AvalehtLasnamäeLinnaosavalitsus › Kontakt

Lasnamäe Linnaosa Valitsuse kontaktandmed


 

Ametnike kontaktandmed leiad telefoniraamatust.
Lasnamäe Linnaosa Valitsuse struktuur paikneb siin.

LOV_web.jpg

ÜLDKONTAKT:

Pallasti tänav 54, 11413 Tallinn (vaata kaardilt)
Linnaosa valitsuse läheduses (200m piires) peatuvad järgmised bussid: 39, 31, 67, 68
Infotelefon: 645 7700, 645 7718
Faks: 645 7734

E-post: lasnamae@tallinnlv.ee
Koduleht: www.tallinn.ee/lasnamae

Facebook: www.facebook.com/Lasnamae

Lahtiolekuajad:
E 8.15 - 18.00
T-N 8.15 - 17.00
R 8.15 - 16.00


VASTUVÕTUAJAD:

Vastuvõtuajad varieeruvad osakonniti. Täpsem teave asub siin.


LEIA KIIRELT:


Ametnike kontaktandmed:

Amet, ees- ja perekonnanimi

Põhivaldkond

Telefon, e-posti aadress

linnaosa vanem
Maria Jufereva

linnaosavalitsuse juhtimine, suhted linnavalitsuse ja linnaosa halduskoguga, linnaosa esindamine vabariigis ja välismaal, linnaosa eelarvevahendite käsutamine, rahandus ja eelarveküsimused, personalipoliitika, linnaosa majanduspoliitika, sotsiaal- ja munitsipaalmajadega seonduv ning korteriühistute küsimused

645 7715
Maria.Jufereva@tallinnlv.ee

linnaosa vanema asetäitja
Jaanus Riibe

sotsiaalhoolekande töökorralduse tagamine vastavalt kehtivatele riigi ja Tallinna õigusaktidele

645 7742
Jaanus.Riibe@tallinnlv.ee

linnaosa vanema asetäitja

Oksana Jalakas

kultuuri- ja noorsootöö valdkond

6 45 7786

Oksana.Jalakas@tallinnlv.ee

spetsialist
Hela Kauber

kodanikelt avalduste vastuvõtmine, linnaosavalitsuse kirjavahetusega seonduv, linnaosavanema asetäitja ja halduskogu sekretäritöö

645 7780
Hela.Kauber@tallinnlv.ee 

spetsialist

Anne Luiska

linnaosa vanema korraldusliku tegevuse abistamine ja asjaajamise korraldamine

645 7715

Anne.Luiska@tallinnlv.ee

haldussekretär 
Birgit Mihhailov

linnaosa halduskogu töö tagamine, valimiste korraldamine, personalitöö ja rahvastikuregistrialaste küsimuste koordineerimine, siseaudit

645 7723
Birgit.Mihhailov@tallinnlv.ee

avalike suhete nõunik
Olga Nigrovskaja

avalike suhete korraldamine ning linnaosa valitsuse tegevuse kohta avalikkusele suunatud teabe edastamine, linnaosa vanema nõustamine suhtluses meediaga

645 7739

olga.nigrovskaja@tallinnlv.ee

jurist
Natalja Akulina

linnaosa valitsuse juriidilise töö koordineerimine, linnaosa valitsuse ja hallatavate asutuste töötajate ning kodanike juriidiline nõustamine

645 7791
Natalja.Akulina@tallinnlv.ee

eelarve juhtivspetsialist 
Natalja Guppal

finants- ja eelarveküsimused

645 7726
Natalja.Guppal@tallinnlv.ee

nõunik
Viktoria Panova

 

 Linnaosa vanema, linnaosa vanema asetäitja ja teiste linnaosa valitsuse teenistujate nõustamine Lasnamäe linnaosa puudutavates küsimustes. Kantseleitöö juhtimine, linnaosa valitsuse dokumentaalse ja majandusalase töö korraldamine

6457721

viktoria.panova@tallinnlv.ee

rahvastikuregistri ja klienditeeninduse osakonna juhataja
Sirje Meidra

osakonna juhtimine, elukoha registreerimisega seonduv

645 7730
Sirje.Meidra@tallinnlv.ee

linnamajanduse osakonna juhataja

Ain Orav

osakonna juhtimine, heakorra-, haljastus- ja reklaamiküsimustega seonduv; projekteerimiste kooskõlastamine ja kaevelubade andmine; kaubanduse küsimustega seonduv

645 7788

Ain.Orav@tallinnlv.ee

linnamajanduse osakonna juhataja asetäitja

Diana Buchmann

osakonna juhataja asendamine

 tel 645 7761

Diana.Buchmann@tallinnlv.ee

kultuuri- ja noorsootöö osakonna juhataja
Eve Annus

hariduskorralduslikud küsimused, lasteaedade hoolekogude töös osalemine, alaealiste komisjoni töö juhtimine, osalemine halduskogu hariduskomisjoni töös, MTÜ toetuste taotluste menetlemine, noorsooalase tegevuse koordineerimine

645 7719
Eve.Annus@tallinnlv.ee

sotsiaalhoolekande osakonna juhataja
Tauno Pruli

osakonna juhtimine, sotsiaalhoolekandega seotud üldised küsimused

645 7751
Tauno.Pruli@tallinnlv.ee

sotsiaalhoolekande osakonna juhataja asetäitja
Marju Õispuu

osakonna juhataja asendamine, toetuste talituse töö koordineerimine

 

645 7706
Marju.Oispuu@tallinnlv.ee

lastekaitse peaspetsialist
Helen Veensalu

lastekaitsetöö korraldamine Lasnamäel, abi vajavate lastega peredega seonduv, laste huvide esindamine kohtus ja kohtuvälistes vaidlustes

645 7787
Helen.Veensalu@tallinnlv.ee

kliendikeskused

Lasnamäe Linnaosa Valitsuse sotsiaalhoolekande osakonna toetuste talituse kliendikeskus asub aadressil Punane 48a

Toimetuleku ja ühekordsete toetustega seonduv vastuvõtt kõigis klienditeeninduspunktides:

  • esmaspäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.30
  • teisipäeval 9.00-12.00 ja 14.00-16.30
  • neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-16.30

 

 

Piirkond I

vanemspetsialist
Larina Sein  

vanemspetsialist
Monika Lelumees      

vanemspetsialist
Valeria Antonovitš 

   

Raadiku tn 8/1, 8a/1, 8b/1, 8/2, 8a/2, 8b/2, 8/3, 8a/3, 8b/3  

 

645 7930


645 7931


645 7932

Piirkond 2

vanemspetsialist
Lembi Pärna                           

vanemspetsialist
Nadežda Vestung               

 

Hooldekodu tee, Kihnu, Lagedi tee, Linnamäe tee, Läänemere tee, Meeliku, Muhu, Narva mnt, Priisle tee, Raadiku v.a 8/1 - 8b/3, Sinimäe, Vormsi, Väo tee       


                                       
645 7714                               


645 7933                            

                              

Piirkond 3

vanemspetsialist
Ester Paap

vanemspetsialist
Marika Ressar 

 

 

Alvari, Anni, Arbu, Betooni, Härma, Kalevipoja, Kalevipoja põik, Kuuli, Kärberi, Loitsu, Loometsa, Pikri, Pinna, Punane, Vikerlase, Vilisuuu, Virbi, Võru, Ümera

 

645 7722
                                           645 7772

Piirkond 4

vanemspetsialist
Külli-Terje Linkgreim           

vanemspetsialist
Kati Põlm                           

 

Asunduse, Katleri, Katusepapi, Kesk-Sõjamäe, Kiive, Killustiku, Kivila, Kivimurru, Koorti, Lasnamäe, Lasnamäe põik, Lennujaama tee,  Liikuri,  Mahtra, Majaka, Majaka põik, Mäe, Paasiku, Pae, Paekaare, Pallasti, Peterburi tee, Sikupilli, Suur-Sõjamäe, Tondiraba, Tuha, Turba, Tuulemäe, Uuslinna, Valge, Vana-Kuuli, Võidujooksu, Väike-Sõjamäe, Ülemiste tee

 

645 7939

645 7745

                                           

 

     

Lasnamäe sotsiaalkeskus

   

Killustiku 16
juhataja Ivika Kärner

pensionäridele päevakeskus ja huviringid, lugemistuba

601 1201

     

Lasnamäe sotsiaalmajad

sotsiaalkorterid eakatele ja puuetega inimestele

 

Katleri 6

 

633 8136 Katleri6@lsk.ee

Kivila 3a

 

621 8177 Kivila3a@lsk.ee

Muhu 9

 

637 2545 Muhu9@lsk.ee

Paasiku 7

 

633 8145 Paasiku7@lsk.ee

     

Lasnamäe Spordikompleks

   

Peterburi tee 15 / Pae 1
direktor Laimons Raudsepp

spordikompleksi töö korraldamine ja juhtimine

 

638 1613

     

Lindakivi Kultuurikeskus

   

J. Koorti 22
direktor Marko Lõhmus

 

632 1062
info@lindakivi.ee 

     
Lasnamäe Saun    

Pae 19/2
juhataja  Valeri Kislitsõn

Lasnamäe linnaosa avaliku sauna töö arendamine ning edendamine

675 0090
juhataja@lasnamaesaun.ee

     
Lasnamäe Lastekeskus    

Ümera  46

juhataja  Ljudmilla Ivassenko

 lastekeskuse töö korraldamine ja juhtimine

 tel.: 635 6828, 551 1977

Juhataja@llk.tln.edu.ee

 

     
Lasnamäe Noortekeskus    

Kahu 4

noori arendava tegevuse planeerimine

632 8814
lasnamae@noortekeskus.ee

     

Tallinna Tondiraba Huvikool

   
 juhataja Sergei Ptšjolkin   direktor@tondiraba.edu.ee
     

Lasnamäe halduskogu

   

Pallasti 54 kab 240b
esimees

halduskogu töö juhtimine, halduskogu komisjonide töö koordineerimine

505 6546

Viimati muudetud: 17.03.2017