Laupäeval peetakse Koplis suvelõpufestivali

01.09.2016

Kopli Arenduskeskus kutsub osa saama koguperefestivalist, kus leidub tegevusi ja meelelahutust igas vanuses osalejale. Traditsiooniline suvelõpufestival toimub laupäeval, 3. septembril kella 12-22 Kopli Ametikooli õuealal (Kopli 98).

Laval astuvad üles 2 Quick Start, Svjata Vatra, Reigo Ahven & François Archanjo trummishowga, klouniduo Piip ja Tuutning erinevad spordiklubid ja tantsutrupid. Lastega mängivad Pipi ja Karlsson. Festivali töötubades saavad igas vanuses huvilised külmkapimagneteid, õhupalliloomi ja ehteid meisterdada või puidutöös kätt proovida. Päeva juhib Erki Aule.

Põnevale lavaprogrammile vastukaaluks toimub festivali raames ka suur Sibulalaat, kus kaubeldakse nii sügisandide, hoidiste, toidukaupade kui tekstiili ja käsitööga. Aktiivalal pisematele batuudid ja zorbpall ning suurematele kiiking, ronimistorn ja kastitorn. Nii lavaprogramm, töötoad kui ka atraktsioonid on külastajale tasuta!

Kopli Arenduskeskus ühendab aadressil Uus-Maleva 10/Kopli 98 asuvate Tallinna Kopli Ametikooli, Kopli ettevõtlusinkubaatori, Põhja-Tallinna Noortekeskuse ja Põhja spordihoone tegevusi. Arenduskeskuse tegevust koordineerib Tallinna Ettevõtlusamet. Perepäeva laiem eesmärk on tutvustada territooriumil tegutsevate asutuste võimalusi, toimuvad tutvustavad ekskursioonid.

 
Uudise rubriigid: Põhja-Tallinn, Raepress