AvalehtAsunduse lasteaedKontaktidRühmad › Pallasti 21a hoones

Rühmad Pallasti 21a hoones


Lapse puuduma jäämisest saab teatada igal hommikul enne kella 09.00-i telefonil 6211521.

 

2016/2017 õppeaastal töötavad Pallasti 21a hoones järgmised rühmad:

 

TÄHELAPSED (eesti õppekeelega sobitusrühm)

Õpetajad: Kerttu Geidik (Kerttu.Geidik@asunduse.edu.ee)

Õpetaja assistent: Kristel Ülejõe (Kristel.Ulejoe@asunduse.edu.ee)

Õpetaja abi: Kristina Kaldre (Kristina.Kaldre@asunduse.edu.ee)

 

TÄHEDRAAKONID (eesti õppekeelega sõimerühm)

Õpetajad: Eneli Kajak (Eneli.Kajak@asunduse.edu.ee) ja Eret Murekas (Eret.Murekas@asunduse.edu.ee)

Õpetaja abi: Kerli Kämer (Kerli.Kämer@asunduse.edu.ee)

 

ÕNNESEENED (eesti õppekeelega aiarühm, 3-6-aastased lapsed)

Õpetajad: Liubov Koobas (Liubov.Koobas@asunduse.edu.ee)

Õpetaja assistent: Merlyn Kriisa (Merlyn.Kriisa@asunduse.edu.ee)

Õpetaja abi: Shunmugapriya Sundaranandam (Priya.Sundaranandam@asunduse.edu.ee)

 

PÄIKESEMAA (eesti õppekeelega sõimerühm)

Õpetajad: Iriina Rohusalu (Iriina.Rohusalu@asunduse.edu.ee) ja Eeva Kütt (Eeva.Kütt@asunduse.edu.ee)

Õpetaja abi: Elo Pulk (Elo.Pulk@asunduse.edu.ee)

 

Viimati muudetud: 05.10.2016
Roheline kool
Hetkel oluline
Hariduse koduleht