Algus1
24.10.2017

Kahel järjestikul õhtul said lapsed koos vanematega lasteaia õuealal orienteeruda ja lahendada erinevaid ülesandeid.

Et kõik lapsed ja vanemad saaksid lahedalt sportida toimus üritus kahel õhtul, 17.10 nooremad rühmad ja 18.10 vanemad rühmad. Üritus algas õhtul kell 17.00.

Valida sai kahe erineva raja vahel. Iga laps sai koos vanemaga raja algusest, stardist, lasteaia õueala plaani. Plaanil olid erinevat värvi punktid, mis tuli läbi käia.

Juba varem oli võimlemisõpetaja Anne  lasteaia hoovi erinevatesse kohtadesse valmis pannud mitmesuguseid ülesandeid. Lapsed said loendada kastanimune, meisterdada ajalehest lennukit, mõelda kus asuvad lasteaia hoovis nimetatud puud ja mänguatraktsioonid, mõõta puude ümbermõõtu,  proovida palliga korvi viset, teha rõngastega harjutusi jne. Ülesannete vastused märgiti eraldi lehele ja vastuseid sai kontrollida finišis.

Raja lõpus tunnustasid õpetajad kõiki tublisid sportlaseid medalite ja sooja teega.