Avatud tunnid Nukufilmi Lastestuudios

Nukufilmi Lastestuudio
08.09.2016

Nukufilmi Lastestuudios (Pärnu maantee 154) algab uus kooliaasta ja ootame endaga ühinema ka uusi nägusid! Kui aga varem pole animatsiooniga tegelenud ja ühtki multikat teinud, siis kõigepealt on tark tulla proovima, kuidas sulle see asi ja seltskond üldse sobib.

Animatsioon on tänapäeval iga ekraani peal alates reklaamidest kuni arvutimängude ja internetilehtedeni, mis näitab kui tähtsaks on animatsioon sõnumite edastamisel muutumas. See teeb oskuse animatsiooni luua aina väärtuslikumaks, aga vahest tähtsamgi on, et animatsioon seob endas väga erinevaid kunstialasid nagukirjandus, fotograafia, draama, butafooria, kujutav kunst jne. Lisaks sellele tuleb tööd teha ka mitmesuguste arvutiprogrammidegafilmi kokkupanemisel. Niisiis annab animatsiooniga tegeleminemitmekülgsete oskuste pagasi. Animafilme tehes ja ise sõnumeid koostades, kasvatame oma meediakirjaoskust ja tervislikku kriitikameelt infoühiskonnas orienteerumisel.

Nukufilmi Lastestuudio on koht, kus luua, katsetada ja mängida ideedega, mitte kaotada julgust esitada oma mõtteid ning kuulata ja näha teiste nägemusi.

Kui aga pole veel kindel, kas animatsioon võiks olla see, mis sädeme leekima paneb, siis kutsume teid 12.–15. septembrini 2016 küllaproovima tundi, mis teile võiks sobida.

Kursused on nii lastele, noortele kui täiskavanutele. Vaata rohkem infot avatud tundide kohta ja vali välja milline tund sulle sobiks siin.

Osalemisest anna teada siin.

Õppetööst lähemalt ja kursustele registreerimine on leitav siin.

Küsimused on oodatud meilile eva@nukufilmilastestuudio.ee.

Allikas:www.huvi.tallinn.ee

12.-15.09.2016   12.15.09.2016

Pärnu mnt 154Pärnu mnt 154

Tasuta Tasuta.

 
Uudise rubriigid: Noored