AvalehtKristiine LasteaedKONTAKT › ÕPETAJAD

Tallinna Kristiine Lasteaia õpetajad


Muumid: 53966450

Lea Põder: lea.poder@kristiineag.edu.ee

Merike Selberg: merike.selberg@kristiinealg.edu.ee

Mürakarud: 54597547

Marika Relvik: marika.relvik@kristiinealg.edu.ee

Anneli Soom: anneli.soom@kristiinealg.edu.ee

Sipsikud: 58956530

 Maarja.Õunmaa: maarja.ounmaa@kristiinealg.edu.ee

Eda Maasik: eda.maasik@kristiinealg.edu.ee

Päikesejänkud: 58694006

Reetl Luhaäär: reet.luhaaar@kristiinealg.edu.ee                                         

Maris Lampe: maris.lampe@kristiinealg.edu.ee

Sellid: 53934676

Liina Kala: liina.kala@kristiinealg.edu.ee                                      

Külliki Lepik: kulliki.lepik@kristiinealg.edu.ee

Rõõmupallid: 53240797

Ene Eilimo: ene.eilimo@kristiinealg.edu.ee                                  

Kersti Kikkas: kersti.kikkas@kristiinealg.edu.ee

Vikerkarud: 53332727

Mari Leosk: mari.leosk [ät] kristiinealg.edu.ee

Helen Viitong: helen.viitong@kristiinealg.edu.ee

Pokud: 590 95407

         Ingrid Märtmann: ingrid.martmann@kristiinealg.edu.ee              

         Eda Kohari: eda.kohari@kristiinealg.edu.ee

Mesimummud: 55949027

Annika Braun: annika.braun@kristiinealg.edu.ee                          

Tiina Vaagert: tiina.vaagert@kristiinealg.edu.ee

Krõllid: 559 62558

Tea Teng: tea.teng@kristiinealg.edu.ee                                      

Hannele Salmu: hannele.salmu [ät] kristiinealg.edu.ee

Lotte: 

Ingrid Unt: ingrid.unt@kristiinealg.edu.ee                                    

Karmen Kruus: karmen.kruus@kristiinealg.edu.ee

Naksitrallid: 53610786

Liis Leppmaa: liis.leppmaa@kristiinealg.edu.ee

 

Muusikaõpetaja:  Katre Jaani:  katre.jaani@kristiinealg.edu.ee

Liikumisõpetaja:  Anne Noomen: anne.noomen@kristiinealg.edu.ee

Logopeed: Anni Areda: anni.areda@kristiinealg.edu.ee Vastuvõtt: N: 15.00-17.00 ja kokkuleppel

 

Lehekülge haldab

Kaie Hein

Tallinna Kristiine Lasteaia õppealajuhataja

6 513 749

Kaie.Hein@kristiinealg.edu.ee

Viimati muudetud: 07.11.2016