29.01.2018

Eelinfo 29. jaanuar – 4. veebruar

Esmaspäev, 29. jaanuar
9.00 Nõmme linnaosa vanema Grete Šillise, nõunike ning osakondade ja allasutuste juhtide koosolek.
9.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub eelregistreeritud kodanikuga
9.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli juhib linnaosa juhtkonna koosolekut.
9.30 Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib nõupidamist linnaosas toimuvate kultuurisündmuste teemal.
9.30 Haabersti linnaosa haldussekretär Madis Meristo juhib Haabersti Linnaosa Valitsuse osakonnajuhatajate ja allasutuste juhatajate töönõupidamist.
9.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe juhib linnaosa juhtkonna nõupidamist.
10.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Haridusameti esindajatega.
10.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib linnaosa valitsuse osakonnajuhatajate ja allasutuste töönõupidamist
10.00
abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel Keskkonnaametiga
10.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Eesti Jalgratturite Liidu juhatuse liikmete ja Tour of Estonia ja Balti Keti Velotuuri korraldajatega.
11.00 abilinnapea Eha Võrk juhatab nõupidamist Linnavaraametiga.
11.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Kultuuriameti esindajatega.
11.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva juhib linnaosa vanema meedianõupidamist
11.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid juhatab linnaosavalitsuse juhtkonna koosolekut.
11.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe jubib linnamajandusosakonna koosolekut.
11.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Spordi- ja Noorsooameti esindajatega.
11.30 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis kohtub Lääne-Harju politseijaoskonna Nõmme-Haabersti piirkonnavanema Enely Estaaliga.
11.30 abilinnapea Tõnis Mölder kohtub Tallinna Arstide Liidu juhatusega
12.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel Mustamäe linnaosa vanema Lauri Laatsi ja Mustamäe linnaosakogu esimehe Maksim Volkoviga.
13.00 Mustamäe linnaosa mittetulundustegevuse toetuse taotluste läbivaatamise komisjoni koosolek.
13.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub eelregistreeritud kodanikuga
13.30 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis kohtub Alo Lõokesega SA-st Eesti Terviserajad.
14.00 linnavalitsuse kabinetinõupidamine
14.00 Mustamäel toimub nõupidamine koolide ja lasteaedade esindajatega, teemaks talvepäev Männi pargis, vastlapäeva tähistamine, kommete tutvustamine. Juhatab Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats, osaleb kultuurisektor.
14.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva kohtub eelregistreeritud kodanikuga
15.00-18.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis võtab vastu kodanikke.
15.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe tutvub Sõpruse pst 5 hoone renoveerimise plaanidega.
15.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb kohtumisel nõunikuga
16.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.
16.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet võtab vastu kodanikke.
17.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb India saatkonna vastuvõtul.

Teisipäev, 30. jaanuar
9.00-12.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb koolijuhtide nõupidamisel.
9.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb linnamajanduse osakonna koosolekul.
9.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli kohtub Omniva esindajaga, et arutada Pirital asuvate kirjakastide võrgustikku.
9.00 Mustamäe linnaosa valitsuse juhtkonna nõupidamine, juhatab linnaosa vanem Lauri Laats.
10.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats kohtub Mustamäe piirkonna politseiga.  
10.00 Kultuurikeskuses Kaja (Vilde tee 118) toimub eestikeelne infotund „Kuidas arvutada maksuvaba tulu?“
10.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe külastab Tallinna Mutionu Lasteaeda.
10.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb Tammsaare pargi rekonstrueerimise nõupidamisel linnavalitsuses.
10.30 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Nõmmekannikese lasteaias „Alusharidus 100“ tegevuskava arutelul.
11.00 abilinnapea Eha Võrk ja Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats tutvuvad Mustamäe kiriku ehitusega.
12.00 Kultuurikeskuses Kaja (Vilde tee 118) toimub venekeelne infotund „Kuidas arvutada maksuvaba tulu?“
12.00 Mustamäe spordi- ja vabaajakeskuse sarikapidu aadressil Akadeemia tee 30. Osalevad abilinnapea Eha Võrk, abilinnapea Vadim Belobrovtsev, abilinnapea Züleyxa Izmailova ja Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats.
12.00 osaleb Mustamäe Spordikeskuse sarikapeol.
12.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet avab eakate filmiklubi.
13.00-16.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.
13.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis kohtub Ott Nautsiga Omnivast Nõmme linnaosas asuvate kirjakastide teemal.
14.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova ja Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid külastavad Paljassaare loomade varjupaika.
15.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid võtab osa Põhja-Tallinna eakate nõukogu koosolekust, mis toimub tulevase sotsiaalkeskuse ruumides aadressil Sõle 61A.
15.00 abilinnapea Tõnis Mölder kohtub Kaarli Hambapolikliinikut juhtkonnaga
16.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid võtab vastu kodanikke.
19.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev annab kätte Tallinna linna Tammsaare romaani preemiad.

Kolmapäev, 31. jaanuar
8.30 abilinnapea Eha Võrk osaleb maaomandi küsimuste komisjoni koosolekul.
10.00 linnavalitsuse istung
10.15 abilinnapea Eha Võrk osaleb Botaanikaaia maaküsimuste koosolekul abilinnapea Züleyxa Izmailovaga ja Keskkonnaameti esindajaga.
11.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe külastab Kristiine tegevuskeskust.
11.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid kohtub Sõle spordikeskuse juhtkonnaga.
11.30 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva ja linnaosa vanema asetäitja Indrek Ahlberg osalevad nõupidamisel Tallinna Haridusameti esindajatega (Vilisuu tn 7)
12.00 linnavalitsuse istungi järgne pressikonverents Tallinna pressikeskuses (Estonia pst 9, IV korrus, SOLARIS).
12.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb linnavalitsuse pressikonverentsil.
12.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev külastab Linnamäe Vene Lütseumi.
13.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe õnnitleb Tallinna Õpetajate Majas Kristiine eakaid juubilare.
13.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev juhib Ironmani võistluse korralduskomiteega.
14.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib linnaosavalitsuse töönõupidamist.
14.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva ja linnaosa vanema asetäitja Manuela Pihlap osalevad töönõupidamisel Kultuurukeskuses Lindakivi
14.30 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb abilinnapea Eha Võrgu juures botaanikaaia ja kohalike looduskaitsealade teemalisel nõupidamisel.
14.30 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel Botaanikaaed ja kohalikud looduskaitsealad
15.00 Kultuurikeskuses Kaja nõupidamine linnaosa ja allasutuste töötajatega, teemaks 2018. aasta tegevused, muudatused seoses Kaja hoonega jpm. Juhatab linnaosa vanem Lauri Laats.
15.30 Kesklinna vanem Vladimir Svet kohtub Kassisaba seltsiga. 
16.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Pääsküla gümnaasiumi hoolekogu koosolekul.
16.15
abilinnapea Vadim Belobrovtsev annab intervjuu PBK-le.
17.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Haridus- ja Kultuurikomisjon töös.
17.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb linnavarakomisjoni koosolekul.
17.30
Kesklinna vanem Vladimir Svet juhib infotundi Gonsiori tn rekonstrueerimisest (Kadrioru Saksa Gümnaasiumi saalis).
18.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva tervitab  klassikalise muusika kontserdi kuulajaid Kultuurikeskuses Lindakivi
18.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Rahumäe põhikooli hoolekogu koosolekul.

Neljapäev, 1. veebruar
9.00 Kultuurikeskuse Kaja uue hoone ehitamise nõupidamine. Juhatab abilinnapea Eha Võrk, osalevad Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats, Linnavaraameti esindajad ning linna haldusdirektor Viljar Meister.
9.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb nõupidamisel Tervise Arengu Instituudi esindajatega
10.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb ehitusprojektide teemalisel nõupidamisel Linnavaraametiga.
11.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel linnapea Taavi Aasaga.
10.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe kohtub Tallinna Munitsipaalpolitsei esindajatega seoses tööga linnaosas.
11.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli kohtub kodanikuga.
12.15 abilinnapea Vadim Belobrovtsev annab intervjuu Narodnoje Raadiole.
13.00 Mustamäe linnaosa valitsuse kultuurisektori koosolek 15. veebruaril Männi pargis korraldatava talvepäeva korraldamiseks. Juhatab linnaosa vanema asetäitja Inna Fjodorova.
13.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb kohtumisel Jäätmevaldajate Liiduga
14.00 abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel jäätmekäitluse valdkonnas
14.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb Lasnamäe Linnaosa Valitsuse mittetulundustegevuseks toetuste läbivaatamise komisjoni istungil
17.00 Tallinna Lepistiku Lasteaia hoolekogu koosolek. Osaleb kultuurisektori peaspetsialist Tiiu Polli.
17.00 abilinnapea Tõnis Mölder osaleb projektis „Kohtumine linnajuhtidega“

Reede, 2. veebruar
9.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli külastab Pirita Kose lasteaeda.
9.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Tallinna haridusasutuste juhtide ühenduse seminaril koolide ja lasteaedade küsimuses.
9.30 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe arutab vastlapäeva ürituse korraldamist linnaosas.
11.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson kohtub Haven Kakumäe esindajatega Kakumäe sadamas, et arutada Haabersti koolide purjetamisprojekti jätkamist ka käesoleval aastal.
11.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb Tartu rahulepingu mälestamisel.
11.30 Mustamäe Kultuurikeskuses Kaja linnaosa vanema Lauri Laatsi pidulik vastuvõtt Mustamäe jaanuarikuu juubilaridele.
12.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub europarlamendi liikme Yana Toomiga.
12.00 abilinnapea Eha Võrk osaleb koosolekul Tallinna linnavolikogu esimehe Mihhail Kõlvarti ja Euroopa Parlamendi saadiku Yana Toomiga.
13.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Tallinna Kuristiku Lasteaia 30. sünnipäeva tähistamisel.
13.30 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb Kuristiku Lasteaia 30. sünnipäeval
15.00
abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Hobuveski taasavamise üritusel.
15.00 Tallinna Munitsipaalpolitsei Ameti tänuüritus Õpetajate Majas.
17.30 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva tervitab  KÜ seminari osalejaid Kultuurikeskuses Lindakivi
18.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb Nõmme Rahu kirikus Tartu rahulepingu 98. aastapäevale pühendatud tänupalvusel.
Abilinnapea Züleyxa Izmailova viibib Tartus, kus osaleb nõupidamistel Tartu Linnavalituses ning Tartu Regiooni Energiaagentuuris

Laupäev, 3. veebruar
14.00 Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva osaleb Lasnamäe Noortekeskuse üritusel
14.00 Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid võtab osa lauluklubi „Laulurõõm“ 45. sünnipäeva tähistamisest Salme kultuurikeskuses.
15.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Hiina kontserdil Vene Kultuurikeskuses.
16.30 abilinnapea Vadim Belobrovtsev osaleb Tallinna tervitusüritusel meeste saalihoki MM-i valikturniiril Kalevi spordihallis.
16.30 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson võtab osa tulepeost Õismäe tiigi promenaadil.

Pühapäev, 4. veebruar
13.00 abilinnapea Vadim Belobrovtsev külastab Simple sessiooni võistlust Saku Suurhallis.