Tondiloo pargis saab koos perega veeta üks sportlik ja ja elamusrikas päev!

PEREPAEV-q-EESTI-A3_12-sept
14.09.2016

Laupäeval, 24.septembril algusega kell 11 toimub uues Tondiloo pargis Lasnamäe perepäev. Perepäeva eesmärk on pakkuda peredele tasuta huvitavat ja sportlikku ajaviidet.

Päevakava on väga elamusrikas, igaüks leiab meie programmist endale sobiva tegevuse.  Kavas on rahvastepalli mängud, kepikõnni treening, teatevõistlused peredele, lauatennis. Tondiloo pargi uus kabe- ja malemängu betoonilaud ootab huvilisi näitama osavust ja strateegilist mõtlemist. Terve päev on kohal tasuta batuut lastele ning kõlab muusika. Osavõtt kõikidest tegevustest (treeningud, mängud, tegevused lastele) on TASUTA! Ürituse sponsorid spordiklubide kett MyFitness ja kaupluste kett Rimi on välja pannud vahvad kingitused ja auhinnad perepäeva külalistele ja osalejatele.

“Kogupere ürituste korraldamine on saanud Lasnamäel traditsiooniks. Linnaosa valitsus pakub ka edaspidi oma elanikele huvitavat, sportlikku ja tasuta ajaviidet,” rõhutas Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva.

„Tulge kogu perega, veedame koos ühe toreda sportliku ja lõbusa laupäeva! Hea meelega kohtun Teiega kohapeal!”  lisas Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja Oksana Jalakas.

 
Uudise rubriigid: Kultuur, Lasnamäe