Sõle Spordikeskus

Multifunktsionaalne kolmekorruseline spordikompleks kerkib endise Sõle Põhikooli kõrval asuvale kinnistule ning hoone valmib 2017. aasta sügisel.

Sportimisvõimalused: ujula (üldpindala 943,8m2) 25-meetrine bassein (kaheksa rada, sügavus 1,3-1,8m), lastebassein (6x10m, sügavus 0,8m), kolme väljakuga pallimängusaal (1853,9m2), vehklemissaal (üheksa rada, 317,6m2), treeningsaal (317,6m2) ja kaks väiksemat treeningsaali (148,7 ja 246,4m2).

Valminud on spordikeskuse täismõõtmeline, FIFA Star2 normidele vastav kunstmurukattega jalgpalliväljak, mis talveperioodil on kaetud täispuhutava halliga.

Täname kõiki broneerimissoovide edastamise eest ning anname teada, et juunikuu jooksul tehakse otsused ujula ja pallimänguväljakute graafikute osas. Palume kõigilt mõistvat suhtumist, sest broneerimissoove on kordades rohkem kui reaalseid võimalusi.

Lisainfo saamiseks palume võtta ühendust e-posti aadressil krisport@kristiinesport.ee ja märkida koopiareale (cc) sportnoorsoo@tallinnlv.ee. Täiendav info avaldatakse jooksvalt veebilehtedel http://kristiinesport.ee/sole-spordikeskus/ ja http://www.tallinn.ee/sport/Teenus-Sole-Spordikeskus.

 

Taotluse esitamiseks:

Millest alustada

Kontaktinfo nägemiseks vali nimekirjast asutus: