2017. aastal valmivad spordiobjektid

13.10.2016

2017. aastal valmivad Tallinnas kaks modernset spordihoonet: maikuus avab oma uksed renoveeritud Kalevi Spordihall ning alates sügisest oodatakse linlasi sportima Sõle Spordikeskusesse.

UUS SPORDIBAAS - SÕLE SPORDIKESKUS
Sõle 40, Põhja-Tallinn

Multifunktsionaalne kolmekorruseline spordikompleks kerkib endise Sõle Põhikooli kõrval asuvale kinnistule ning hoone valmib 2017. aasta sügisel.

Sportimisvõimalused: ujula (üldpindala 943,8m2) 25-meetrise basseini (kaheksa rada, sügavus 1,3-1,8m) ja  lastebasseiniga (6x10m, sügavus 0,8m), kolme väljakuga pallimängusaal (1853,9m2), vehklemissaal (üheksa rada, 317,6m2), treeningsaal (317,6m2) ja kaks väiksemat treeningsaali (148,7 ja 246,4m2).

Valminud on spordikeskuse täismõõtmeline, FIFA Star2 normidele vastav kunstmurukattega jalgpalliväljak, mis talveperioodil on kaetud täispuhutava halliga. Väljakule on võimalik kasutusaegu rentida, broneeringusoovid palume saata e-posti aadressile krisport@kristiinesport.ee.

 

 sole SK.jpg          Sole SK2.jpg

 

KALEVI SPORDIHALL Kalevi Spordihall väljast.JPG
Juhkentali 12, Kesklinn                        

Legendaarne Kalevi Spordihall avati 1962. aastal ning püsis muutumatuna viimased aastakümned. Põhjalikult renoveeritud kaasaegne treening- ning võistluskeskus avati 5. mail 2017. Kuna tegemist on arhitektuurimälestisena riikliku kaitse all oleva objektiga, jäi halli välispilt ka pärast remonti suuresti samaks – uutes seintes tuttavad punased telliskivid ja saalis laealused võlvid.

Sportimisvõimalused: uuenenud saalis (2586m2) on neli ristipidi korvpalliväljakut mida on võimalik vahekardinatega eraldada. Põhiväljakul saab pidada erinevaid rahvusvahelisi võistlusi. Saalis on võimalik läbi viia pallimängude, võimlemise ja sulgpalli treeninguid.
Hallis on teleskooptribüünid, mille kokkulükkamisel saab treeninguteks kasutada suuremat ala. Saali põranda sügavamale ehitamisega
Kalevi Spordihall seest.JPGsaavutati suurem spordipind – saal sai juurde laiust ja kõrgust. Tribüünide väljatõmbamisel on saalis istekohti kuni 1870 pealtvaatajale.Lisaks treeningutele ja võistlustele on võimalik halli rentida ka muudeks üritusteks.

Kalevi Spordihalli broneeringusoovid palume saata e-posti aadressile kalevspo@neti.ee
Spordihalli juht Neemo Kull, tel 5177603, www.tsh.ee

 

 
Uudise rubriigid: Põhja-Tallinn, Sport