Tallinna laste- ja noortesõbraliku ettevõtte konkurss

Tallinna laste- ja noortesõbralik ettevõte 

2005. aastal omistas UNICEF Eesti Rahvuskomitee Tallinnale esimest korda kolmeks järgnevaks aastaks laste- ja noortesõbraliku linna tiitli. Tänaseks on UNICEF pikendanud Tallinna laste- ja noortesõbraliku linna tiitlit 2018. aastani ning pidev protsess pealinna laste- ja noortesõbralikumaks muutmisel toimub pidevalt.

Selleks, et märgata ja tunnustada Tallinnas neid ettevõtteid, kes on lisaks oma põhitegevusele võtnud südameasjaks tegutseda ka laste ja noorte nime ning jagavad laste- ja noortesõbralikke väärtusi nii oma organisatsiooni sees kui ka väljapoole, on Tallinna Spordi- ja Noorsooamet välja kuulutanud laste- ja noortesõbraliku ettevõtte konkursi.

Konkursi eesmärgiks on tunnustada Tallinna ettevõtteid ning tõsta esile nende laste- ja noortesõbralikke väärtusi ja tegevusi.

Nominente Tallinna laste- ja noortesõbraliku ettevõtte auhinnale võivad esitada kõik tähelepanelikud Tallinna elanikud ja juriidilised isikud, sh ettevõtted ise kuni 15. novembrini jooksval aastal.

Tallinna laste- ja noortesõbraliku ettevõtte valib laste- ja noortesõbralike arengutingimuste edendamise komisjon, kuhu kuuluvad esindajad linna ametitest, linnaosadest, noorteorganisatsioonidest.


Võitja võib kasutada Tallinna laste- ja noortesõbraliku ettevõtte märki vastavalt Tallinna Spordi- ja Noorsooameti poolt kehtestatud märgi kasutamise juhendile.

Nominendi esitamiseks tuleb täita elektrooniline ANKEET. Enne ankeedi täitmist tutvu ka konkursi STATUUDIGA.

Lisainformatsioon:
Marili.Otstak@tallinnlv.ee või 614 7495

Tallinna laste- ja noortesõbraliku ettevõtte konkurss

Viimati muudetud: 17.08.2015