PIRITA KOSE LASTEAED TÄHISTAS TEADMISTEPÄEVA MÄNGUPEOGA!

tarkusepäev4
02.09.2016

Teadmistepäeval, 1. septembril, toimub igal aastal mängupidu.

Pirita Kose lasteaias tähistati Teadmistepäeva seekord veel ka paraadiga. Paraadi õnnestumiseks oli kõikidele lastele  suure maja saali peidetud üllatus, mida rühmade kaupa sinna otsima mindi. Kõigepealt said oma esimesed sammud seada treppidest üles meie lasteaia kõige väiksemad lapsed, kes Maasikate rühmas on käia jõudnud vaid mõned nädalad. Suur oli see rõõm kui iga laps võis endale saalist lemmikvärvi õhupalli valida.

tarkusepäev2.jpg    tarkusepäev3.jpg

Muusikaõpetaja Reeli mängis lasteaia hoovis lastega „Sõprade leidmise” mängu vastavalt õhupalli värvusele. Peale seda oligi aeg minna paraadile kogu lasteaiaperega. Jalutuskäik koos uue sõbraga algas lasteaia õues, liikus hoovist välja tänavale ja saabus tagasi  teise värava kaudu. Kogu jalutuskäiku saatis regilaul. Õpetaja Reeli laulis ees ja lapsed järgi väga vahvat naljalaulu tublidest ja õppimishimulistest lastest. Meeleolu oli kõigil ülev ja tuju rõõmus.

1. septembri teadmistepäeval on meie lasteaias veel üks traditsioon. See sai alguse 2008. aastal kui õpetajate Anu ja Sille Maasika rühma lapsed alustasid vilistlaste kohtumisega. Igal aastal just 1. septembril tullakse õhtuhakul taas lasteaeda kokku.

maasiate_vil_3.jpg       maasiate_vil_2.jpg       

Sellel aastal tuli lapsi kolmest lennust. See taaskohtumine ja jällenägemine on alati nii  põnev ja ootusärev. Sõnadest jääb puudu, kirjeldamaks seda tunnet mis valdab südant ja hinge, nähes meie väikesest majast sirgunud noori nii rõõmsate, õnnelike ja kaunite inimestena. See on suur tunnustus, et lasteaed ja õpetajad neil meeles on ja nad ikka leiavad selle aja, et meile taas külla tulla. Meil on suur au olnud olla nendele lastele esimesteks õpetajateks! Edu Teile, armsad Maasika rühma vilistlased algavaks uueks kooliaastaks!

maasiate_vil_1.jpg

Pirita Kose lasteaed soovib head õppeaasta algust kõikidele 
praegustele lastele, 
vilistlastele, lastevanematele ja õpetajatele!

Uudise koostas  õpetaja Sille Vahtramäe 

 

 

 
Uudise rubriigid: Pirita