Kristiine seenioride tervisepäev

KST 30.09.2017
14.09.2017

30. septembril kella 11-15 ootame Kristiine seenioreid tervisepäevale "Terve Kristiine" Tallinna Puuetega Inimeste Kojas, Endla 59. Jagame lihtsaid nippe ja kogemusi, kuidas oma mõtlemist, toitumist ja liikumist ärksana hoida ja kes-mis-kus on Sulle abiks.

Kellele: Kristiine seenioridele vanuses 60+
Millal: 30. september 2017 kella 11-15
Kus: Tallinna Puuetega Inimeste Koda, Endla 59
Kuidas: Osavõtt tasuta, ilma eelregistreerimiseta

Kavas:
Tervisemess. Tervist toetavate toodete ja teenuste tutvustamine.
Oriflame´i ilutuba.
Toitumisloeng ja -nõustamine. Toitumisnõustaja ja personaaltreener Mirko Miilits jagab toitumissoovitusi (ärgas toitumine, toitumisvigade vältimine, ealiste protsesside mõju toidu valmistamisel).
Rühmatreening. Jõu- ja eakohane treening, mida igaüks saab hiljem ka kodus teha.
Kehakoostise mõõtmine. Kõikidel osalejatel on võimalik mõõta oma kehakoostist ja läbi selle saada täpne ülevaade keha lihaste, rasvade ja sisemiste rasvade osakaalust. Lisaks selgub analüüsi käigus keha tüüp, rasvaprotsent, kehamassiindeks ja energiavajadus. Mõõtmise tulemused A4 väljatrükina ja personaaltreeneri soovitused.
Praktiline lühikoolitus "Igapäevased nipid keha ja meele rõõmuks". Koolitajad: Aliis Sarapik (pilatese võimlemise juhendaja, treener, koolitaja) ja dr Ingrid Täll (perearst). Koolitus annab motiveerivalt edasi motot "väike liigutus- suur toime organismile", kaasahaaravas võtmes selgitatakse erinevate harjutuste mõju tugi-liikumiselundkonnale ja kogu organismile. Koos praktiseeritakse baasharjutusi, mida inimene ise saab igapäevaselt teha, et olla ise enda terapeut.
Tants ja õnneloosToimub õnneloos osalejate vahel, kes pani loosikasti oma käepaela numbriga kupongi, kus on kirjas üks lihtne mõte, nipp, tegevus, mis on talle kasulik olnud ja soovib seda teistega jagada.
Üllatuskülalised.
Täname sponsoreid: 
Oriflametervisesalong YIN YANGTallinna Õpetajate Majakino "Sõprus"Drinkadvisor, restoran "Löwenruh"

Kristiine seenioride tervisepäeva „Terve Kristiine“korraldab Kristiine Linnaosa Valitsus koostöös MTÜ KulundPea ja Treksi Teraapiad OÜ 

 
Uudise rubriigid: Kristiine, Kultuur