Spordiklubi Sparta viib Lasnamäel läbi tasuta jooksutreeninguid

jooks
06.09.2016

Spordiklubi Sparta avab septembrist uue harrastusjooksjatele suunatud treeninggrupi, mis on eeskätt mõeldud Lasnamäe ja kesklinna piirkonnas elavatele venekeelsetele inimestele. Treeninguid viib läbi Eesti üks paremaid naispikamaajooksjaid, selle aasta Eesti meister Olga Andrejeva.

Treeningud toimuvad esialgu ühel korral nädalas, kolmapäeviti algusega kell 18.00. Piisava huvi korral lisandub ka teine treeningkord.Esimene treening toimub 14.septembril ja kogunemiskohaks on Lasnamäe linnavalituse esine parkimisplats.

 „Jooksmine on inimesele kõige loomulikum liikumise viis. Olen ka tõeline jooksusõber, olen jooksu harrastanud ja treeninud juba varasest koolipõlvest saadik. Samas tean, et on väga oluline ka õige jooksutehnika. Mul on väga hea meel, et Lasnamäe jooksusõprad saavad osaleda tasuta jooksutreeningutes, kus inimesed õpivad ka õiget jooksutehnikat,“ lisas Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva.

 Kõik, kes juba harrastavad või plaanivad harrastada jooksmist ning soovivad seda teha treeneri juhendamisel ja meeldivas seltskonnas, on oodatud treeningutele! Koormus on kõikidele jõukohane. Kõik septembri treeningud on tasuta!

 

 
Uudise rubriigid: Lasnamäe, Sport