AvalehtHariduse kodulehtTallinna Haridusamet › Sündmuste kalender

Tallinna Haridusameti sündmuste kalender


2016/17. õa II poolaasta: jaanuar, veebruar, märts, aprill, juuni, august

2017/18. õa I poolaasta: september, oktoober, november, detsember

Koolieelsete lasteasutuste juubelid 2017

Koolide juubelid 2017  

Kalender täieneb jooksvalt
 

2016/17. II poolaasta 


Jaanuar 2017  

17.01 - Olümpiaad: matemaatika 7. - 12. kl (ülelinnaline koolivoor)   

11.01 - Olümpiaad: bioloogia 6. - 7. kl (ülelinnaline koolivoor)

12.01 - Olümpiaad: bioloogia 8. - 12. kl (ülelinnaline koolivoor)  

18.01 - Õpikodade programm "Vau! Ohhoo!", keemia õpilastele (Tallinna Südalinna Koolis)

19.01-20.01 Koolinoorte 10x 50 m teateujumise eelujumised linnaosades  (Järveotsa G. Tallinna 21. Kool, Arte G, Laagna G, Audentese EK)

19.01 jaanuar - koolinoorte MV gümnaasiumi neidude finaal võrkpallis (Lilleküla gümnaasiumis)

21.01 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): keemia 8. - 12. kl

25.01 - koolinoorte MV finaal teateujumises (Kalev SPA)

25.01 - Õpikodade programm "Vau! Ohhoo!", keemia õpetajatele (Tallinna Südalinna Koolis)

27.01 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): inglise keel 10. - 12. kl

27.01 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): prantsuse keel 7-9./10. - 12.kl

27.01 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): saksa keel 10. - 12.kl

28.01 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): füüsika 8. - 12. kl

30.01. - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): emakeel 7. - 12. kl

jaanuar - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): soome keel 10. - 12. kl 

jaanuar - koolinoorte MV (edaspidi KMV) finaalid võrkpallis

jaanuar - KMV põhikooli tütarlaste võrkpalli I ring

jaanuar - KMV Põhikooli korvpalli I ring 

 

Veebruar 2017        

01.02 - Õpilasetlejate konkurss 5.-12. kl (Tallinna 32. Keskkool)

01.02 - Õpikodade programm "Vau! Ohhoo!", matemaatika õpilastele (Tallinna Südalinna Koolis)

06.-20.02 – Olümpiaad: õpioskused 5. kl (ülelinnaline koolivoor)

04.02 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): bioloogia 6. - 12. kl

07.02 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): matemaatika 7. - 12. kl

08.02 - Õpikodade programm "Vau! Ohhoo!", matemaatika õpetajatele (Tallinna Südalinna Koolis)

10.02 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): ühiskonnaõpetus

11.02 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): lingvistika 9. - 12. kl

14.-15.02 - KMV finaal saalihokis (põhikooli ja gümnaasiumi alagrupid, Õismäe spordihallis)

15.02 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): inimeseõpetus 5.-8. kl

15.02 - Õpikodade programm "Vau! Ohhoo!", geograafia õpilastele (Gustav Adolfi Gümnaasiumis)

15.-17.02 - Tallinna õpilasdelegatsiooni õppevisiit Peterburi koolides 

21.02 - koolide hoolekogude teabepäev (17.00, Tallinna Südalinna Kool)

22.02 - Õpikodade programm "Vau! Ohhoo!", geograafia õpetajatele (Gustav Adolfi Gümnaasiumis)

veebruar - KMV I ring korvpallis, gümnaasiumid

veebruar - KMV gümnaasiumi võrkpall I–II ring noormeestele

 

Märts 2017

01.-02.03 - KMV finaal saalihokis (põhikooli ja gümnaasiumi noormehed, Õismäe spordihallis)

01.03 - Õpikodade programm "Vau! Ohhoo!", IT õpilastele (Tallinna Prantsuse Lütseumis)

03.03 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): vene keel võõrkeelena 10. - 12. kl

04.03 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): kunst 7. - 12. kl

07.-09.03 - koolinoorte MV suusatamises (Nõmme spordikeskuses)

08.03 - Õpikodade programm "Vau! Ohhoo!", IT õpetajatele (Tallinna Prantsuse Lütseumis)

09.03 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): tööõpetus 7. - 9. kl

11.03 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): loodusteadused

11.03 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): majandus 7. - 12. kl

15.03 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): käsitöö, kodundus 8. - 9. kl

15.03 - KMV eelvoorud males (P. Kerese malemajas)

15.03 - Õpikodade programm "Vau! Ohhoo!", bioloogia õpilastele (Tervishoiumuuseum)

22.03. - Koolituskonverents eesti keele õpetamise parimast kogemusest kooli ja lasteaia pedagoogidele (Tallinna Pae Gümnaasiumis)

29.03 - KMV finaal males (P. Kerese malemajas)

29.-30.03 - Kooliteatrite Festival 5.-12. kl (Tallinna 32. Keskkool)

29.03 - Õpikodade programm "Vau! Ohhoo!", bioloogia õpetajatele (Tervishoiumuuseum)

märts - KMV lauatennises (Kristiine spordikeskuses)

märts - KMV poolfinaalid korvpallis

Lisainfo Tallinnas toimuvate olümpiaadide kohtaOlümpiaadide üleriigiliste lõppvoorude ajakava ja juhendid  

 

Aprill 2017

04.04 - Haridustöötajatest juubilaride (jaanuar - aprill) tunnustusüritus (Mustpeade maja) 

05.04 - Õpikodade programm "Vau! Ohhoo!", bioloogia õpilastele (Tallinna Südalinna Kool)

12.04 - Õpikodade programm "Vau! Ohhoo!", bioloogia õpetajatele (Tallinna Südalinna Kool)

19.04 - Õpikodade programm "Vau! Ohhoo!", füüsika õpilastele (Tallinna Südalinna Kool)

26.04 - Õpikodade programm "Vau! Ohhoo!", füüsika õpetajatele (Tallinna Südalinna Kool)

aprill - KMV korvpalli finaalid

aprill - KMV sõudeergomeetril (Tallinna Spordihall)

 

Mai 2017

03.05 - Õpikodade programm "Vau! Ohhoo!", ettevõtlus õpilastele (Tallinna Südalinna Kool)

10.05 - Õpikodade programm "Vau! Ohhoo!", ettevõtlus õpetajatele (Tallinna Südalinna Kool)

10.05 - KMV orienteerumises (Pirita metsas)

15.05 - Ülelinnaline Tallinna-teemaline etteütlus (Tallinna Ülikool)

16.05 - Õpilaskonkursside "Tallinna tegus õpilane" jt tunnustusüritus (Tallinna Raekoda) 

17.05 - linna kingituse - "Etno" komplektide - pidulik üleandmine lasteaedadele (Õpetajate majas)

24.-25.03 - KMV kergejõustikus, Kadrioru staadion

26. mai - XXXV koolinoorte spordimängude hooaja pidulik lõpetamine, parimate õppursportlaste tunnustamine

28.-29.05 - Õpikodade programm "Vau! Ohhoo!", teaduslaager õpilastele ja õpetajatele (Tallinna Huvikeskuse Kullo Karepa laager) 

30.05 – ülelinnaliste ja -riigiliste olümpiaadide parimate tunnustamine (Lillepaviljonis, kl 14)

 

Juuni 2017

06.06 - õppeaasta pidulik lõpetamine, vastuvõtt Tallinna haridusasutuste juhtidele (Lillepaviljonis kl 14)

13.06 - pidulik vastuvõtt Tallinna parimatele gümnaasiumilõpetajatele (Lillepaviljonis kl 14) 

August 2017

august - 2017/18. õppeaasta avakonverents 

 

2017/18. õa I poolaasta


September

01.09 - Ülelinnaline 1. klasside Aabitsapidu Vabaduse väljakul

10.-15.09 - Tallinna õpilasdelegatsiooni osalemine rahvusvahelisel seminaril EYC2017 Aarhus´is 

 

Oktoober

06.10 - õpetajate päeva kontsert-etendus Tallinna Tondiraba Jäähallis

25.10 - üleriigiline IKT konverents haridustöötajatele (Tallinna Reaalkoolis) 

November

16.11 - Tallinna Haridusameti 99. sünnipäeva tähistamine

 

Detsember

13.12 - Tallinna abilinnapea ja haridusameti juhataja tänuvastuvõtt Tallinna haridusasutuste juhtidele ja haridusameti koostööpartneritele (koht täpsustub)

 

Algusesse  

Koolieelsete lasteasutuste juubelid 2017

  • Tallinna Männi Lasteaed 50, 14. veebruar 2017
  • Tallinna Lepatriinu Lasteaed 40, 17. veebruar 2017
  • Tallinna Kadaka Lasteaed 50, 3. märts 2017
  • Tallinna Meelespea Lasteaed 40, 3. märts 2017
  • Tallinna Loitsu Lasteaed 35, 7. märts 2017
  • Sitsi Lasteaed 45, 17. märts 2017
  • Tallinna Arbu Lasteaed 35, 23. märts 2017
  • Tallinna Männikäbi Lasteaed 50, 23. märts 2017
  • Tallinna Lasteaed Mooniõied 45, 31. märts 2017
  • Merivälja Lasteaed 50, 7. aprill 2017
  • Tallinna Seli Lasteaed 30, 7. aprill 2017
  • Tallinna Suur-Pae Lasteaed 35, 13. aprill 2017
  • Taime Lasteaed 60, aprill 2017
  • Tallinna Pae Lasteaed 55, 5. mai 2017
  • Tallinna Lasteaed Männimudila 55, 1. juuni 2017
  • Tallinna Liivamäe Lasteaed 35, 7. juuni 2017
  • Lasteaed Mesipuu 40, 9. juuni 2017
  • Tallinna Haraka Lasteaed 55, 9. juuni 2017
  • Tallinna Lasteaed Südameke 60, september 2017
  • Tallinna Endla Lasteaed 65, september 2017
  • Tallinna Kelmiküla Lasteaed 10, 3. oktoober 2017
  • Tallinna Lepistiku Lasteaed 45, 18. oktoober 2017
  • Tallinna Muinasjutu Lasteaed 55, 19. oktoober2017
  • Lasteaed Kajakas 30, oktoober 2017
  • Tallinna Ümera Lasteaed 30, 26. oktoober 2017
  • Tallinna Mesimummu Lasteaed 55, 27. oktoober 2017
  • Tallinna Lasteaed Laagna Rukkilill 35, 3. november 2017
  • Tallinna Linnupesa Lasteaed 50, 10. november 2017
  • Lastesõim Päkapikk 55, detsember 2017
  • Tallinna Lasteaed Kikas 50, detsember 2017

Algusesse 

 

Koolide juubelid 2017

  • Pelgulinna Gümnaasium 105, märts 2017
  • Lasnamäe Põhikool 45, 27.-28. aprill 2017
  • Tallinna Järveotsa Gümnaasium 35, sügis 2017
  • Tallinna Kivimäe Põhikool 85, 15. november 2017
  • Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 50, aprill 2017
  • Tallinna Tehnikagümnaasium 45, märts 2017
  • Tallinna Tondi Põhikool 95, 2017
  • Tallinna Õismäe Gümnaasium 40, sügis 2017

Algusesse 

 

 

Viimati muudetud: 17.05.2017