Õpetajate maja kutsub huviringidesse

02.09.2016

Tallinna Õpetajate Majas (Raekoja plats 14) toimub sügishooajal üle 40 põneva huvikursuse. Kõik huvilised on odatud teisipäeval, 6. septembril avatud uste päevale pakutavate koolitusvõimalustega lähemalt tutvuma.

Tallinna Õpetajate Maja tähistab 6. septembril avatud uste päevaga asutamise 59. Aastapäeva, päeva lõpetab majas tegutsenud legendaarse „Vanalinnastuudio“ meenutamise õhtu. Avatud uste päeval on kõigil võimalik Tallinna Õpetajate Maja ajaloohõnguliste ruumidega tutvuda kunstigaleriid külastada, ringkäikudel ja avatud tundides osaleda ning sügishooaja huvikursuste ja koolituste kohta teavet saada.

Septembris algavad moe, video loomise, stilistika ja meigikursused. Huvilisi ootavad ka kodu- ja sisekujunduse kursused. Tervise- ja hea enesetunde huvilisi oodatakse jooga, mälu tugevdamise, praktilise psühholoogia ning traditsioonilise Hiina meditsiini kursustele. Algavad ka keraamika, taro-tõlgendamise ja ennustamise ning näitlejameisterlikkuse kursused.

Sügishooajal ootavad huvilisi ka mitmed uued kursused - DJ õpituba, teadlik toitumine, hea tuju tunnid, portreefoto töötuba, isiksuse tüübid ja mõjus käitumine, meditatsioon ja sisemised rännakud, suhtlemistreening, juugendjoonistamine.

Jätkatakse ka traditsiooniliste populaarsete kursustega - ajakujundus, häälekursus, fotograafia, kristallimaagia ning erinevad praktilise psühholoogia ja avaliku esinemise ning pingetest vabastamise, jooga ning maindfullness ehk ärksa meele kursused. Kunstihuvilisi ootavad klaasisulatustehnikate, keraamiliste kannude ja portselanehete valmistamise ning akrüül- ja kollažmaali kursused.

Koolitusi saab tellida ka gruppidele - sõpruskondadele ja firmadele, pakkumisel on üle 60 erineva koolitusteema.

Kõikide Õpetajate Majas algavate kursuste kohta saab täiendavat teavet kodulehelt www.opetajatemaja.ee, sealtkaudu saab ka pakkumist küsida ja endale sobivale kursusele registreeruda.

Avatud uste päeva kava: http://www.opetajatemaja.ee/index.php?mod=docs&doc=1372&h=3610

 
Uudise rubriigid: Raepress