AvalehtAsunduse lasteaedKontaktidRühmad › Pallasti 19 hoones

Pallasti 19 hoones


 

Lapse puuduma jäämisest saab teatada igal hommikul enne kella 09.00-i oma rühma telefonil.

 

2016/2017 õppeaastal töötavad Pallasti 19 hoones järgmised rühmad

 

 PÕNGERJAD (eesti õppekeelega aiarühm, 6-7-aastased lapsed)

Õpetajad: Merit Klettenberg (Merit.Klettenberg@asunduse.edu.ee) ja Kaili Raud (Kaili.Raud@asunduse.edu.ee)

Õpetaja abi:

 

LINNUPOJAD (eesti õppekeelega sõimerühm)

Õpetaja:  Liivi Kaljumäe (Liivi.Kaljumae@asunduse.edu.ee)

Õpetaja assistent: Merle Sari (Merle.Sari@asunduse.edu.ee)

Õpetaja abi:  Lea Markovitš (Lea.Markovits@asunduse.edu.ee)

 

PÄIKESEJÄNKUD (eesti õppekeelega aiarühm, 3-6-aastased lapsed)

Õpetaja: Katrin Virolainen (Katrin.Virolainen@asunduse.edu.ee)

Õpetaja assistent: Ave Rosenthal (Ave.Rosenthal@asunduse.edu.ee)

Õpetaja abi: Sirje Koger (Sirje.Koger@asunduse.edu.ee)

 

NAERUPÕNNID (eesti õppekeelega aiarühm, 6-7-aastased lapsed)

Õpetajad: Kristel Kukk (Kristel.Kukk@asunduse.edu.ee) ja Jana Kanger (Jana.Kanger@asunduse.edu.ee)

Õpetaja abi: Kairi Kohberg (Kairi.Kohberg@asunduse.edu.ee)

 

MUUMID (eesti õppekeelega aiarühm, 3-6-aastased lapsed)

Õpetaja: Karolin Tohv (Karolin.Tohv@asunduse.edu.ee)

Õpetaja assistent: Kersti Aaver (Kersti.Aaver@asunduse.edu.ee)

Õpetaja abi: Ülle Kereme (Ülle.Kereme@asunduse.edu.ee)

 

Viimati muudetud: 20.09.2016
Roheline kool
Hetkel oluline
Hariduse koduleht