Tervisedenduse spetsialistid linnaosades

Alates 1. jaanuarist 2008 on  kõikide Tallinna linnaosavalitsuste juurde loodud tervisedenduse spetsialisti ametikoht eesmärgiga tagada „Tallinna rahvastiku tervise arengukava 2008-2015“ elluviimine.

 

Tervisedenduse spetsialistid Tallinna linnaosavalitsustes:

Haabersti Linnaosa Valitsus
Age Tamm
tel 645 4860
e-post age.tamm@tallinnlv.ee 

 

Kesklinna Valitsus
Terje Vonbret
tel 645 7210
e-post terje.vonbret@tallinnlv.ee

 

Kristiine Linnaosa Valitsus
Tiit Tammvee
tel 645 7119
e-post tiit.tammvee@tallinnlv.ee

 

Lasnamäe Linnaosa Valitsus
Kristi Maanas-Trjuh
tel 645 7702
e-post kristi.maanas@tallinnlv.ee

 

Mustamäe Linnaosa Valitsus
Riina Jõgi
tel 645 7590
e-post riina.jõgi@tallinnlv.ee  

  

Nõmme Linnaosa Valitsus
Essi Vahtras
tel 645 7338
e-post essi.vahtras@tallinnlv.ee

  

Pirita Linnaosa Valitsus
Sirli Tell
tel 645 7617
e-post sirli.tell@tallinnlv.ee

 

Põhja-Tallinna Valitsus
Triin Lindau
tel 645 7073
e-post triin.lindau@tallinnlv.ee

 

 

Linnaosade tervisemeeskonnad

Viimati muudetud: 12.07.2017