148
E-post: operatiiv@tems.ee
Veebiaadress: vaata

Esitada tellimus operatiivjuhile, telefonil 6971148. Märkida ära mis üritusega on tegu, millal ja kus toimub, kui palju oodatakse osalejaid/külastajaid ja kes on korraldaja.

Tulemus

Konkreetse pakkumise esitab Tallinna Kiirabi esitatud andmete alusel.

Esitada tellimus vabas vormis operatiivjuhile, aadressil Retke tee 1, 13415, Tallinn.Märkida ära mis üritusega on tegu, millal ja kus toimub, kui palju oodatakse osalejaid/külastajaid ja kes on korraldaja.

Tulemus

Konkreetse pakkumise esitab Tallinna Kiirabi esitatud andmete alusel.

Esitada tellimus vabas vormis operatiivjuhile, operatiiv@tems.eeMärkida ära mis üritusega on tegu, millal ja kus toimub, kui palju oodatakse osalejaid/külastajaid ja kes on korraldaja.

Tulemus

Konkreetse pakkumise esitab Tallinna Kiirabi esitatud andmete alusel.