AvalehtHariduse kodulehtTallinna Haridusamet › Sündmuste kalender

Tallinna Haridusameti sündmuste kalender


2016/17. õa II poolaasta: jaanuar, veebruar, märts, aprill, juuni, august

2017/18. õa I poolaasta: september, oktoober, november, detsember

Koolieelsete lasteasutuste juubelid 2017

Koolide juubelid 2017  

Kalender täieneb jooksvalt
 

2016/17. II poolaasta 


Jaanuar 2017  

17.01 - Olümpiaad: matemaatika 7. - 12. kl (ülelinnaline koolivoor)   

11.01 - Olümpiaad: bioloogia 6. - 7. kl (ülelinnaline koolivoor)

12.01 - Olümpiaad: bioloogia 8. - 12. kl (ülelinnaline koolivoor)  

19.01-20.01 Koolinoorte 10x 50 m teateujumise eelujumised linnaosades  (Järveotsa G. Tallinna 21. Kool, Arte G, Laagna G, Audentese EK)

19.01 jaanuar - koolinoorte MV gümnaasiumi neidude finaal võrkpallis (Lilleküla gümnaasiumis)

21.01 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): keemia 8. - 12. kl

25.01 - koolinoorte MV finaal teateujumises (Kalev SPA)

27.01 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): inglise keel 10. - 12. kl

27.01 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): prantsuse keel 7-9./10. - 12.kl

27.01 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): saksa keel 10. - 12.kl

28.01 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): füüsika 8. - 12. kl

30.01. - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): emakeel 7. - 12. kl

jaanuar - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): soome keel 10. - 12. kl 

jaanuar - koolinoorte MV (edaspidi KMV) finaalid võrkpallis

jaanuar - KMV põhikooli tütarlaste võrkpalli I ring

jaanuar - KMV Põhikooli korvpalli I ring

 

 

Veebruar 2017        

01.02 - Õpilasetlejate konkurss 5.-12. kl (Tallinna 32. Keskkool)

06.-20.02 – Olümpiaad: õpioskused 5. kl (ülelinnaline koolivoor)

04.02 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): bioloogia 6. - 12. kl

07.02 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): matemaatika 7. - 12. kl

10.02 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): ühiskonnaõpetus

11.02 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): lingvistika 9. - 12. kl

14.-15.02 - KMV finaal saalihokis (põhikooli ja gümnaasiumi alagrupid, Õismäe spordihallis)

15.02 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): inimeseõpetus 5.-8. kl

21.02 - koolide hoolekogude teabepäev (17.00, Tallinna Südalinna Kool)

veebruar - KMV I ring korvpallis, gümnaasiumid

veebruar - KMV gümnaasiumi võrkpall I–II ring noormeestele

 

Märts 2017

01.-02.03 - KMV finaal saalihokis (põhikooli ja gümnaasiumi noormehed, Õismäe spordihallis)

03.03 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): vene keel võõrkeelena 10. - 12. kl

04.03 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): kunst 7. - 12. kl

07.-09.03 - koolinoorte MV suusatamises (Nõmme spordikeskuses)

11.03 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): loodusteadused

11.03 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): majandus 7. - 12. kl

09.03 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): tööõpetus 7. - 9. kl

15.03 - Olümpiaad (Tallinna piirkonnavoor): käsitöö, kodundus 8. - 9. kl

15.03 - KMV eelvoorud males (P. Kerese malemajas)

29.03 - KMV finaal males (P. Kerese malemajas)

29.-30.03 - Kooliteatrite Festival 5.-12. kl (Tallinna 32. Keskkool)

märts - KMV lauatennises (Kristiine spordikeskuses)

märts - KMV poolfinaalid korvpallis

Lisainfo Tallinnas toimuvate olümpiaadide kohtaOlümpiaadide üleriigiliste lõppvoorude ajakava ja juhendid  

 

Aprill 2017

04.04 - Haridustöötajatest juubilaride (jaanuar - aprill) tunnustusüritus (Mustpeade maja) 

aprill - KMV korvpalli finaalid

aprill - KMV sõudeergomeetril (Tallinna Spordihall)

 

Mai 2017

10.05 - KMV orienteerumises (Pirita metsas)

16.05 - Õpilaskonkursside "Tallinna tegus õpilane" jt tunnustusüritus (Tallinna Raekoda) 

24.-25.03 - KMV kergejõustikus, Kadrioru staadion

... mai - XXXV koolinoorte spordimängude hooaja pidulik lõpetamine, parimate õppursportlaste tunnustamine 

 

Juuni 2017

 

August 2017

august - 2017/18. õppeaasta avakonverents 

 

2017/18. õa I poolaasta


September

01.09 - Ülelinnaline 1. klasside Aabitsapidu Vabaduse väljakul

 

Oktoober

25.10 - üleriigiline IKT konverents haridustöötajatele (Tallinna Reaalkoolis) 

November

 

Detsember

13.12 - Tallinna abilinnapea ja haridusameti juhataja tänuvastuvõtt Tallinna haridusasutuste juhtidele ja haridusameti koostööpartneritele (koht täpsustub)

 

Algusesse  

Koolieelsete lasteasutuste juubelid 2017

  • Tallinna Männi Lasteaed 50, veebruar 2017
  • Tallinna Lepatriinu Lasteaed 40, veebruar 2017
  • Tallinna Kadaka Lasteaed 50, märts 2017
  • Tallinna Meelespea Lasteaed 40, märts 2017
  • Tallinna Arbu Lasteaed 35, märts 2017
  • Tallinna Loitsu Lasteaed 35, märts 2017
  • Sitsi Lasteaed 45, märts 2017
  • Tallinna Lasteaed Mooniõied 45, märts 2017
  • Merivälja Lasteaed 50, aprill 2017
  • Tallinna Suur-Pae Lasteaed 35, aprill 2017
  • Tallinna Männikäbi Lasteaed 50, aprill 2017
  • Tallinna Lasteaed Männimudila 55, aprill 2017
  • Tallinna Seli Lasteaed 30, mai 2017
  • Tallinna Pae Lasteaed 55, mai 2017
  • Lasteaed Mesipuu 40, juuni 2017
  • Tallinna Liivamäe Lasteaed 35, juuni 2017
  • Tallinna Haraka Lasteaed 55, juuni 2017
  • Tallinna Endla Lasteaed 65, september 2017
  • Tallinna Kelmiküla Lasteaed 10, oktoober 2017
  • Taime Lasteaed 60, oktoober 2017
  • Tallinna Muinasjutu Lasteaed 55, oktoober2017
  • Tallinna Lepistiku Lasteaed 45, oktoober2017
  • Lasteaed Kajakas 30, oktoober2017
  • Tallinna Ümera Lasteaed 30, oktoober2017
  • Tallinna Mesimummu Lasteaed 55, oktoober2017
  • Tallinna Lasteaed Laagna Rukkilill 35, november 2017
  • Tallinna Linnupesa Lasteaed 50, november 2017
  • Lastesõim Päkapikk 55, detsember 2017
  • Tallinna Lasteaed Kikas 50, detsember 2017
  • Pirita Kose Lasteaed 20, detsember 2017
  • Tallinna Lasteaed Südameke 60, detsember 2017

Algusesse 

 

Koolide juubelid 2017

  • Lasnamäe Põhikool 45, 27.-28. aprill 2017
  • Tallinna Järveotsa Gümnaasium 35, sügis 2017
  • Tallinna Kivimäe Põhikool 85, 15. november 2017
  • Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 50, aprill 2017
  • Tallinna Tehnikagümnaasium 45, märts 2017
  • Tallinna Tondi Põhikool 95, 2017
  • Tallinna Õismäe Gümnaasium 40, sügis 2017

Algusesse 

 

 

Viimati muudetud: 17.01.2017