16. maist muutub liikluskorraldus Haabersti ringristmikul

Haabersti ristmik
10.05.2017

Järgmisel nädalal jätkuvad Haabresti ristmiku ehitustööd ja alates teisipäevast, 16. maist muutub liikluskorraldus Haabersti ringristmikul ning Paldiski maanteel ja Rannamõisa teel. Liiklusskeemidega saab tutvuda Tallinna veebilehel http://www.tallinn.ee/est/haabersti/Haabersti-ristmiku-rekonstrueerimine

Tallinna Kommunaalamet teatab, et seoses tehnovõrkude ja teeületuste ehitustöödega suletakse lõiguti mõned sõidurajad, kuid sõidukite läbipääs tagatakse minimaalselt ühel sõidurajal.

Ehitajate teel liikluskorraldust ei muudeta ja järgmisel nädalal jalakäijatele liikluskorralduse muudatusi ei tehta.

Liikluspiirangud Haabersti ringristmikul, Paldiski maanteel ja Rannamõisa teel kehtivad kuni juulikuu esimese nädalani. Siis jõuavad Haabersti istmiku rekonstrueerimistööd järgmisesse etappi ja kehtestatakse täiendavad liikluskorralduslikud muudatused ning ümbersuunamised.

Palume liiklejatel, samuti jalakäijatel, järgida ajutiste liikluskorraldusvahendite nõudeid ning arvestada, et piirangute tõttu on liiklus piirkonnas häiritud ning varuda rohkem aega.

Vabandame seoses ebameeldivustega ja piirangutega, mida põhjustavad ümberehitustööd. 2018. aasta sügisest ootab Teid parem liikluskeskkond.

 
Uudise rubriigid: Liiklus, Raepress