AvalehtHariduse kodulehtKontaktidKuraatorid › Lasteaedade...

Tallinna lasteaedade kuraatorid


Kui vajad nõu koolieelsete lasteasutustega seotud teemadel, pöördu Tallinna Haridusameti hariduskorralduse osakonna spetsialistide poole.

Tallinna munitsipaallasteaedade kuraatorid on:
 

Marika Kallas, juhtivspetsialist, 6404 582, Marika.Kallas@tallinnlv.ee 

  • Haabersti linnaosa lasteasutused
  • Kristiine linnaosa lasteasutused
  • Mustamäe linnaosa lasteasutused

 Piret Lind, vanemspetsialist, 6404 658, Piret.Lind@tallinnlv.ee 

  • Kesklinna linnaosa lasteasutused 

 Anne Targem, vanemspetsialist, 6404 551, Anne.Targem@tallinnlv.ee 

  • Lasnamäe linnaosa lasteasutused
  • Pirita linnaosa lasteasutused

 Merike Kivimäe, peaspetsialist, 6404 978, Merike.Kivimae@tallinnlv.ee

  • Põhja-Tallinna linnaosa lasteasutused

 Eve Levand, vanemspetsialist, 6404 981, Eve.Levand@tallinnlv.ee 

  • Nõmme linnaosa lasteasutused

Milena Pogodajeva, peaspetsialist, 6404 657, Milena.Pogodajeva@tallinnlv.ee 

  • Tallinna Kannikese Lasteaed
  • Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikool
  • Tallinna Lasteaed Õunake
  • Tallinna Heleni Kool

 

 

Viimati muudetud: 17.12.2016