Võistlused Tallinnas

2017. aasta kalenderplaan:

jaanuarveebruarmärtsaprillmaijuunijuuliaugustseptemberoktoobernovemberdetsember

Kuupäev Ürituse nimi Spordiala Toimumise koht Peakorraldaja
JAANUAR
02.01.2017 Eesti teivashüppe GP Tallinna etapp Teivashüpe Lasnamäe Kergejõustikuhall Spordiklubi Kivilind
03.01.-05.01.2017 XIII Baltic Sea Basketball Cup 2017 Korvpall Audentese Spordikeskus Eesti Korvpalliliit
03.01.-31.05.2017 Tallinna MV korvpallis A ja B vanuseklassis Korvpall Kristiine Spordimaja, Õismäe Sportmängude Hall,
 Kalevi Spordihall, Tallinna Rocca Al Mare Kool, Tallinna 32. keskkool
Mittetulundusühing TMKL
05.01.-08.01.2017 Rahvusvaheline noorteturniir "Tallinn 2017" males Male Paul Kerese Malemaja Eesti Maleliit
07.01.17 A. Tšikini mälestusvõistlus kergejõustikus Kergejõustik Tallinna Spordihall Tallinna Spordiselts Kalev
07.01.-25.03.2017 Pühapäevaliiga 2017 jalgpallis Jalgpall Õismäe Sportmängude Hall Mittetulundusühing Nõmme Kalju FC
12.01.-15.01.2017 Gliss Open 2017 Iluuisutamine Škoda Jäähall MTÜ Uisuklubi Gliss
12.01.-15.01.2017 Euroopa karikaetapp sulgpallis Yonex Estonian International 2017 Sulgpall TTÜ Spordihoone Eesti Sulgpalliliit
13.01.-15.01.2017 7. Rahvusvaheline curlinguturniir "Jeti Cup 2017" Curling Tondiraba Jäähall Jeti Tali- ja Jääspordiklubi MTÜ
13.01.-15.01.2017 XXVI Rahvusvaheline kiirmaleturniir "Meenutades Paul Kerest" Male Sokos Hotel Viru Tallinn MTÜ EESTI SPORDISELTS KALEV
14.01.2017 Estonian Open karateturniir Karate Tallinna Spordihall Eesti Karate Föderatsioon
15.01.2017 Tallinna 8. lahtised meistrivõistlused siserattal Wattbike (II etapp) Siserattasõit Arigato Spordiklubi  Mittetulundusühing Pro Jalgratturite Klubi
19.01.2017 TV-10 Olümpiastarti 2017 Tallinna osavõistlus (II etapp) Kergejõustik Lasnamäe Spordihall Spordiklubi Fortis
21.01.2017 Pirueti Uusaastaturniir rühmvõimlemises Rühmvõimlemine Läänemere Gümnaasium Võimlemisklubi Piruett
21.01.2017 OSK CUP korvpallis Korvpall Kristiine Spordimaja Siili Palliklubi
21.01.-22.01.2017 U14 Euroopa karikavõistluste etapp vehklemises Vehklemine Audentese Spordikeskus Eesti Vehklemisliit
26.01.-29.01.2017 Rahvusvaheline sisesõudmise võistlus ALFA 2017 Sõudmine Tallinna Spordihall Tallinna Sõudeklubi
26.01.-29.01.2017 U-14 vanuseklassi EYBL-i etapp korvpallis Korvpall Kristiine Spordimaja Spordiklubi Rim
27.01.-29.01.2017 Winter Cup by Head noorte tenniseturniir Tennis Tere Tennisekeskus MTÜ Eesti Tennise Liit
28.01.2017 Vabariiklik noorte kiirturniiride sari Male Paul Kerese Malemaja Tallinna Maleklubi
28.01.2017 Talveturniir 2017 võimlemises Võimlemine Tallinna Lilleküla Gümnaasium Võimlemisklubi Janika Tallinn
28.01.2017 Tallinna MV 2017 lestaujumises Ujumine Nõmme Ujula Spordiklubi Fortuna
28.01.2017 ESS Kalev Karikavõistlused "Kalev Box Cup" (I etapp) Poks Spordiklubi Kalev Boxing Spordiklubi Kalev Boxing
29.01.2017 Tallinna 8. lahtised meistrivõistlused siserattal Wattbike (III etapp) Siserattasõit Arigato Spordiklubi  Mittetulundusühing Pro Jalgratturite Klubi
VEEBRUAR
03.02.-04.02.2017 EA Permit Meeting - Tallinn 2017 (Rahvusvaheline mitmevõistlus
 kergejõustikus)
Kergejõustik Lasnamäe Kergejõustikuhall Eesti Kergejõustikuliit
04.02.2017 Tallinna 2017. a MV orienteerumises (I etapp) Orienteerumine Tagametsa Mittetulundusühing SRD Spordiklubi
04.02.2017 X Rahvusvaheline karate turniir "EDU-DO Cup 2017" Karate Tallinna Spordihall Spordiklubi EDU-DO
04.02.-05.02.2017 Simple Session 17 Ekstreemsport Saku Suurhall Mittetulundusühing Elamussport
05.02.2017 Vabariiklik noorte kiirturniiride sari Male Paul Kerese Malemaja Tallinna Maleklubi
05.02.2017 Korrus3 Tallinn Cup maadluses Väike TOM auhindadele Maadlus Maadluskeskus Korrus3 Mittetulundusühing Korrus3
06.02.2017 Tallinna lahtised talvised MV täiskasvanutele ja juunioridele Kergejõustik Lasnamäe Kergejõustikuhall Audentese Spordiklubi
07.02.-08.02.2017 Tallinna noorte talvised MV kergejõustikus A ja B vanuseklassile Kergejõustik Lasnamäe Kergejõustikuhall Audentese Spordiklubi
08.02.-11.02.2017 Fed Cup 2017 tennise I grupp Tennis Tallink Tennisekeskus MTÜ Eesti Tennise Liit
11.02.-12.02.2017 Rahvusvahelised 10. Eesti Lahtised Võitlusspordimängud Erinevad võitlusspordialad Tondiraba Jäähall Eesti Võitlusspordi Ühendus
11.02.-04.03.2017 Segavolle võistlussari 2017 Võrkpall Sparta Spordiklubi Tallinna Spordiliit
12.02.2017 Tallinna 8. lahtised meistrivõistlused siserattal Wattbike (IV etapp) Siserattasõit Arigato Spordiklubi  Mittetulundusühing Pro Jalgratturite Klubi
16.02.2017 Tallinna talvised C klassi MV ja A ja B klassi Karikavõistlused kergejõustikus Kergejõustik Lasnamäe Kergejõustikuhall Audentese Spordiklubi
17.02.-18.02.2017 Sportakrobaatika võistlus individuaalkavades TalveAkro 2017 Sportakrobaatika OMAsaal Mittetulundusühing Eksperimentaalse Liikumise
 Keskus
18.02.2017 Vabariiklik noorte kiirturniiride sari Male Paul Kerese Malemaja Tallinna Maleklubi
18.02.-19.02.2017 Tallinna meistrivõistlused poksis 2017 Poks Lasnamäe Spordikompleks Eesti Poksiliit
18.02.-19.02.2017 Tallinna Ju-Jutsu MV 2017 (I etapp) Ju-Jutsu Tallinna Õismäe Gümnaasium MTÜ Spordiselts "BUSHINKAN"
23.02.-26.02.2017 Euroopa Noorte Korvpalliliiga (EYBL) U20 etapp Korvpall Audentese Spordikeskus Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev
24.02.2017 Ratastoolitennise Baltic Team Cup Tallinna etapp Ratastoolitennis Rocca Al Mare Tennisekeskus Eesti Invaspordi Liit
25.02.2017 Koroonamängu rahvusvahelise alaliidu FINSO reitinguturniir invasportlastele Koroona Lindakivi Kultuurikeskus MTÜ Eesti Novuse Liit
25.02.2017 ESS Kalev Karikavõistlused "Kalev Box Cup" (II etapp) Poks Spordiklubi Kalev Boxing Spordiklubi Kalev Boxing
26.02.2017 Nublust Nabiks 2017 II etapp maadluses Maadlus Maadluskeskus Korrus3 Mittetulundusühing Korrus3
MÄRTS
04.03.2017 Rahvusvaheline karateturniir 27. Tallinna Buldog Karate Tallinna Spordihall Karateklubi IVL
04.03.-05.03.2017 Nõmme Talveliiga 2016/2017 III etapp Jalgpall Männiku Staadion MTÜ Mart Poomi Jalgpallikool/ FC Nõmme United
05.03.2017 Meeste turnipidu Sportlik perepäev Audentese Spordikeskus MTÜ Eesti Spordiselts Kalev
05.03.2017 Tallinna 8. lahtised meistrivõistlused siserattal Wattbike (IV etapp) Siserattasõit Arigato Spordiklubi  Mittetulundusühing Pro Jalgratturite Klubi
10.03.-12.03.2017 II rahvusvaheline Vladimir Klinkov´i memorial judos ja sambos Judo ja sambo Lasnamäe Kergejõustikuhall Spordiklubi Dvigatel
11.03.2017 Tallinna 2017. a lahtised meistrivõistlused epeevehklemises Vehklemine Audentese Spordikeskus Vehklemisklubi Tallinna Mõõk
11.03.2017 Vabariiklik noorte kiirturniiride sari Male Paul Kerese Malemaja Tallinna Maleklubi
11.03.2017 Kristjan Palusalu 29. mälestusvõistlused noortele kr.-rooma maadluses Maadlus TTÜ Spordihoone Tallinna Spordiselts Kalev
12.03.2017 SK Nord/Tallinna lahtised meistrivõistlused sportaeroobikas Sportaeroobika Tallinna Ehte Gümnaasium Spordiklubi Nord
16.03.2017 TV-10 Olümpiastarti 2017 Tallinna osavõistlus (III etapp) Kergejõustik Lasnamäe Spordihall Spordiklubi Fortis
16.03.-19.03.2017 Tallinna Lahtised MV iluuisutamises Iluuisutamine Škoda Jäähall Mittetulundusühing Haabersti Uisukool
17.03.-18.03.2017 Noorte korvpalli märtsiturniir Korvpall Kristiine Pallimängude Maja Audentese Spordiklubi
18.03.2017 III Muruturniir sulgpallis Sulgpall Tondiraba Tennisekeskus Tallinna Sulgpalliklubi
18.03.2017 Harrastusjalgpalluritele suunatud JK Jalgpallihaigla turniir Eduard Ellmanni karikale Jalgpall Sõle Jalgpallihall Jalgpalliklubi Jalgpallihaigla
18.03.-19.03.2017 22. Leksi seitsmevõistlus Kergejõustik Lasnamäe Kergejõustikuhall Spordiklubi Leksi 44
18.03.-19.03.2017 Apollo Cup 2017 jalgpallis (I ja II turniiripäev) Jalgpall Männiku staadion MTÜ Mart Poomi Jalgpallikool/ FC Nõmme United
18.03.-19.03.2017 Mölkky Indoor European Championship Tallinn 2017/ Mölkky International tallinn Cup 2017 Mölkky Kristiine Spordihall Eesti Mölkky Klubide Liit
24.03.-27.03.2017 Rahvusvaheline poksiturniir Kalev Box Open Poks Tondiraba Jäähall, TTÜ Spordihoone Spordiklubi Kalev Boxing
25.03.2017 Vabariiklik noorte kiirturniiride sari Male Paul Kerese Malemaja Tallinna Maleklubi
25.03.2017 Kolme Muusiku Karikas - Euroopa tiitlimatsh profipoksis Poks Tondiraba Jäähall Spordiklubi Kalev Boxing
25.03.2017 ESS Kalev Karikavõistlused "Kalev Box Cup" (III etapp) Poks Spordiklubi Kalev Boxing Spordiklubi Kalev Boxing
25.03.-26.03.2017 Apollo Cup 2017 jalgpallis (III ja IV turniiripäev) Jalgpall Männiku staadion MTÜ Mart Poomi Jalgpallikool/ FC Nõmme United
28.03.2017 Eesti meeste A-koondise maavõistlus jalgpallis Eesti- Horvaatia  Jalgpall A Le Coq Arena Eesti Jalgpalli Liit
31.03.-02.04.2017 2017 TALLINN OPEN - Kr. Palusalu Noorte maadlusvõistlus Maadlus Saku Suurhall MTÜ Tallinn Open - Kr. Palusalu Noorte
 Maadlusvõistlus
31.03.-02.04.2017 Laste ja noorte jäähokiturniir Olümpia Cup 2017 1. etapp
 (U-9 ja U-11 vanuseklassile)
Jäähoki Tondiraba Jäähall Hoki OÜ
APRILL
01.04.2017 Tallinn Indoor Cup 2017 - castingu MK etapp Kalastussport EJL Jalgpallihall Tallinna Kalaspordi Klubi
01.04.2017 Rahvusvaheline taekwondo turniir Hvarang Cup 2017 Taekwondo Lasnamäe Kergejõustikuhall MTÜ HVARANG ITF
01.04.-02.04.2017 Rahvusvaheline iluvõimlemisturniit Elegance Cup 2017 Iluvõimlemine TTÜ Spordihoone Võimlemisklubi Elegance
01.04.-02.04.2017 Maardu-Tallinn Open 2017 lauatennises Lauatennis Kristiine Sport Maardu Lauatenniseklubi
02.04.-12.06.2017 Tallinna Meistrivõistlused 2017 korvpallis - Rahvaliiga, Meistriliiga, Naised Korvpall Kalevi Spordihall, Õismäe Sportmängude Hall,
 Kristiine Spordimaja
Mittetulundusühing TMKL
06.04.-09.04.2017 Curlingu segapaaride MK etapp "CCT Tallinn Masters Mixed Doubles 2017" Curling Tondiraba Jäähall Jeti Tali- ja Jääspordiklubi MTÜ
07.04.-08.04.2017 Põhjamaade meistrivõistlused karates Karate Tallinna Spordihall Eesti Karate Föderatsioon
07.04.-09.04.2017 Laste ja noorte jäähokiturniir Olümpia Cup 2017 2. etapp
 (U-12 ja U-15 vanuseklassile)
Jäähoki Tondiraba Jäähall Hoki OÜ
8.04.2017 8. Audentese Spordiklubi karikas judos Judo Audentese Spordikeskus Audentese Spordiklubi
08.04.-09.04.2017 34. Tallinn Open meisterujumises Ujumine Nõmme Ujula Meisterujumise U-Klubi
08.04.-09.04.2017 Rahvusvaheline vehklemisturniir Anastassia Cup 2017 Vehklemine Vilde tee vehklemissaal Vehklemisklubi Rünnak
08.04.-09.04.2017 EST Muay Thai Kids Open 2017 Muay thai Garant Spordisaal MTÜ Estonian Muay Thai Federatsioon
11.04.-20.04.2017 Tallinna lahtised meistrivõistlused võrkpallis U-12 ja U-14
 vanuseklassile
Võrkpall Õismäe Sportmängude Hall Tallinna Võrkpalliklubi
15.04.2017 Vabariiklik noorte kiirturniiride sari Male Paul Kerese Malemaja Tallinna Maleklubi
15.04.2017 Tallinna Capoeira meistrivõistlused Capoeira Pirita Top Spa Mittetulundusühing Spordiklubi BERIMBA
15.04.2017 Tallinna Meistrivõistlused kriteeriumisõidus Jalgrattasport Lillepi Park, Pirita Mittetulundusühing Kalevi Jalgrattakool
19.04.2017 Tallinna 2017. a MV orienteerumises (II etapp) Orienteerumine Pirita Mittetulundusühing SRD Spordiklubi
20.04.2017 Kuldlitter 2017 finaaletapp jäähokis Jäähoki Tondiraba Jäähall MTÜ Eesti Jäähokiliit
21.04.-23.04.2017 Laste ja noorte jäähokiturniir Olümpia Cup 2017 3. etapp
 (U-13 ja U-16 vanuseklassile)
Jäähoki Tondiraba Jäähall Hoki OÜ
22.04.-23.04.2017 TKS Talkur VIII kurtide rahvusvahelised meisrivõistlused bowlingus Bowling Al Mare Bowling Tallinna Kurtide Spordiselts "TALKUR"
23.04.2017 18. Lembit Olli mälestusturniir kiirmales Male Paul Kerese Malemaja Eesti Maleliit
28.04.-30.04.2017 Laste ja noorte jäähokiturniir Olümpia Cup 2017 4. etapp
 (U-14 ja U-18 vanuseklassile)
Jäähoki Tondiraba Jäähall Hoki OÜ
28.04.-30.04.2017 Ice Breaker Cup grade 3 purjetamises Purjetamine Tallinna laht Eesti Match Race Liit
29.04.2017 Vabariiklik noorte kiirturniiride sari Male Paul Kerese Malemaja Tallinna Maleklubi
29.04.2017 ESS Kalev Karikavõistlused "Kalev Box Cup" (IV etapp) Poks Spordiklubi Kalev Boxing Spordiklubi Kalev Boxing
29.04.2017 Tallinna Ju-Jutsu MV 2017 (II etapp) Ju-Jutsu Tallinna Õismäe Gümnaasium MTÜ Spordiselts "BUSHINKAN"
MAI
03.05.2017 Tallinna MV Jalgratturite Temposõidus/ Filter Temposõidu Karikasari 2017 (I etapp) Jalgrattasport Jüri Mittetulundusühing Aerobike Cycling Agency
04.05.2017 Eesti Vaimse Puuetega Inimese Spordiliidu kevadvõistlused kergejõustikus Kergejõustik Lasnamäe Kergejõustikuhall Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
05.05.2017 Number 1 Selection taipoksis Taipoks Tondiraba Jäähall MTÜ Estonian Muay Thai Federation
06.05.2017 Tallinna 2017. a lahtised meistrivõistlused ujumises puuetega inimestele Ujumine Nõmme Ujula Mittetulundusühing Spordiklubi Meduus
06.05.2017 Tallinna XXX Istevõrkpalliturniir Istevõrkpall Tallinna Lilleküla Gümnaasium Eesti Invaspordi Liit
06.05.2017 Tallinna Kossuliiga Finaalipäev 2017 Korvpall TTÜ Spordihoone Spordiklubi KOPERNICS
06.05-07.05.2017 Vortex Cup 2017 kudos Kudo Kristiine Spordimaja MTÜ Vortex Eesti Spordikeskus
11.05.2017 12. heategevuslik laste teatejooks Jooksmine Kadrioru lossipark MTÜ TALLINNMEETING
12.05.2017 48. Heitjate Seeriavõistlus (noored) Kergejõustik Audentese staadion Audentese Spordiklubi
12.05.-14.05.2017 Rahvusvaheline noorte korvpalliturniir Tallinn Nord Cup 2017 Korvpall Tiit Soku Korvpallikool, TTÜ Spordihoone,
 Õismäe Sportmängude Hall, Kristiine Spordimaja, Kalevi Spordihall
MTÜ MaxiSport
13.05.-14.05.2017 Rahvusvaheline kiirusautomudelite võistlus "Tallinn GP 2017" Automudelisport Nõmme Noortemaja Eesti Automudelispordi Klubi
13.05.-14.05.2017  Tallinna Lahtised Meistrivõistlused Squashis 2017 Squash Tallinna Squashiklubi Tallinna Squashi klubi
13.05.-14.05.2017 Rahvusvaheline taekwondo turniir "BaltCup 2017" Taekwondo Lasnamäe Kergejõustikuhall Katleri Taekwondoklubi
14.05.2017 Vabariiklik noorte kiirturniiride sari Male Paul Kerese Malemaja Tallinna Maleklubi
16.05.2017 Tallinna meistrivõistlused võrkpallis 2017 finaalturniir Võrkpall Audentese Spordikeskus Tallinna Spordiliit
17.05.2017 48. Heitjate Seeriavõistlus (noored) Kergejõustik Audentese staadion Audentese Spordiklubi
17.05.2017 Tallinna MV Jalgratturite Temposõidus/ Filter Temposõidu Karikasari 2017 (II etapp) Jalgrattasport Kiili Mittetulundusühing Aerobike Cycling Agency
17.05.2017 37. Leksi viievõistlus Rein Auna mälestuseks Kergejõustik Kadrioru Staadion Spordiklubi Leksi 44
18.05.2017 TV-10 Olümpiastarti 2017 Tallinna osavõistlus (IV etapp) Kergejõustik Kadrioru Staadion Spordiklubi Fortis
19.05.2017 Ujumisvõistlus "Lõbus delfiin" Ujumine Audentese Spordikeskus Audentese Spordiklubi
19.05.2017 48. Heitjate Seeriavõistlus (täiskasvanud) Kergejõustik Audentese staadion Audentese Spordiklubi
19.05.-21.05.2017 Kuldseekli Regatt Purjetamine Kalevi Jahtklubi, Pirita Spordikeskus,
 Pirita TOP Spa ujula
Eesti Spordiseltsi Kalev Jahtklubi
19.05-21.05.2017 Tallinna MV purjetamises 2017 Purjetamine Tallinna laht Eesti Match Race Liit
19.05.-21.05.2017 Hoki.ee Cup 2017 Jäähoki Tondiraba Jäähall Hoki OÜ
20.05.2017 Nõmme Kevad 2017 Kahevõistlus ja
 suusahüpped
Nõmme suusahüppemäed Eesti Suusaliit
20.05.-27.05.2017 Rahvusvaheline tenniseturniir Estonian Junior Open (14- ja 18-aastastele) Tennis Kadrioru Tennisekeskus MTÜ Eesti Tennise Liit
21.05.2017 Korrus3 Tallinn Cup Väike TOM auhindadele maadluses Maadlus Maadluskeskus Korrus3 MTÜ Korrus3
23.05.-28.05.2017 Meeste rahvuskoondise Maailmameistrivõistluste 2. ringi valikturniir võrkpallis Võrkpall Kalevi Spordihall Eesti Võrkpalli Liit
25.05.-27.05.2017 Tour of Estonia 2017 avaetapp Tallinna Vanalinnas Jalgrattasport Tallinna Vanalinn Klubi Tartu Maraton
26.05.-28.05.2017 Rahvusvaheline enduuro võistlus "Tallinn GP" Enduuro Võistluskeskus Tondiraba Jäähalli ees Motoklubi Redmoto RC/ Autra Racing
27.05.2017 ESS Kalev Karikavõistlused "Kalev Box Cup" (V etapp) Poks Spordiklubi Kalev Boxing Spordiklubi Kalev Boxing
27.05.2017 Rahvusvaheline karateturniir Baltic Grand Prix-Budo Cup 2017 Karate Tallinna Spordihall Spordiklubi Budo
27.05.2017 Paul Kerese tänava maleturniir Male P. Kerese tänav MTÜ Perega Koos
27.05.-28.05.2017 Sportakrobaatika võistlus paaris- ja rühmakavades KevadAkro 2017 Sportakrobaatika OMAsaal Mittetulundusühing Eksperimentaalse Liikumise
 Keskus
27.05.2017 Tallinna Ju-Jutsu MV 2017 (III etapp) Ju-Jutsu Tallinna Õismäe Gümnaasium MTÜ Spordiselts "BUSHINKAN"
28.05.-03.06.2017 Rahvusvaheline tenniseturniir Estonian Junior Open (12- ja 16-aastastele) Tennis Kadrioru Tennisekeskus MTÜ Eesti Tennise Liit
29.05.-30.05.2017 Uno Palu noorte mitmevõistluse Karikavõistlused Kergejõustik Kadrioru Staadion Nõmme Kergejõustikuklubi
31.05.2017 48. Heitjate Seeriavõistlus (täiskasvanud) Kergejõustik Audentese staadion Audentese Spordiklubi
31.05.2017 Tallinna MV Jalgratturite Temposõidus/ Filter Temposõidu Karikasari 2017 (III etapp) Jalgrattasport Pirita Mittetulundusühing Aerobike Cycling Agency
JUUNI
01.06.2017 Vabariiklik noorte kiirturniiride sari Male Paul Kerese Malemaja Tallinna Maleklubi
02.06.2017 48. Heitjate Seeriavõistlus (noored) Kergejõustik Audentese staadion Audentese Spordiklubi
02.06.-05.06.2017 Rahvusvaheline võistlus BMX krossis Balti Mere Karikas "King of Tallinn" BMX jalgrattasport Elamusspordikeskus Spot of Tallinn Spordiklubi Airpark
09.06.2017 Eesti meeste rahvuskoondise MM valikmäng jalgpallis Eesti-Belgia Jalgpall A Le Coq Arena Eesti Jalgpalli Liit
09.06.-11.06.2017 Maailmaliiga turniiri korraldus võrkpallis Võrkpall Kalevi Spordihall Eesti Võrkpalli Liit
09.06.-12.06.2017 Tallinn Handball Cup 2017 noortele Käsipall Kuristiku Gümnaasium,
Tondiraba Spordikeskus
Spordiklubi HC TALLAS
10.06.2017 TV-10 Olümpiastarti 2017 Tallinna osavõistlus (finaaletapp) Kergejõustik Kadrioru Staadion Spordiklubi Fortis
10.06.2017 Tallinna Ju-Jutsu MV 2017 (IV etapp) Ju-Jutsu Tallinna Õismäe Gümnaasium MTÜ Spordiselts "BUSHINKAN"
11.06.2017 Tallinna 2017. a MV orienteerumises (III etapp) Orienteerumine Harju-Risti Mittetulundusühing SRD Spordiklubi
14.06.2017 Tallinna MV Jalgratturite Temposõidus/ Filter Temposõidu Karikasari 2017 (IV etapp) Jalgrattasport Jüri Mittetulundusühing Aerobike Cycling Agency
15.06.-16.06.2017 Kalevi Tallinna noortetuur Jalgrattasport Pirita Spordikeskus MTÜ Kalevi Jalgrattakool
25.06.-02.07.2017 Rahvusvaheline tenniseturniir "18th Babolat Cup 2017" TE Junior Tour U14-vanuseklassile Tennis Tondiraba Tennisekeskus ALO OJASSALU TENNISEKLUBI
26.06.-02.07.2017 41. Rahvusvaheline Spinnakeri Regatt purjetamises Purjetamine Tallinna laht MTÜ Eesti Optimist Klassi Liit
28.06.2017 Tallinna 2017. a MV orienteerumises (IV etapp) Orienteerumine Võerdla Mittetulundusühing SRD Spordiklubi
JUULI
01.07-02.07.2017 Euroopa võistkondlikud meistrivõistlused mitmevõistluses
 Superliiga 2017 kergejõustikus
Kergejõustik Kadrioru Staadion Eesti Kergejõustikuliit
02.07.-09.07.2017 Rahvusvaheline tenniseturniir "16th Tallink Cup 2017" ITF Junior Circuit U18-vanuseklassile Tennis Tondiraba Tennisekeskus ALO OJASSALU TENNISEKLUBI
14.07.-16.07.2017 Estonian Open 2017 discgolfis Discgolf Tallinna Lauluväljak MTÜ Discgolf GO
15.07.2017 Tallinna 2017. aasta meistrivõistlused koroona üksik- ja paarismängudes Koroona Aruküla Põhikooli Spordisaal MTÜ Eesti Novuse Liit
16.07.2017 Tallinna 2017. aasta meistrivõistlused koroona üksik- ja paarismängudes Koroona Aruküla Põhikooli Spordisaal MTÜ Eesti Novuse Liit
21.07.-23.07.2017 U18 Balti Matš 2017 korvpallis Korvpall Audentese Spordikeskus Eesti Korvpalliliit
26.07.2017 Tallinna MV Jalgratturite Temposõidus/ Filter Temposõidu Karikasari 2017 (V etapp) Jalgrattasport Kiili Mittetulundusühing Aerobike Cycling Agency
28.07.-30.07.2017 Baltic Championships 2017 veemotos Veemotosport Harku järv Eesti Veemoto Liit
28.07.-06.08.2017 U18 noormeeste Euroopa Meistrivõistlused korvpallis B-division Korvpall Kalevi Spordihall, Audentese Spordikeskus,
 TTÜ Spordihoone
Eesti Korvpalliliit
29.07.2017 Rahvusvaheline Tallinn Open 2017 3x3 korvpallis Korvpall Vabaduse väljak Eesi 3x3 Korvpalli Liit
AUGUST
02.08.2017 Tallinna 2017. a MV orienteerumises (V etapp) Orienteerumine Kadriorg Mittetulundusühing SRD Spordiklubi
02.08.-06.08.2017 Tallinna Meistrivõistlused rannavõrkpallis Võrkpall Credit24 Arena Tallinna Võrkpalliklubi
04.08.2017 Sparta Tänavahoki tuur 2017 Tänavahoki Vabaduse Väljak Sparta Spordiselts
09.08.2017 Tallinna MV Jalgratturite Temposõidus/ Filter Temposõidu Karikasari 2017 (VI etapp) Jalgrattasport Pirita Mittetulundusühing Aerobike Cycling Agency
09.08.2017 Tallinna 2017. a MV orienteerumises (VI etapp) Orienteerumine Tallinn Mittetulundusühing SRD Spordiklubi
16.08.2017 48. Heitjate Seeriavõistlus (täiskasvanud) Kergejõustik Audentese staadion Audentese Spordiklubi
19.08.-20.08.2017 Tallinna noorte meistrivõistlused purjetamises Purjetamine Tallinna laht Kalevi Jahtklubi
19.08.-20.08.2017 Tallinna lahtised meistrivõistlused aerutamises 2017 Aerutamine Harku Sõudebaas Eesti Spordiselts Põhjakotkas
19.08.-20.08.2017 WDSF World Open maailmakarikaetapp standard ja ladinaameerika tantsudes Tantsusport Kalevi Spordihall MTÜ Tantsukool Laguun
24.08.-27.08.2017 Baltic Match Race grade 2 purjetamises Purjetamine Tallinna laht Eesti Match Race Liit
25.08.-27.08.2017 Tallinn Handball Cup 2017 täiskasvanutele Käsipall Tallinna Kalevi Spordihall Käispalliklubi HC Tallinn
26.08.2017 ESS Kalev Karikavõistlused "Kalev Box Cup" (VI etapp) Poks Spordiklubi Kalev Boxing Spordiklubi Kalev Boxing
26.08.2017 BalticChain Tour/ Balti Keti Velotuur 2017 IV etapp Jalgrattasport Finiš Toompeal Riigikogu ees MTÜ Pro Jalgratturite Klubi
26.08.2017 Tallinn kiigub 2017 Kiiking Väike Rannavärav, Kanuti tänav 3 Spordiklubi Kiva-Kiiking
26.08.2017 Jüri Ratase XIII jalgrattavõistlus Jalgrattasport Pirita Spordikeskus MTÜ Perega koos
27.08.2017 Tallinna 5on5 Meistrivõistlused Tänavakorvpallis 2017 Korvpall Snelli staadion Mittetulundusühing TMKL
27.08.2017 Tallinna 2017. aasta meistrivõistlused koroona üksik- ja paarismängudes Koroona Aruküla Põhikooli Spordisaal MTÜ Eesti Novuse Liit
27.08.2017 Tallinna 2017. a MV orienteerumises (VII etapp) Orienteerumine Rõõsa Mittetulundusühing SRD Spordiklubi
SEPTEMBER
01.09.2017 48. Heitjate Seeriavõistlus (noored) Kergejõustik Audentese staadion Audentese Spordiklubi
01.09.-03.09.2017 3. rahvusvaheline curlingu MK etapp "CCT Tallinn Season Starter 2017" Curling Tondiraba Jäähall Jeti Tali- ja Jääspordiklubi MTÜ
02.09.2017 48. Heitjate Seeriavõistlus (täiskasvanud) Kergejõustik Audentese staadion Audentese Spordiklubi
03.09.2017 Eesti meeste rahvuskoondise MM valikmäng jalgpallis Eesti-Küpros Jalgpall A Le Coq Arena Eesti Jalgpalli Liit
08.09.2017 48. Heitjate Seeriavõistlus (täiskasvanud) Kergejõustik Kohila staadion Audentese Spordiklubi
08.09.-10.09.2017 Tallinna lahtised meistrivõistlused võrkpallis U-16 ja U-18 vanuseklassile Võrkpall Õismäe Sportmängude Hall Tallinna Võrkpalliklubi
09.09.2017 Kergejõustiku Põhja karikavõistlused liikumispuudega inimestele kergejõustikus Kergejõustik Audentese staadion Eesti Invaspordi Liit
11.09.2017 48. Heitjate Seeriavõistlus (noored) Kergejõustik Audentese staadion Audentese Spordiklubi
16.09.2017 7-12-aastaste Tallinna kooliõpilaste SügisCup 2017 Kergejõustik Kadrioru Staadion Spordiklubi Liider
16.09.2017 34. Rahvusvaheline autoralli Tallinna Ralli 2017 Rallisport Tallinn MTÜ Spordiklubi Edur
16.09.-17.09.2017 Tallinna lahtised meistrivõistlused saalihokis naistele "Tallinn Open 2017" Saalihoki Õismäe Sportmängude Hall Väisänen OÜ
21.09.-24.09.2017 2. Curlingu segapaaride MK etapp "CCT Tallinn Mixed Doubles
 International 2017"
Curling Tondiraba Jäähall Jeti Tali- ja Jääspordiklubi MTÜ
22.09.-24.09.2017 Tallinna nädala regatt purjetamises Purjetamine Tallinna laht Eesti 470 Klassiliit
23.09.2017 Tallinna meistrivõistlused iluvõimlemise rühmkavades 2017 Iluvõimlemine Kalevi Spordihall Võimlemisklubi Piruett
23.09.2017 Tallinna meistrivõistlused jalgratturite olümpiakrossis Jalgrattasport Pirita Spordikeskus MTÜ Kalevi Jalgrattakool
23.09-24.09.2017 Maailmakarika etapp tantsuspordis 2017 Tantsusport Arigato Spordikeskus MTÜ Esperanza
29.09.-01.10.2017 Tallinna lahtised meistrivõistlused Sven Kaljuveeri karikatele Golf Rae golfiväljak Eesti Golfi Liit
29.09.-01.10.2017 Open Tallinn 2017 sportakrobaatikas Sportakrobaatika OMAsaal MTÜ Eksperimentaalse Liikumise
Keskus
30.09.2017 ESS Kalev Karikavõistlused "Kalev Box Cup" (VII etapp) Poks Spordiklubi Kalev Boxing Spordiklubi Kalev Boxing
OKTOOBER
01.10.-17.10.2017 Maailmameistrivõistlused rahvusvahelises kabes 2017 Kabe Hotell Euroopa Eesti Kabeliit
06.10.-08.10.2017 Tallinn International Horse Show 2017 Ratsasport Saku Suurhall Eesti Ratsaspordi Liit
07.10.2017 Rahvusvaheline karate võistlus Tallinn Open 2017 Karate Tallinna Spordihall Spordiklubi Taifu
10.10.2017 Eesti meeste rahvuskoondise MM valikmäng jalgpallis Eesti- Bosnia ja Hertsegoviina Jalgpall A Le Coq Arena Eesti Jalgpalli Liit
12.10.-15.10.2017 Korvpalli EGBL U17 tüdrukute etapp Tallinnas Korvpall Kristiine Spordimaja Audentese Spordiklubi
13.10.-14.10.2017 Kimura Shukokai karate Euroopa Meistrivõistlused Karate Kalevi Spordihall Spordiklubi Impact
14.10.2017 Maailmakarika etapp KING OF KINGS 2017 TALLINN Võitluskunstid Saku Suurhall MTÜ First Fighting Club
14.10.-15.10.2017 EST Muay Thai Open 2017 Muay thai Garant Spordisaal MTÜ Estonian Muay Thai Federatsioon
19.10.-20.10.2017 Tallinna MV ujumise mitmevõistluses 2017 Ujumine Kalev SPA Ujula MTÜ Kalevi Ujumiskool
19.10.-21.10.2017 13. Rahvusvaheline curlinguturniir "Tallinn Cup 2017" Curling Tondiraba Jäähall Jeti Tali- ja Jääspordiklubi MTÜ
20.10-21.10.2017 Märt Sepiku XXVI mälestusturniir korvpallis Korvpall Kristiine Spordimaja Siili Palliklubi
20.10.-22.10.2017 MK-etapp 48. Tallinna Mõõk  Vehklemine Kalevi Spordihall Eesti Vehklemisliit
23.10.-29.10.2017 Eesti meeste rahvuskoondise MM valikmängud käsipallis Käsipall Kalevi Spordihall Eesti Käsipalliliit
28.10.2017 ESS Kalev Karikavõistlused "Kalev Box Cup" (VIII etapp) Poks Spordiklubi Kalev Boxing Spordiklubi Kalev Boxing
28.10.-04.11.2017 Paf Open 2017 meeste profiturniir tennises Tennis Tallink Tennisekeskus MTÜ Eesti Tennise Liit
28.10.-05.11.2017 Naiste jäähoki turniir Tallinnas Jäähoki Škoda Jäähall Eesti Beneventum Grupp
NOVEMBER
03.11.-05.11.2017 2. rahvusvaheline curlingu MK etapp "CCT Tallinn Ladies
International 2017"
Curling Tondiraba Jäähall Jeti Tali- ja Jääspordiklubi MTÜ
04.11.-05.11.2017 Garant Cup kickboxingus Kickboxing Garant Spordisaal MTÜ Estonian Muay Thai Federation
09.11.-10.11.2017 Rahvusvaheline ujumisvõistlus "Kalev Open" Ujumine Kalev SPA MTÜ Kalevi Ujumiskool
10.11.-12.11.2017 Rahvusvaheline curlinguturniir "Tallinn Wheelchair International
 2017"
Curling Tondiraba Jäähall Jeti Tali- ja Jääspordiklubi MTÜ
18.11.2017 Number üks taipoksis Taipoks Tondiraba Jäähall MTÜ Estonian Muay Thai Federation
18.11.-26.11.2017 Rahvusvaheline võistlus iluuisutamises "Tallinn Trophy 2017" Iluuisutamine Tondiraba Jäähall Tallinna Uisuklubide Liit
23.11.-26.11.2017 U17 vanuseklassi EYBLi etapp korvpallis Korvpall TTÜ Spordihoone Spordiklubi Rim
25.11.2017 ESS Kalev Karikavõistlused "Kalev Box Cup" (IX etapp) Poks Spordiklubi Kalev Boxing Spordiklubi Kalev Boxing
25.11-26.11.2017 Rahvusvaheline Tantsusppordi maailmakarika etapp WDSF
Tallinn Open 2017
Tantsusport Saku Suurhall Tantsuklubi LEEVI
DETSEMBER
02.12.-03.12.2017 Nõmme Talveliiga 2017/2018 I etapp Jalgpall Männiku Staadion MTÜ Mart Poomi Jalgpallikool/FC Nõmme United
06.12.2017 FAN kolmikvõistlus kergejõustikus Kergejõustik Tallinna Spordihall Nõmme Kergejõustikuklubi
09.12.2017 Tallinn WTF Open 2017 taekwondos Taekwondo Kalevi Spordihall Katleri Taekwondoklubi
10.12.2017 Jõuluturniir kudo, grappling ja sumo Võitluskunstid Kristiine Spordikeskus MTÜ Vortex Eesti Spordikeskus
16.12.2017 ESS Kalev Karikavõistlused "Kalev Box Cup" (X etapp) Poks Spordiklubi Kalev Boxing Spordiklubi Kalev Boxing
16.12.-17.12.2017 Iluvõimlemise võistlus Winter Princess Iluvõimlemine Kalevi Spordihall Võimlemisklubi Piruett
16.12.-17.12.2017 Eduard Hermanni mälestusmemoriaal, ju-jutsu, grapplingu
võistlused
Võitluskunstid Tallinna Õismäe Gümnaasium Spordikool BUSHINKAN
22.12.-24.12.2017 Rahvusvaheline AAA noorte hokiturniir "Legend Invite" Jäähoki Tondiraba Jäähall MTÜ Baltic Selects Estonia

Eelolevate võistluste kohta leiate infot huvi.tallinn.ee