Tallinna Haridusameti sündmuste kalender

Kalender täieneb jooksvalt.

2017/18. õa II poolaasta

Jaanuar - teadmiste proovilepaneku kuu

  • 01.01 - EV: 100: Õpilastööde näituse Minu kodukoha 100 kunstiteost Eestile tööde esitamise tähtaeg (info: Jüri Mäemat, e-post: jyrimaemat@gmail.com).
  • 08.01 - 5.02 Õpioskuste võistluse koolivoor 7. klasside viieliikmelistele võistkondadele. Tööde esitamise tähtaeg 26. 02.18
  • 10.01 - Bioloogia ülelinnaline koolivoor 6.-7. klass (Egle Vospert)
  • 11.01 - Bioloogia ülelinnaline koolivoor 8.-12. klass (Egle Vospert)
  • 11.01 - SA Innove taotlusvooru „Koolide, kogukonna ja ettevõtjate koostöö toetamine ettevõtlusõppe praktilisemaks muutmiseks" infopäev Tallinnas.  
  • 15.01 - SA Archimedese Erasmus+ strateegilise koostöö innustus-vebinar kell 15.00 -16.10 (registreerimine)
  • 16.01 - Ajaloo ülelinnaline koolivoor (Egle Vospert)
  • 16.01 - Muuseumide ühine infopäev „Puust ja punaseks - õpetajate eri" Eesti Kunstimuuseumi filiaalis Niguliste muuseumis algusega 14.00.
  • 17.01 - Alusharidus 100: Tallinna Kesklinna lasteaedade õpetajate koolituskonverents „Õppida on põnev“  õpiprotsessi mitmekesistamiseparima praktika jagamiseks (Tallinna Õpetajate Majas, Piret Lind)
  • 20.01 - Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor (Tallinna Reaalkoolis, Egle Vospert)
  • 26.01 - Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor (Jakob Westholmi Gümnaasiumis, Egle Vospert)
  • 27.01 - Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor (Gustav Adolfi Gümnaasiumis, Egle Vospert)
  • 27.01 - Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor (Tallinna Kunstikoolis, Egle Vospert)
  • 27-28.01 Mittemuusikakoolide klaveriõpilaste festival MIT/t/MU/u/S (Tallinna Huvikeskuses Kullo, registreerimine kuni 22. 01.2018 e-aadressil: mitmus@kullo.ee, 6646 105)
  • 28.01 - XIX Tallinna õpilaste moekonkursi Sedamoodi 2018 eelvoor (Tallinna Kanutiaia Huvikoolis, registreerimine 15.11.2017-22. 01.2018 www.kanuti.tln.edu.ee, lisainfo andres.kask@kanuti.tln.edu.ee) 
  • 29.01 - Prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoor (egle Vospert)
  • 29.01 - 9.02 Jakob Westholmi Gümnaasiumi õpilaste kunsti- ja käsitööde näitus „Märka mind“  (Kullo Lastegaleriis)
  • 30.01 - Koolijuhtide nõupidamine (Tallinna Kopli Ametikoolis, Marika Pettai)
  • 31.01 - ÕpiFEST´i videovooru tähtaeg kahes vanuserühmas (6.-9.klass, gümnaasium/kutsekool). Info: õpifest.ee   

Veebruar - Eesti 100 kuu

  • 01.02 - Vabariiklik Õpilasetlejate Tallinna eelvoor (Tallinna 32. Keskkoolis, Merike Kivimäe)
  • 01.02 - EV 100: näpunukunäidendite konkursi Pöialpoiss peab sünnipäeva  tööde esitamise tähtaeg (konkursi info; Tarvo Valker, Huvitava Bioloogia Kool, 53 932 684)
  • 03.02 - Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor (Tallinna Järveotsa Gümnaasiumis, Egle Vospert)
  • 07.02 - Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor (Tallinna Kuristiku Gümnaasium, Egle Vospert)
  • 07.02 - SA Innove taotlusvooru „Koolide, kogukonna ja ettevõtjate koostöö toetamine ettevõtlusõppe praktilisemaks muutmiseks" Taotluste esitamise tähtaeg hiljemalt 7. veebruariks 2018 kl 17.00. Taotlused esita e-keskkonnas.
  • 09.02 - Õpilaste konkurss Kuulsuse hetk 2018 (kell 13.30 Tallinna Mustjõe Gümnaasiumis, info huvijuht@mjg.ee )
  • 8-9.02 - XI Haridusjuhtide aastakonverents EV 100 (Strand SPA & Konverentsihotellis Pärnus)
  • 10.02 - Ajaloo olümpiaadi piirkonnavoor (Egle Vospert)
  • 10.02 - Jakob Westholmi Gümnaasiumi juubel (Estonia Kontserdisaalis, Katrin Parve)
  • 12.02 - 03.03 EV 100: õpilastööde näitus Minu kodukoha 100 kunstiteost Eestile (Huvikeskus Kullo Lastegaleriis)
  • 12-16.02 - Tööle kaasa 7-9 klassi õpilastele (lisainfo: www.ettevotlikkus.ee/toolekaasa, liisi.hansen@koda.ee)
  • 13.02 - Kooli hoolekogude teabepäev (Pelgulinna Gümnaasiumis, Katrin Parve) 
  • 14.02 - Koolieelsete lasteasutuste juhtide nõupidamine (Tallinna Õpetajate Majas, Marika Kallas)
  • 15.02 - EV 100:  XVI 9-12 kl. esseekonkursi „Minu kodu on Eestimaa“  tööde esitamise tähtaeg (info@minuriik.ee ) 
  • 17.02 - Muusikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoor (kell 10.00 Gustav Adolfi Gümnaasiumis, Egle Vospert)
  • 28.02; 5.04 - Tervisedenduse baaskoolitus koolide tervisemeeskondade liikmetele "Kuidas saada ja jääda tervist edendavaks kooliks?“ (Tervise Arengu Instituudis, Age Tamm)

Märts - südamekuu

  • 1.03; 23.04 - Tervisedenduse baaskoolitus koolide tervisemeeskondade liikmetele "Kuidas saada ja jääda tervist edendavaks kooliks?“ (Tervise Arengu Instituudis, Age Tamm)
  • 09.03 - Vene keel võõrkeelena olümpiaadi piirkonnavoor (Audentese Erakoolis, Egle Vospert)
  • 10.03 - Majandusolümpiaadi piirkonnavoor (Tallinna Reaalkoolis, Egle Vospert)
  • 14 - 19.03 - Alusharidus 100: teatrifestival Kanutiaia Kann , Eesti oma algupärand (Kanutiaia Huvikoolis, Merike Kivimäe)
  • 17.03 - Algklasside teatrifestivali KRÕF  Tallinna eelvoor (Tallinna Ühisgümnaasiumis, Merike Kivimäe)
  • 24.03 - Õpioskuste võistluse piirkonnavoor 7. klasside viieliikmelistele võistkondadele. (Tallinna 21. Koolis, Egle Vospert)
  • 28-29.03 - Põhikooli ja gümnaasiumi Tallinna Kooliteatrite Festival (Tallinna 32. Keskkoolis, Merike Kivimäe)

Aprill - nutikuu

  • 11.04 - XIX Tallinna õpilaste moekonkursi Sedamoodi 2018  lõppvoor (Salme Kultuurikeskuses 18.00, lisainfo andres.kask@kanuti.tln.edu.ee)
  • 13.04 - Konkursi Tallinna tegus õpilane  taotluste esitamise tähtaeg (Sigrit Lilleste)
  • 13.04 - Konkursi Tallinna noor kultuuritegija taotluste esitamise tähtaeg (Sigrit Lilleste)
  • 13.04 - konkursi Tallinna tegus sporditegelane taotluste esitamise tähtaeg (Sigrit Lilleste)
  • 16.04 - 5.05 - Alusharidus 100: Ülelinnaline lasteaedade näitus (Huvikeskus Kullo lastegalerii, Merike Kivimäe)
  • Nutikuu üritused koostöös koolide ja lasteaedadega

Mai - MÕK-i kogemuse kuu

  • 15.05 - Tallinna parimate õppijate tunnustusüritus
  • 15.05 - EV 100: Tallinna õpilaste kingitus Eesti Vabariigile (Vabaduse väljakul, Sigrit Lilleste)
  • 15.05 - Alusharidus 100: Puude istutamine (Merike Kivimäe)
  • 16.05 - Koolieelsete lasteasutuste juhtide infopäev (Tallinna Õpetajate Majas, Marika Kallas)
  • 24.05 - Alusharidus 100: lasteaialaste tantsupidu Me armastame Eestit (kõikides lasteaedades 16.00, Merike Kivimäe)

Juuni - Tänamise ja tunnustamise kuu

  • 01.06 - Tallinna alusharidus 100: lasteaialaste laulupidu Sada SäraSilma (Vabaduse väljakul 12.00, Merike Kivimäe)
  • täpsustub - Õppeaasta pidulik lõpetamine (Marika Pettai)
  • täpsustub - Olümpiaadidel edukalt osalenud õpilaste ning nende õpetajate/juhendajate autasustamine (Egle Vospert)
  • täpsustub - Lasteaiajuhtide kevadkonverents (Marika Kallas)
  • täpsustub - Konkursi Eestima õpib ja tänab  taotluste esitamise tähtaeg (Viivi Lokk)

August

  • Täpsustub - 2018/19. õppeaasta avakonverents

Algusesse 


2018/19. õa I poolaasta

September

  • 01.09 - Ülelinnaline Aabitsapidu esimeste klasside õpilastele, nande peredele ja õpetajatele

Oktoober

  • Täpsustub - Õpetajate päeva tähistamine

November

  • 07.11 - Alusharidus 100: Konverents-tänuüritus (Salme Kultuurikeskuses, Marika Kallas)

Detsember

  • 13.12 - Tallinna abilinnapea ja Tallinna Haridusameti juhataja jõuluvastuvõtt haridusasutuste juhtidele ja haridusameti koostööpartneritele (Rahvusooper Estonia, Leini Jürisaar)

Algusesse 

Koolieelsete lasteasutuste juubelid 2018

  • Tallinna Vormsi Lasteaed 25, 18. jaanuar
  • Tallinna Kullerkupu Lasteaed 55, 19. jaanuar
  • Tallinna Kuristiku Lasteaed 30, 2. veebruar
  • Pirita Lasteaed 30, 16. veebruar
  • Lasteaed Päikene 50, märts
  • Tallinna Sikupilli Lasteaed 50, 9. märts
  • Tallinna Männiku Lasteaed 55, 23. märts
  • Rõõmutarekese Lasteaed 65, aprill
  • Tallinna Lasteaed Sinilill 35, aprill
  • Tallinna Lasteaed Karikakar 40, 26. aprill
  • Tallinna Sõbrakese Lasteaed 45, 3. mai
  • Tallinna Päevalille Lasteaed 60, mai
  • Lasteaed Pääsupesa 50, 24. mai
  • Tallinna Lasteaed Südameke 61, juuni
  • Tallinna Lasteaed Kaseke 55, 4. juuni
  • Lasteaed Kelluke 50, 27. september
  • Tallinna Mardi Lasteaed 55, oktoober
  • Tallinna Virmalise Lasteaed 65, 24. oktoober
  • Tallinna Järveotsa Lasteaed 40, 8. oktoober
  • Kopli Lasteaed 100, 8. november
  • Kadrioru Lasteaed 65, november
  • Tallinna Mürakaru Lasteaed 60, 15. november
  • Muumipere Lastesõim 60, november
  • Tallinna Allika Lasteaed 45, november
  • Tallinna Padriku Lasteaed 10, 4. detsember 

Koolide juubelid 2018

  • Tallinna Kanutiaia Huvikool 40, veebruar
  • Jakob Westholmi Gümnaasium 120, veebruar
  • Merivälja Kool 70, kevad
  • Tallinna 21. Kool 115, 14. märts
  • Tallinna Kopli Noortemaja 35, mai
  • Ehte Humanitaargümnaasium 55, sügis
  • Haabersti Vene Gümnaasium 40, sügis
  • Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 30, sügis
  • Ristiku Põhikool 45, oktoober
  • Tallinna Mahtra Põhikool 35, oktoober
  • Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 95, detsember
  • Pirita Majandusgümnaasium 70, jaanuar 2019

Algusesse 

Viimati muudetud: 19.01.2018