Lasnamäel toimus ohutusalane lasteaedade teabepäev "Mina oskan seda"

teabepäev
08.09.2016

Neljapäeval, 8. septembril toimus Lasnamäe Spordikompleksi stadioonil traditsiooniline ohutusalane sportlik teabepäev “Mina oskan seda”. Lisaks sportlikule tegevusele ammutasid Tallinna lasteaiad teadmisi liiklusohutusest, esmaabist, ohutust käitumisest looduses ja teistel teemadel.

Tegemist ei ole spordivõistlusega või parima võistkonna väljaselgitamisega. Eesmärgiks on pakkuda lasteaialastele vaheldusrikast õppepäeva ning jagada teavet ohutusalaste programmide kohta lasteaia õpetajatele lisaks pakkuda lustimis- ja osavõturõõmu.Teabepäeval osales ligikaudu 600 last kahekümne üheksast Lasnamäe munitsipaallasteaiast. Mudilasi tervitasid ka Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva ning tema asetäitjad Jaanus Riibe ja Oksana Jalaks.

Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja Jaanus Riibe ütles, et ohutusalane teabepäev annab lastele vajalikke oskuseid ja teadmisi, et vältida erinevaid traumasid ja õnnetusi. "Arvukas osavõtt näitab, et vajadus sellise info ja ürituse järgi on suur," selgitas Riibe

Üritust aitasid läbi viia koostööpartnerid Põhja Prefektuur, Põhja Päästekeskus, Põhja-Eesti Pommigrupp, Eesti Punase Risti Tallinna Selts, Kaitseliidu Tallinna malev, jalgpalliklubi FC Ararat Lasnamäe Spordikompleks jt.

Lasnamäe linnaosa vanema Maria Jufereva sõnul on väga oluline, et selliseid üritusi korraldatakse: „Mul on väga hea meel, et ligi 600 lapse ja nende õpetajad saavad üheskoos vajalikke teadmisi liiklusoutusest, esmaabist ning looduses käitumisest. “

 
Uudise rubriigid: Lasnamäe