Nüüd saab Tallinnas kandideerida noorte ettevõtlikkuse programmi

Pilt
06.09.2016

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet kuulutas täna välja tööhõive ja ettevõtlikkuse programmi konkursi, kuhu on oodatud kandideerima noored vanuses 16–26.

Tallinna abilinnapea Mihhail Kõlvarti sõnul on programmi eesmärgiks tõsta ja toetada Tallinna noorte konkurentsivõimet tööturul, õpetada tööeluks vajalikke oskusi ning ettevõtlikku meelt. „Programmi eripära peitub selle protsessis ja paindlikkuses ning lähtub noorte soovidest. Omaalgatuslikke tegevuste läbiviimine, mis võtab arvesse noorte endi huvisid ja kaardistab samal ajal nende arenguvajadusi, annab märku programmi paindlikkusest. Me ei tee noortele, vaid koos noortega,“ rääkis abilinnapea programmi eesmärkidest.

Noored saavad programmis osaleda arendavatel koolitustel ja arengulabori tegevustes, viia ellu omaalgatusliku projekti, saada vabatahtliku töö kogemusi, töötada sõbralikus ja toetavas meeskonnas ning omandada väärtustliku kogemuse, mida lisada CV-sse. Tegevuste intensiivsus ja toimumise ajad pannakse paika koostöös noortega nende ootusi ja vajadusi silmas pidades.

Konkursile on oodatud kandideerima motiveeritud Tallinna noored vanuses 16–26.Programmis osalemine on tasuta ja tegevused toimuvad oktoobrist 2016 kuni veebruarini 2017.

Esita ANKEET (http://www.tallinn.ee/est/Vorm-Toohoive-ja-ettevotlikkuse-programmi) hiljemalt 26. septembriks 2016!

Kandidaatidega võetakse ühendust alates 3. oktoobrist 2016 e-posti või telefoni teel.

 
Uudise rubriigid: Raepress