Avaleht › Heakorrakuu

Heakorrakuu pilt.jpg 

LÖÖME LINNA LÄIKIMA!

Siit lehelt leiate infot heakorrakuul toimuvate tegevuste ja ürituste kohta. heakorraKUU-logo.jpg

Heakorrakuu eesmärk on linna koristamine talvisest prahist koostöös erinevate ametite, linnaosavalitsustega, linlaste kaasamine oma koduümbruse heakorrastamisse, linlaste keskkonnateadlikkuse arendamine läbi linnaosavalitsustes toimuvate infotundide, “Heakorra ABC” infovoldiku, erinevate ürituste jms kaudu.

Heakorrakuu tunnuslause on ka sel aastal: „Lööme linna läikima!”, sest oluline on tagada järjepidevus ning kampaania sõnumi kinnistumine linnaelanikes. Kampaania eesmärk on suurendada elanike keskkonnateadlikkust ja teha koos pealinn puhtamaks ja ilusamaks Tallinna päevaks, 15. maiks.

Tallinna Keskkonnaamet uuendas infovoldikut ”Heakorra ABC”, kuhu on koondatud linna heakorda puudutav teave. Väljaanne ilmub igal aastal traditsioonilise heakorrakuu kampaania raames. ”Heakorra ABC” infovodikust saab teavet linna mängu- ja koerteväljakute ning kalmistute kasutamise reeglite kohta, mitmesugust    kinnistuomanikule vajalikku infot, samuti ülevaate jäätmete sortimise, neist vabanemise ning linnas elavate ja linna sattuvate lindude-loomade kohta. Kõige    olulisem on aga teave, kuhu pöörduda linna heakorda puudutavates küsimustes.    

Eesti-vene- ja ingliskeelne infovoldik.

Heakorrakuu avatalgud toimuvad laupäeval, 23. aprillil, Stroomi rannas. Avatalgud toimuvad koostöös Helsingi, Turu ja St. Peterburiga, kes korraldavad samal päeval ja ajal talgud oma linnades.

 

Info täiendamisel.

 

 

Lisateavet heakorrakuu kohta saab Tallinna linna ja linnaosade kodulehekülgedelt, linna abitelefonilt 1345 ning  

Tallinna Keskkonnaametist:   

Kerda Kaur tel. 616 4077 e-post: kerda.kaur@tallinnlv.ee

 

Prügihunt - väike