Tallinna laste- ja noortesõbraliku ettevõtte konkurss

Tallinna laste- ja noortesõbralik ettevõte 

Konkursi eesmärk

Konkursi eesmärgiks on tunnustada Tallinna ettevõtteid ning tõsta esile nende laste- ja noortesõbralikke väärtusi ja tegevusi.

Kandideerimine

Nominente Tallinna laste- ja noortesõbraliku ettevõtte auhinnale võivad esitada kõik tähelepanelikud Tallinna elanikud ja juriidilised isikud, sh ettevõtted ise. 

Nominendi esitamiseks tuleb täita elektrooniline ankeet.

Enne ankeedi täitmist tutvu ka konkursi statuudiga.

Tähtaeg

Konkursi lõpptähtaeg on 15. november.

Hindamine ja tulemused

Tallinna laste- ja noortesõbraliku ettevõtte valib laste- ja noortesõbralike arengutingimuste edendamise komisjon, kuhu kuuluvad esindajad linna ametitest, linnaosadest, noorteorganisatsioonidest.

Võitja kuulutatakse välja detsembris toimuval tunnustusauhindade konkursi "Suured teod" pidulikul auhinnagalal.

Konkursist

2005. aastal omistas UNICEF Eesti Rahvuskomitee Tallinnale esimest korda kolmeks järgnevaks aastaks laste- ja noortesõbraliku linna tiitli. Tänaseks on UNICEF pikendanud Tallinna laste- ja noortesõbraliku linna tiitlit 2018. aastani ning pidev protsess pealinna laste- ja noortesõbralikumaks muutmisel toimub pidevalt.

Selleks, et märgata ja tunnustada Tallinnas neid ettevõtteid, kes on lisaks oma põhitegevusele võtnud südameasjaks tegutseda ka laste ja noorte nime ning jagavad laste- ja noortesõbralikke väärtusi nii oma organisatsiooni sees kui ka väljapoole, on Tallinna Spordi- ja Noorsooamet välja kuulutanud laste- ja noortesõbraliku ettevõtte konkursi.

Võitja võib kasutada Tallinna laste- ja noortesõbraliku ettevõtte märki vastavalt Tallinna Spordi- ja Noorsooameti poolt kehtestatud märgi kasutamise juhendile.

 

Lisainfo:
Marili Otstak
Tallinna Spordi- ja Noorsooamet
614 7495
Marili.Otstak@tallinnlv.ee 

Tallinna laste- ja noortesõbraliku ettevõtte konkurss

Viimati muudetud: 05.10.2016