AvalehtJärveotsa lasteaedLapsevanemale › Huvitegevus

Tallinna Järveotsa Lasteaia huvitegevus


 

MTÜ Järveotsa Lastekeskus580195_212352358895700_953413428_n.jpg

Draamaring (vene õppekeel) – 

Valentina Karpuhhina +372 56757209 valentina.karpuhhina@jarveotsala.edu.ee

 

Eesti keel

Erika Sunelik +372 56563377 erika.sunelik@jarveotsala.edu.ee

 

Kunstistuudio (vene õppekeel) –  

Tatjana Maksimenko + 372 55696446 tatjana.maksimenko@jarveotsala.edu.ee

 

Laulustuudio (vene/eesti õppekeel)

1 kord 3 eur

Olga Careva  +373 58036444 olga.careva@jarveotsala.edu.ee

 

Jalgpallikool FC Ararat (eesti/vene õppekeel)

ararat_jarve_ee.png

Tel. +372 5010789 E-mail: noored@fcararat.ee Koduleht: http://www.fcararat.ee/

 

Aikido (eesti/vene õppekeel)

15.30 – 16.15  neljapäev, teisipäev

Kuumaks 20 eur

Stanislav Litovskihh „Spordiliider“

+372 55655636

spordiliider@gmail.com

 

Võimlemine (eesti/vene õppekeel)

Kuumaks 7 eur

Regina Lilleberg, СК «Nord»

+372 56681370

regina.lilleberg@mail.ru

 

Lehekülje haldab:

Jelena Mitrofanova, weebilehe administraator tel. 6571294 jelena.mitrofanova@jarveotsala.edu.ee

Viimati muudetud: 04.09.2017
Reklaam
Reklaam
Kiusamisest vabaks
Tervist edendav lasteaed
Iseteeninduse bänner lasteaedadele