Avaleht › Heakorrakuu

Heakorrakuu pilt.jpg 

LÖÖME LINNA LÄIKIMA!

Siit lehelt leiate infot heakorrakuul toimuvate tegevuste ja ürituste kohta. heakorraKUU-logo.jpg

Heakorrakuu eesmärk on linna koristamine talvisest prahist koostöös erinevate ametite, linnaosavalitsustega, linlaste kaasamine oma koduümbruse heakorrastamisse, linlaste keskkonnateadlikkuse arendamine läbi linnaosavalitsustes toimuvate infotundide, “Heakorra ABC” infovoldiku, erinevate ürituste jms kaudu.

GOF_logo_ENG_RGB_2013_150dpi_transparent.pngHeakorrakuu tunnuslause on ka sel aastal: „Lööme linna läikima!”, sest oluline on tagada järjepidevus ning kampaania sõnumi kinnistumine linnaelanikes. Kampaania eesmärk on suurendada elanike keskkonnateadlikkust ja teha koos pealinn puhtamaks ja ilusamaks Tallinna päevaks, 15. maiks. Peamine suund heakorrakuul on Soome lahe aastal (SLA) ning mereäärsete alade korrastamine. Seoses SLAga ühineb Tallinn üleeuroopalise algatusega korraldada koristuspäev „European Clean-up Day” 10. mail 2014. Seetõttu korraldavad kõik  linnaosad, lisaks oma tavapärastele heakorrakuu talgutele ja tegevustele, koristustalgud ka 10. mail.

heakorraABC-logo.jpgTallinna Keskkonnaamet uuendas infovoldikut ”Heakorra ABC”, kuhu on koondatud linna heakorda puudutav teave. Väljaanne ilmub iga aasta traditsioonilise heakorrakuu kampaania raames. ”Heakorra ABC ” infovodikust saab teavet linna mängu- ja koerteväljakute ning kalmistute kasutamise reeglite kohta, mitmesugust kinnistuomanikule vajalikku infot, samuti ülevaate jäätmete sortimise, neist vabanemise ning linnas elavate ja linna sattuvate lindude-loomade kohta. Kõige olulisem on aga teave, kuhu pöörduda linna heakorda puudutavates küsimustes.

Eesti-, vene- ja ingliskeelne infovoldik

Kiipimiskampaania_yleskutse.jpgHeakorrakuu jooksul toimuvad soodushinnaga kasside kiipimise ja registreerimise aktsioonid. Soodushind on 5 eurot. Pidage meeles, et alates 2015-aastast peavad kõik Tallinnas peetavad kassid olema kiibitud ja registreeritud! Lisainfo on Tallinna lemmikloomaomaniku portaalil.

 

 Ülevaade heakorrakuust


Heakorrakuu 2014 Anne Veskiga by Tallinna_keskkonnaamet

Heakorrakuu teavituskampaania plakatid

Heakorrakuu_2014 vitriinStroomi.jpg Heakorrakuu_2014 vitriin10mai.jpg Heakorrakuu_2014 vitriinMustamäe.jpg

 6x3m reklaami kujundus.jpg

Heakorrakuu ürituste kava 2014

Heakorrakuu uudised

informatsioon 2014.aasta Heakorrakuu tulemuste kohta 

Lisateavet heakorrakuu kohta saab Tallinna linna ja linnaosade kodulehekülgedelt, linna abitelefonilt 1345 ning

Tallinna Keskkonnaametist: 

Triin Sakermaa
Tallinna Keskkonnaamet
tel. 640 4287
e-post: triin.sakermaa@tallinnlv.ee

Heakorrakuud toetavad:

Tallinna Botaanikaaed, Tallinna LoomaaedTallinna TVAS Tallinna Vesi, Kalev Spa, Meriton Grand Conference  & Spa Hotel, Meremuuseum, Tallinna Kopli Noortemaja, Mustamäe Kultuurikeskus Kaja.

 

Prügihunt - väike