Lasnamäe LOV sotsiaalhoolekande osakond

Juhataja: Tauno Pruli
Telefon: 645 7751
Kabinet: 222 (Pallasti 54)
Tegevusvaldkonnad: sotsiaalhoolekande üldküsimused
Vastuvõtt: esmaspäeval 15.00 - 17.30 ja neljapäeval: 10.00 - 12.00
e-post: tauno.pruli@tallinnlv.ee

Jurist: Liisi Raamets-Tunali
Telefon: 645 7758
Kabinet: 215
Tegevusvaldkonnad: juriidilised küsimused
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30;
e-post: liisi.raamets-tunali@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Ursula Kesa
Telefon: 6457753
Kabinet: 223
Tegevusvaldkonnad: sotsiaalhoolekande osakonna tööd puudutava informatsiooni edastamine ja vahendamine; klientidele info edastamine; kirjavahetuse korraldamine
e-post: ursula.kesa@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Inga Lugina
Telefon:645 7760
Kabinet: 132
e-post: inga.lugina@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Helene Liivak
Telefon: 645 7763
Kabinet: 131
e-post: helene.liivak@tallinnlv.ee

 

SOTSIAALTEENUSTE TALITUS

11413 Tallinn, Pallasti 54

Peaspetsialist: Leili Vaikmaa
Telefon: 645 7756
Kabinet: 109
Tegevusvaldkonnad: sotsiaalteenuste talituse töö ja koduhooldusteenuse koordineerimine
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; teisipäeval ja neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: leili.vaikmaa@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Kaja Merilaine
Telefon: 645 7754
Kabinet: 110
Tegevusvaldkonnad: elamispinna ja hooldekodu küsimused
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00-12.00 ja 14.00-17.30, teisipäeval ja neljapäeval: 9.00-12-00 ja 14.00-16.30
e-post: kaja.merilaine@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Livija Tisler
Telefon: 645 7771
Kabinet: 140
Tegevusvaldkonnad: võlanõustamine, toidutalongide väljastamine, sotsiaalmajutusüksuse küsimused
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30, teisipäeval ja neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: livija.tisler@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Tõnis Müller
Telefon: 645 7764
Kabinet: 141
Tegevusvaldkonnad: võlanõustamine, toidutalongide väljastamine, sotsiaalmajutusüksuse küsimused
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30, teisipäeval ja neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: tonis.myller@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Viktoria Soosaar
Telefon: 645 7775
Kabinet: 136
Tegevusvaldkonnad: täisealiste piiratud teovõimega isikute eestkoste korraldamine
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; teisipäeval ja neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30;
e-post: viktoria.soosaar@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist:
Telefon: 645 7774
Kabinet: 133
Tegevusvaldkonnad: täisealiste piiratud teovõimega isikute eestkoste korraldamine
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30, teisipäeval ja neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post:

Vanemspetsialist: Piret Liivla
Telefon: 645 7766
Kabinet: 135
Tegevusvaldkonnad: puuetega laste hoolekanne, koostöö laste asenduskodudega, puuetega laste ajutise hoolduse ja intervallhoolduse lepingute vormistamine
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30, teisipäeval ja neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: piret.liivla@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Teresa Kipper
Telefon: 645 7736
Kabinet: 134
Tegevusvaldkonnad: puuetega inimeste hoolekande küsimused
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30, teisipäeval ja neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: teresa.kipper@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Tiina Kukkur
Telefon: 645 7749
Kabinet: 119
Tegevusvaldkonnad: hooldamise hindamine, hooldaja määramine
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30, teisipäeval ja neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: tiina.kukkur@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Külli Kull
Telefon: 645 7759
Kabinet: 119
Tegevusvaldkonnad: hooldamise hindamine, hooldaja määramine
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30, teisipäeval ja neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: kylli.kull@tallinnlv.ee

 

LASTEKAITSE TALITUS

Osakonna juhataja asetäitja –  talituse juhataja: Marju Õispuu
Telefon: 645 7706
Kabinet: 224
Tegevusvaldkonnad: lastekaitse üldküsimused
Vastuvõtt: esmaspäeval 15.00 - 17.30 ja neljapäeval: 10.00 - 12.00
e-post: marju.oispuu@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist: Kristiina Keerd
Telefon: 645 7757
Kabinet: 217
Tegevusvaldkonnad: lastekaitse üldküsimused, alaealiste eestkoste korraldamine
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: kristiina.keerd@tallinnlv.ee

Lastekaitse spetsialist: Viktoria Belous
Telefon: 645 7776
Kabinet: 127
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Kalevipoja, Kalevipoja põik, Mahtra tn alates 37, Paekaare, Pinna, Võidujooksu
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: viktoria.belous@tallinnlv.ee

Lastekaitse spetsialist: Airi Vaaderpall
Telefon: 645 7779
Kabinet: 122
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Lagedi tee, Mustakivi, Pae, Paepargi, Pae põik, Punane, Sinimäe, Suur-Paala, Väo tee
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: airi.vaaderpall@tallinnlv.ee

Lastekaitse spetsialist: Eva Vau
Telefon: 645 7768
Kabinet: 129
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Asunduse, Betooni, Kanali tee, Katusepapi, Kesk-Sõjamäe, Kiive, Killustiku, Kivimurru, Lasnamäe, Lennujaama tee, Majaka, Majaka põik, Paekivi, Pallasti, Paneeli, Peterburi tee, Sikupilli, Sepise, Suur-Sõjamäe, Tuha, Tuulemäe, Uuslinna, Valge
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: eva.vau@tallinnlv.ee

Lastekaitse spetsialist: Olga Žuravljova
Telefon: 645 7720
Kabinet: 226
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Kivila, Kärberi
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: olga.zuravljova@tallinnlv.ee

Lastekaitse spetsialist: Diana Linnart-Gromova
Telefon: 645 7709
Kabinet: 229
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Linnamäe tee, Läänemere tee
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: diana.linnart@tallinnlv.ee

Lastekaitse spetsialist: Diana Vinogradova
Telefon: 645 7728
Kabinet: 123
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Arbu, Härma, Liikuri, Loitsu, Mahtra tn al 37, Virbi, Võru
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: diana.vinogradova@tallinnlv.ee

Lastekaitse spetsialist: Natalia Rahhanskaja
Telefon: 645 7737
Kabinet: 124
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Alvari, Anni, Koorti, Loometsa, Meeliku, Mäe, Pikri, Smuuli tee, Turba, Vana-Kuuli, Vikerlase, Vilisuu
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: natalia.rahhanskaja@tallinnlv.ee

Lastekaitse spetsialist: Oksana Koh
Telefon: 645 7762
Kabinet: 125
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Hooldekodu tee, Katleri, Kihnu, Martsa, Muhu, Narva mnt, Paasiku, Priisle tee, Tondiraba, Vormsi
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: oksana.koh@tallinnlv.ee

Lastekaitse spetsialist: Heli Tuulik
Telefon: 645 7769
Kabinet: 219
Tegevusvaldkonnad: asenduskodu teenusel olevad lapsed 
Vastuvõtt: esmaspäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.30; neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-16.30 
e-post:Heli.Tuulik@tallinnlv.ee

Lastekaitse spetsialist: Natalija Andreitšuk
Telefon: 645 7767
Kabinet: 219
Tegevusvaldkonnad: asenduskodu teenusel olevad lapsed 
Vastuvõtt: esmaspäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.30; neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-16.30 
e-post: Natalija.Andreitsuk@tallinnlv.ee

Lastekaitse spetsialist: Tiiu Krull
Telefon: 645 7747
Kabinet: 114
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond:  Mahtra tn kuni 36, Raadiku tn alates 8a/2, Ümera tn
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: tiiu.krull@tallinnlv.ee

Lastekaitse spetsialist: Jelena Afonova 
Telefon: 645 7731
Kabinet: 112
Tegevusvaldkonnad: lastekaitsega seonduvad küsimused vastavalt piirkonnale
Teeninduspiirkond: Mahtra tn kuni 36, Raadiku tn kuni 8/2, Ümera tn  
Vastuvõtt: esmaspäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.30; neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-16.30
e-post: jelena.afonova@tallinnlv.ee

 

SOTSIAALTOETUSTE TALITUS

Asukoht: Punane 48A. Teenindatakse eelregistreerimise alusel. Sobilik pöördumise kellaaeg ja kuupäev on võimalik registreerida tel. 645 7770.

Vastuvõtt:

Esmaspäeval:   

9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30

Teisipäeval:  

9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30

Neljapäeval:        

9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30

Tegevusvaldkonnad: nõustamine sotsiaaltoetuste küsimustes. Toimetulekutoetuse, vajaduspõhise peretoetuse, sissetulekust sõltuvate toetuste, universaaltoetuste taotluste vastuvõtmine, lapsehoiuteenuse hüvitamine ning lasteaia kohatasust vabastamise taotluses esitatud andmete õigsuse kontrollimine.

Talituse juhataja: Liana Petrova
Telefon: 645 7785
Kabinet: Punane 48a
Tegevusvaldkonnad: toetuste talituse töö koordineerimine,  toetuste talituse üldküsimused
e-post: liana.petrova@tallinnlv.ee 

 

Vanemspetsialistid:

Silvi Punder 645 7930, kab. 110, silvipundet@tallinn.ee
Monika Lelumees 645 7931, kab. 117, monika.lelumees@tallinnlv.ee
Julia Gavva 645 7932, kab. 118, julia.gavva@tallinnlv.ee
Lembi Pärna 645 7714, kab. 112, lembi.parna@tallinnlv.ee
Ester Paap 645 7722, kab. 113, ester.paap@tallinnlv.ee
Marika Ressar 645 7772, kab. 114, marika.ressar@tallinnlv.ee
Külli-Terje Linkgreim 645 7939, kab. 115, kylli-terje.linkgreim@tallinnlv.ee
Kati Põlm 645 7745, kab. 111, kati.polm@tallinnlv.ee
Nadežda Vestung     645 7933645 7770, kab. 116, nadezda.vestung@tallinnlv.ee
Lapsehoiuteenuse hüvitamine, uute inimeste nõustamine ja registreerimine vastuvõtule.

TEENINDUSPIIRKONNAD (LASNAMÄE LINNAOSA):

Asfaldi tänav Laagna tee Paasiku tänav Tondiraba tänav
Asunduse tänav Lasnamäe tänav Pae tänav Tuha tänav
Betooni põik Lavamaa tänav Paekaare tänav Turva tänav
Jaan Koorti tänav Lennujaama tee Paekivi tänav Tuulemäe tänav
Juhan Smuuli tee Liikuri tänav Pallasti tänav Tõrviku tänav
Kalevipoja põik Lindakivi puiestee Paneeli tänav Tähesaju tee
Kalevipoja tänav Linnamäe tee Paul Pinna tänav Ussimäe tee
Kanali tee Linnuse tee Pikri tänav Valge tänav
Kantsi tänav Loitsu tänav Priisle tee Vana-Kuuli tänav
Katleri tänav Loopealse puiestee Puju tänav Varraku tänav
Katusepapi tänav Lummu tänav Punane tänav Vesse tänav
Keevise tänav Lõõtsa tänav Raadiku tänav Vikerlase tänav
Kesk-Sõjamäe tänav Läänemere tee Rahu tee Virbi tänav
Kihnu tänav Mahtra tänav Sepapaja tänav Vormsi tänav
Kiive tänav Majaka põik Sepise tänav Võidujooksu tänav
Killlustiku tänav Majaka tänav Sikupilli tänav Võru tänav

Kivimurru tänav

Martsa tänav Suur-Paala tänav Väike-Paala tänav
Kiviriku tänav Meeliku tänav Suur-Sõjamäe tänav Väike-Sõjamäe tänav
Kristjan Kärberi tänav Miina-Härma tänav Sõstramäe tänav Väo tee
Kuuli tänav Mäe tänav Taevakivi tänav Ülemiste tee
Betooni tänav Osmussaare tänav Tasuja puistee Ümera tänav