Üle 450 lapse osaleb Paljajalu päeva tasuta üritustel

Kaubanduskeskus "Solaris"
26.08.2016

28.-29. augustini on lastel võimalik juba kolmandat aasta järjest külastada põnevaid vabaaja veetmise kohti, kus saab proovile panna oma nutikuse või osa võtta treeningutest ja võistlustest.

Paljajalu Päeva korraldab MTÜ Do Good ja üritus on peamiselt  korraldatud   laste- ja turvakodude- ning vähekindlustatud  perede lastele.  Vabade kohtade olemasolul aga saavad üritustel osaleda kõik lapsed! Üritused on eelegistreerimisega ning toimuvad Tallinnas. Vabadele kohtadele saavad  kõik ise registreerida aadressil: http://dogoodestonia.eu/paljajalu2016/.

“Kahe päeva jooksul saavad lapsed valida kino, põnevate seikluste või spordivõistluste vahel, kokku toimub 17 üritust, seda koostöös üheksa partneriga. Osalejaid on tänaseks registreerunud üle 450, mis on selle ürituse rekord. Vabu kohti jagub veel mitmele vahvale ettevõtmisele. Näiteks ootab kuni 5. aastaseid lapsi mängima Miilu mängumaa oos Hippiga. Samuti saab osaleda maadlustreeningul ja mürada Eesti paremiku käe alla maadluskeskuses Korrus 3. Eesti Loodusmuuseumis saavad aga kõik väikesed teadlased uurida .mikroskoobiga liiva“ ütleb Paljajalu Päeva projektijuht Sigrid Mälksoo.

Päeva raamessaavad lapsed ka ujuda Reval Sport Veekeskuses, võistelda Lasergame ja Lasercity mängudes, turnida Ronimisministeeriumis, mürada Mirelli mängutoas, hüpata Spypark batuudikeskuses ja vaadata uut kogupere multikat „Lemmikloomade salajane elu“ Apollo 3D kinos.

Üritustele on õla alla pannud Tallinna Spordi-ja Noorsooamet, Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet, Elulill OÜ, Mobec AS, Maks & Moorits (Atria Eesti), Sanitex OÜ, Recato AS, Tallegg (AS HK Scan Estonia AS), Hipp ja Põnn (Salvest AS). MTÜ Do Good parteriteks on ka Tallinna Lastekodud ja Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liit.

MTÜ Do Good tegeleb peamiselt abi vahendamisega laste- ja turvakodudele ning vähekindlustatud peredele. Oma abi saab pakkuda facebooki keskkonnas: https://www.facebook.com/DoGoodEstonia

 Lisainfo:

Sigrid Mälksoo

MTÜ Do Good

Paljajalu Päeva projektijuht

lilith@dogoodestonia.eu, Tel 513 5695

https://www.facebook.com/DoGoodEstonia

 
Uudise rubriigid: Raepress