Tallinna lauluväljakul tähistati suure kontserdiga Lasnamäe linnaosa sünnipäeva

lasna päev
29.08.2016

Pühapäeval, 28 augustil, Tallinna Lauluväljakul toimus traditsiooniline suurpidu kogu perele – Lasnamäe Päev.

Lasnamäe Päevade tähtsaim pidulik üritus toimus traditsiooniliselt Tallinna lauluväljakul, kuhu tuli rohkem kui 20 000 pealinna elanikku ning linna külalisi. Suurel laval esinesid mitmed laste laulu- ja tantsukollektiivid, tuntud Eesti artistid Väikeste Lõõtspillide Ühing ja Artjom Savitski, kohalik ansambel May Day, laulja Nicole-Mari, laulja Marina Tabrisova  ja Tallinna Tuletõrje Ühingu Puhkpilliorkester ning DJ Max Mihaljoff. Piduõhtu peaesinejaks oli kuulus Venemaa bänd CarMan, kes esitas oma populaarseid hitte kontserdiprogrammi teises pooles.

“Mul on väga hea meel, et sel aastal Lasnamäe Päeval oli nii palju külalisi, rohkem kui 20000 inimest! See on iga-aastane suursündmus, millega me üheskoos tähistame Lasnamäe linnaosa sünnipäeva. Täna oli isegi Eesti muutlik ilm meie poolt. Tahan tänada kõiki esinejaid suurejoonelise kontserdi eest ja külalisi piduliku meeleolu eest,“ jagas oma peomuljeid Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva.

Lisaks kontsertprogrammile töötasid ürituse raames erinevad toitlustuskohad, grillkohvikud ning teised müügipunktid, kus pakuti sooja toitu, suupisteid, jäätist ning jooke. Ürituse partnerid MyFitness, Selver, Narodnoe Raadio, Raadio „Volna“  ja TV3+ pakkusid oma telkides külalistele huvitavaid ettevõtmisi

 
Uudise rubriigid: Kultuur, Lasnamäe