Sobitusrühmad

  • lisaks erivajaduseta lastele võetakse rühma keha-, kõne-, meele-, intellektipuudega, raske somaatilise haigusega, psüühika- või autismispektri häirega lapsi
  • rühmas on laste suurim lubatud arv, vastavalt erivajadusega laste arvule kolme võrra väiksem kui teistes lasteasutuse rühmades iga erivajadusega lapse kohta

 

Rühmad Tallinna munitsipaallasteaedades 

Eesti suhtlemiskeel

Vene suhtlemiskeel                           

Tallinna Asunduse Lasteaed

1 rühm
Pallasti 19, Pallasti 21a 11411 Tallinn
info@asunduse.edu.ee
6211539, 6211521

Tallinna Vindi Lasteaed

1 rühm
Vindi 3, 11315 Tallinn
vindi@vindi.tln.edu.ee
6553670

Tallinna Lasteaed Vesiroos

3 rühma
J. Sütiste tee 8, 13411 Tallinn 
vesiroos@lavesiroos.ee 
6521641, 6521640

Tallinna Lasteaed Sinilill

2 rühma
Järveotsa tee 49, 13520 Tallinn
sinilill@la.tln.edu.ee 
6594656

Tallinna Männikäbi Lasteaed

7 rühma
Kadaka tee 155, 12615 Tallinn 
mannikabi@la.tln.edu.ee 
6775663

Lasteaed Mesipuu

2 rühma
Kangru 5, 10312 Tallinn
mesipuu@tln.edu.ee
6619285

Tallinna Rõõmupesa Lasteaed

3 rühma
Tammsaare tee 141, 12915 Tallinn
roomupesa@la.tln.edu.ee
6536254

Sitsi Lasteaed

2 rühma
Vihuri 3, 10311, Tallinn
sitsi@la.tln.edu.ee
6019638

Tallinna Meelespea Lasteaed

3 rühma
Õismäe tee 92, 13512 Tallinn
info@meelespea.edu.ee 
6571167

Lasteaed Maasikas

1 rühm
Vasara tn 18, 11713 Tallinn
maasikas@la.tln.edu.ee
6628787

Tallinna Nurmenuku Lasteaed

1 rühm
Õismäe tee 26, 13511 Tallinn
nurmenuku@la.tln.edu.ee
6749606, 6573937

Tallinna Sõbrakese Lasteaed

1 rühm
Kiili tn 7, 13424 Tallinn
direktor@sobrakese.edu.ee 
6520394

Tallinna Heleni Kool

4 rühma
Ehte 7, 10318 Tallinn 
direktor@helen.edu.ee
6055490, 6055492


Tallinna Lasteaed Pallipõnn

1 rühm
Akadeemia tee 50, 12613 Tallinn
palliponn@la.tln.edu.ee
6587297