Spordiklubi "BUDO" uus hooaeg algab 5. septembril

Spordiklubi Budo
01.09.2016

Spordiklubi "BUDO" võtab vastu uusi huvilisi alljärgnevatesse gruppidesse: karate lastele (5–8 aastased), sportlik karate WKF (9–15aastased), taiskontaktkarate (alates 16. eluaastast), enesekaitse meestele ja naistele, kobudo (traditsioonilised idamaised võitlusrelvad), kickboxing.

Suurte kogemustega kvalifitseeritud instruktorid õpetavad teile karate ajalugu ja traditsioone ning praktilise kasutamise.Tule, kui tahad olla endas kindel ja tugev inimene! Treeningud algavad juba 5. septembril!(Treeningvideo on tehtud Tallinna Spordiklubis Budo. Sealt on sirgunud  2015.a. juuniorite Maailmameister Li Lirisman ja 2016.a. juuniorite Euroopa meister Anna Sokk. Nende treener on kõrge 7. tasemega Eesti  koondise peatreener Aleksandr Zõkov).

Spordiklubi "BUDO" loodi 1984 a. idamaade kahevõistlusalade entusiastide A.Zõkovi, J.Lahtikovi, J.Bõkovi, G.Galkini, O.Velitsko, J.Solovjovi poolt. Nende eesmargiks oli kahevoistlusalade populariseerimine noorte hulgas. Hetkel tegutsevad klubis ruhmad erinevate vanustegruppide sportlastele 6.eluaastast alates. Uldine sportlaste arv klubis on tanaseks 250 inimest. Suurem osa nendest on 12-16 aastased sportlased. Klubis tootavad grupid kolmel võitlusalal: karate, kickboxing ja kobudo. 
Traditsioonilise karate stiiliks on SHOTOKAN (IJKA). 
Treeninguid viivad labi kvalifitseeritud korgema hariduse ja pika treeneritoo kogemustega instruktorid.
Klubi peatreener Aleksandr Zõkov (5 DAN karate, karatetreener 7 kategooria).

Lisainfo:
Spordiklubi BUDO
502 6205, 661 2669

budo@budo.ee 
www.budo.ee 
Mere pst. 4b

 
Uudise rubriigid: Noored, Sport