2017/2018 õppeaastal töötavad Pallasti 19 hoones järgmised rühmad:

Lapse puuduma jäämisest saab teatada igal hommikul enne kella 09.00-i oma rühma telefonil.

 

LEPATRIINU (eesti õppekeelega sõimerühm, 1,4-3 -aastased lapsed)

Õpetajad: Jana Kanger (Jana.Kanger@asunduse.edu.ee
Õpetaja assistent: Merle Sari (Merle.Sari@asunduse.edu.ee)
Õpetaja abi: Valeria Vinogradova (Valeria.Vinogradova@asunduse.edu.ee)

LINNUPOJAD (eesti õppekeelega liitrühm)

Õpetaja: Mare Poom (Mare.Poom@asunduse.edu.ee)
Õpetaja: Anastasia Kalinkina (Anastasia.Kalinkina@asunduse.edu.ee)
Õpetaja abi: Liivi Kaljumäe (Liivi.Kaljumae@asunduse.edu.ee

PÄIKESEJÄNKUD (eesti õppekeelega aiarühm, 3-6-aastased lapsed)

Õpetaja: Piret Kostina (Piret.Kostina@asunduse.edu.ee)
Õpetaja assistent: Ave Rosenthal (Ave.Rosenthal@asunduse.edu.ee)
Õpetaja abi: Julia Kotljarevskaja (Julia.Kotljarevskaja@asunduse.edu.ee

MESIKÄPP (eesti õppekeelega sõimerühm, 2-3 -aastased lapsed)

Õpetajad: Maris Sillaste (Maris.Sillaste@asunduse.edu.ee)
Õpetaja assistent: Kristel Kukk (Kristel.Kukk@asunduse.edu.ee)
Õpetaja abi: Lea Markovitš (Lea.Markovits@asunduse.edu.ee

MUUMID (eesti õppekeelega aiarühm, 3-6-aastased lapsed)

Õpetaja: Julia Vetik (Julia.Vetik@asunduse.edu.ee)
Õpetaja: Susan Suurkask (Susan.Suurkask@asunduse.edu.ee)
Õpetaja abi: Ülle Kereme (Ülle.Kereme@asunduse.edu.ee)

 

Viimati muudetud: 09.01.2018