Linna esindusasutuste üürimine

Linna esindusasutuste üürimine ametlikeks vastuvõttudeks, pidulikeks üritusteks, koolitusteks ja nõupidamisteks.

 

Loe edasiKuva vähem


Roosikrantsi residents asub Tallinnas aadressil Roosikrantsi 4B. Residentsis on koolituste ja nõupidamiste läbiviimiseks võimalik kasutada suurt saali, mis asub maja I korrusel ning väiksemaid nõupidamiste ruume II korrusel. Majas on olemas WIFI kasutamise võimalus. Toitlustamiseks tuleb tellida catering.Maja I korrusel asuvas saalis on 30 istekohta, püstijalavastuvõtu korral mahutab saal kuni 50 inimest. Saalis on võimalik kasutada suurt nõupidamiste lauda, dataprojektorit, ekraani, pabertahvlit. Saalis on olemas ka muusikakeskus.Maja II korrusel asuvad:

 • Suur tuba nõupidamisteks. Toas on nõupidamiste laud ning kohti ümber laua 10-le inimesele. Ruumis on olemas ka dataprojektor, ekraan ning pabertahvel.
 • Väike tuba nõupidamisteks. Toas on nõupidamiste laud ning selle ümber istekohti kuni 7-le inimesele.
 • Väike puhketuba. Sobib nõupidamiseks kuni 5-le inimesele.

Lisainformatsioon ja ürituse läbiviimiseks vajalikud üksikasjad palume eelnevalt kooskõlastada residentsi administraatori Ene Viidasega telefonil 631 3979.

Särgava külalistemaja asub Tallinnas Pirita-Kosel aadressil Ernst Särgava allee 4. Särgava külalistemajas on võimalik sisetingimustes korraldada nõupidamisi, pidulikke lõuna- ja õhtusööke, vastuvõtte kuni 50-le osavõtjale ning koolitusi kuni 26-le osavõtjale. Ürituse korraldamisel kuni 50-le osavõtjale külalistemaja pargis on võimalik rentida plast-aiamööblit ja toidunõusid ning joogiklaase. Toitlustamiseks on vajalik tellida catering. Koolituste ja nõupidamiste puhul, kus osavõtjate arv jääb alla 20-ne, on võimalik tellida kohapeal valmistatavaid kohvipause, lõuna- ning õhtusööke. Külalistemaja I korrusel asub nõupidamiste ruum. Ruumis on nõupidamiste laud ja istekohti kuni 26-le osavõtjale. Kasutada saab pabertahvlit, dataprojektorit ja ekraani. Ruumis on WIFI kasutamise võimalus. Kõrval asuvas puhketoas on olemas televiisor ja muusikakeskus. Külalistemaja juurde kuulub eraldi asuv saunakompleks. Kompleksis asub kaminasaal, kus on võimalik läbi viia nõupidamisi kuni 25-le osavõtjale. Kaminasaali laua taga on istekohti kuni 14-le osavõtjale. Kaminasaalis on suur nurgadiivan, kööginurk, muusikakeskus ja televiisor. Ürituste läbiviimiseks Särgava külalistemajas on vaja kooskõlastada ürituse toimumise aeg maja juhataja Jüri Padamiga telefonil 6056105.

Jaan Poska maja asub Jaan Poska tn 8. Maja on võimalik üürida ametlikeks esindusüritusteks, eelkõige konverentsivastuvõttudeks. Esimesel korrusel asub banketisaal. Piduliku lõuna- või õhtusöögi optimaalne osalejate arv on 14-16 inimest. Püstijalavastuvõtu korral mahutab banketisaal kuni 40 inimest. Esimesel korrusel asub ka salongi peeglisaal 40 istekohaga. Saal sobib pidulikeks vastuvõttudeks, aktusteks, kontsertideks. Jaan Poska majas ürituste läbiviimiseks on võimalik kasutada ekraani, dataprojektorit ning muusikakeskust. Majas on WIFI kasutamise võimalus. Toitlustamiseks on vaja tellida catering. Ürituse läbiviimiseks Jaan Poska majas tuleb maja juhataja Pille Langiga telefonil 616 4018 kooskõlastada ürituse toimumise aeg ja tutvuda maja kodukorraga.

Raekoja üürimist puudutav info on Raekoja veebilehel.

Ürituste läbiviimiseks tuleb esitada kirjalik taotlus linnasekretär Toomas Sepale kas posti teel või e-posti aadresssil: toomas.sepp@tallinnlv.ee. Taotlusesse märkida:

 • ürituse eesmärk, kirjeldus
 • toimumise aeg (kuupäev, kellaaeg),
 • osavõtjate arv
 • kontaktisik
 • üritust korraldava asutuse nimetus (eraisiku puhul nimi, kellele arve esitatakse)
 • asutuse aadress (eraisiku puhul postiaadress)
 • üritust korraldava asutuse registrikood (eraisiku puhul korraldaja isikukood)
 • e-posti aadress arve edastamiseks

Täpsem informatsioon esindusasutuste kohta: Roosikrantsi residents, E.Särgava külalistemaja, Jaan Poska maja, Tallinna Raekoda

Tallinna Linnavolikogu asub Vana-Viru 12. Ruumide (II korruse saal, III korruse saal) üürimise kohta informatsiooni saamiseks tuleb võtta ühendust Ester Kägoga telefon 6943 211 või ester.kago@tallinnlv.ee.

Taotluse esitamiseks:

Millest alustada

Vali välja sulle sobiv ruum ning küsi telefoni teel, kas ruumi saab sulle vajalikul ajal üürida. Kontaktid on järgmised: Roosikrantsi residents, Ene Viidas - 631 3979; E.Särgava külalistemaja, Jüri Padam - 605 6105; Jaan Poska maja, Pille Lang - 616 4018; Tallinna Raekoda - 645 7900.
Ürituse läbiviimiseks on vajalik esitada kirjalik taotlus linnasekretär Toomas Sepale. Kui oled leidnud sobiva ruumi siis täida taotlus, kuhu on märgitud:

 • ürituse eesmärk, kirjeldus
 • toimumise aeg (kuupäev, kellaaeg),
 • osavõtjate arv
 • kontaktisik
 • üritust korraldava asutuse nimetus (eraisiku puhul, nimi kellele arve esitatakse)
 • asutuse aadress (eraisiku puhul postiaadress)
 • üritust korraldava asutuse registrikood (eraisiku puhul korraldaja isikukood)
 • e-posti aadress arve edastamiseks

Tasumine

Tasumine toimub esitatud arvete alusel.

Tulemus

Saad üürida esindusasutuse ruumi.

Kontaktinfo nägemiseks vali nimekirjast asutus: