Ilmus huvitegevuste teatmik „No vaata“

No Vaata mess
24.08.2016

Kooliaasta on kohe algamas ning paras aeg on kooli kõrvale välja valida meelepärased huviringid ning treeningalad.

Infot Tallinna huvikoolides ja spordiklubides uuel õppeaastal algavate huviringide ja treeningute kohta leiab elektroonsest huvitegevuse teatmikust „No vaata“, mis on mugavalt sirvitav ka nutiseadme vahendusel veebiaadressil www.tallinn.ee/novaata.

Tallinna abilinnapea Mihhail Kõlvarti sõnul on kooliväliste huvitegevuste valik pealinnas lai ning noortel on oma vaba aja sisustamiseks mitmesuguseid võimalusi. „Abimaterjal, mis noortel ja lastevanematel valikut teha ja pealinna huvitegevuste maastikul orienteeruda aitab, on väga oluline. Seetõttu oleme koostanud teatmiku, mis koondab infot ligi 200 erineva Tallinnas korraldatava huviringi ja treeningu kohta“, sõnas Kõlvart.

Teatmikus on esindatud mitmesuguste spordialade treeningud, alates taiji’st kuni jalgpalli ja korvpallini välja. Lisaks leiab teatmikust huviringe kunsti, käsitöö, üldkultuuri, muusika, laulu ning tantsu alal. Teatmikuga saab tutvuda eesti ja ka vene keeles.

Kes soovib huvitegevustega lähemalt tutvuda ning töötubades kätt proovida, on oodatud laupäeval, 27. augustil kell 12–17 Kristiine Keskuses toimuvale huvitegevuste messile „No vaata“. Laval astub kell 14 üles ka särav Grete Paia.

Messi korraldab ja huvitegevuste infot vahendab Tallinna Spordi- ja Noorsooamet. 

Foto on illustratiivne. Foto allikas: www.pixabay.com 

Foto on illustratiivne. Foto allikas: www.pixabay.com

 
Uudise rubriigid: Kristiine, Kultuur, Noored, Sport