Huvikool MiniLABORi huviringid

04.11.2016

Huvikool Minilabor pakub lastele vanuses 5-9 eluaastat: 

Sõbralikke tutvuseid laste ja loodusring täpisteaduse vahel. lõbusaid, loovaid, mängulisi ja põnevaid teaduskatseid. Võimalusi lapsele ise katseid läbi viia, uurida, mis katse käigus juhtub ja avastada maailma enda ümber. Võimalust arendada lapse püsivust, suhtlemis- ja koostööoskust. Koostööd lapsevanematega laste järjepideval arendamisel.

Meie teadusseiklused toimuvad 1 kord nädalas, korraga kuni 45 minutit ja hõlmavad väga erinevaid igapäevaseid teemasid: inimene, elusloodus ,keskkond, peeglid ja läätsed, vedelikud, jõud ja liikumine, elekter ja magnetid .

Kõik laste poolt läbiviidavad katsed on valitud nii, et nad oleksid lastele eakohased ja läbiviidavad koduste tutvaliste vahenditega.

Minilabori huviringi tunnid toimuvad:

Esmaspäeviti TTÜ Mektory ś kell 18.00

Neljapäeviti Pirita Vaba Aja Keskuses kell 18.00

Laupäeviti Energia Avastuskeskuses kell 14.00

Huviringi kuutasuks on 24 eurot kuus. Kuutasus sisalduvad kõik tunni läbiviimiseks vajalikud vahendid ja materjalid. 

Kui Teile tundub, et meie teadushuviring võiks olla Teie lapsele põnevaks täienduseks, siis registreerige oma laps huviringi

email: kaire@minilabor.ee

Rohkem infot Minilabori kohta leiate:   www.minilabor.ee ja pilte eelmisel aastal huviringis tehtud katsetest meie Facebooki lehelt: https://www.facebook.com/huvikoolminilabor?fref=ts

 

 

 

 
Uudise rubriigid: Pirita