Psühholoogilise nõustamise teenus

Psühholoogilise nõustamise teenuse eesmärk on aidata kaasa laste ja perede suhte-, kasvatus- ja käitumisprobleemide lahendamisele ja trauma tagajärgedega toimetulemisele.

Loe edasiKuva vähem

Teenust osutatakse tööpäeviti päevasel ajal. Teenust osutatakse teenuseosutaja ruumides individuaal- ja perenõustamisena või interneti- või telefoninõustamisena. Ühe individuaal- ja perenõustamisseansi kestus on tavapäraselt 45–90 min.

Teenust osutab kõrgharidusega psühholoog või pedagoogilise, sotsiaaltööalase, psühholoogiaalase või muu kõrgharidusega ning pereterapeudi kvalifikatsiooniga pereterapeut.

Teenuse raames toimub:

1. tutvumine ja esmase kontakti loomine;

2. probleemist arusaamise uurimine;

3. soovitud tulemuste kindlaksmääramine, klientide ootuste korrigeerimine ja motiveerimine;

4. praeguse toimetulekutaseme hindamine;

5. tagasiside ja soovituste andmine;

6. edasise tegevuse kavandamine.


Klient saab teenust kas omal algatusel või hoolekandeosakonna teadmisel. Tallinna Perekeskuse psühholoogide vastuvõtule saavad pöörduda Tallinnasse registreeritud lapsed ja lastega pered. Teenust osutatakse nõustamiskeskuses kõikidel tööpäevadel kindlatel kellaaegadel eelregistreerimisega vastuvõtule. Nõustamine on tasuta ja toimub eesti või vene keeles. Teenust osutatakse kuni toimetuleku paranemiseni või probleemi lahenemiseni.

 

Taotluse esitamiseks:

Millest alustada

Pöördu oma elukohajärgsesse sotsiaalhoolekande osakonda lastekaitse töötaja poole. Teenuse osutaja poole võib ka omal algatusel pöörduda.Lisainfo nõustamisteenuse ja võimaluste kohta telefonil 6556970 või info@pk.ee.

Isikutuvastus

Kaasa võta isikut tõendav dokument.

Tulemus

Toetada lapsi, noori ja lapsevanemaid pereprobleemide lahendamisel.

Tallinna Perekeskus
Kontaktandmed
Aadress: Asula tn 11
Telefon: 655 6970
E-post: info@pk.ee
Veebiaadress: vaata
Kommentaar:

Teenuse osutamine toimub eelregistreerimisega. Lisainfo nõustamisteenuse ja võimaluste kohta telefonil 6556970 või info@pk.ee.

Vastuvõtuajad
E (09:00 - 18:00)
T (09:00 - 18:00)
K (09:00 - 18:00)
N (09:00 - 18:00)
R (09:00 - 18:00)