Algamas on III hooaeg Jalatalla programmis

Programmi raames toimunud noortevahetus. Foto autor Johan Hallimäe.
12.09.2016

Tallinna Spordi- ja Noorsooameti eestvedamisel alustab oktoobrikuus Jalatalla programmi III hooaeg, kuhu on võimalik kandideerida kuni 14. septembrini. Programmi on oodatud noored, kes ei tööta, ei õpi või kellel on probleeme koolikohustuse täitmisega, vanuses 15-25 eluaastat.

Programmi eesmärgiks on tõsta noorte sotsiaalseid oskusi, toetada nende toimetulekut ja konkurentsivõimet tööturule sisenemisel, õpingutega alustamisel ja/või jätkamisel.

Jalatalla programmi raames leiavad aset 10 grupikohtumist nii sotsiaalsete oskuste kui ka tööellu sisenemiseks vajalikud praktilised oskused läbi harjumuse tekitamise (vabatahtlik töö kohalikul tasandil, töömessidel osalemine jne) ning iga noor saab endale individuaalse mentori, kellega koos kaardistatakse eesmärgid ja vajalikud sammud nende täitmiseks (nt Rajaleidja karjäärinõustamine, Töötukassa teenused jm). Lisaks pakutakse noortele võimalust kandideerida rahvusvaheliste kogemuste saamiseks noortevahetustele või sooritamaks lühiajalist vabatahtlikku teenistust.

Programmi kestvuseks on oktoober 2016 kuni jaanuar 2017 ning on osalejatele tasuta.

Kandideerimiseks saada e-mail osalemissooviga Annegrete.Johanson@tallinnlv.ee hiljemalt 14.09.2016.

Lisainfot programmi kohta leiad SIIT.

Foto: Programmi raames toimunud noortevahetus. Foto autor Johan Hallimäe.

 
Uudise rubriigid: Noored