Sotsiaalteenuste talitus

SOTSIAALTEENUSTE TALITUS

11413 Tallinn, Pallasti 54

Talituse juhataja: Leili Vaikmaa
Telefon: 645 7756
Kabinet: 109
Tegevusvaldkonnad: sotsiaalteenuste talituse töö ja koduhooldusteenuse koordineerimine
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; teisipäeval ja neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: leili.vaikmaa@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Kaja Merilaine
Telefon: 645 7754
Kabinet: 110
Tegevusvaldkonnad: elamispinna ja hooldekodu küsimused
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00-12.00 ja 14.00-17.30, teisipäeval ja neljapäeval: 9.00-12-00 ja 14.00-16.30
e-post: kaja.merilaine@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Livija Tisler
Telefon: 645 7771
Kabinet: 140
Tegevusvaldkonnad: võlanõustamine, toidutalongide väljastamine, sotsiaalmajutusüksuse küsimused
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30, teisipäeval ja neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: livija.tisler@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Tõnis Müller
Telefon: 645 7764
Kabinet: 141
Tegevusvaldkonnad: võlanõustamine, toidutalongide väljastamine, sotsiaalmajutusüksuse küsimused
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30, teisipäeval ja neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: tonis.myller@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Viktoria Soosaar
Telefon: 645 7775
Kabinet: 133
Tegevusvaldkonnad: täisealiste piiratud teovõimega isikute eestkoste korraldamine
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30; teisipäeval ja neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30;
e-post: viktoria.soosaar@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Tiiu Raid 
Telefon: 645 7774
Kabinet: 136
Tegevusvaldkonnad: täisealiste piiratud teovõimega isikute eestkoste korraldamine
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30, teisipäeval ja neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30 
e-post: tiiu.raid@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Piret Liivla
Telefon: 645 7766
Kabinet: 135
Tegevusvaldkonnad: puuetega laste hoolekanne, koostöö laste asenduskodudega, puuetega laste ajutise hoolduse ja intervallhoolduse lepingute vormistamine
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30, neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30 
e-post: piret.liivla@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Teresa Kipper
Telefon: 645 7736
Kabinet: 134
Tegevusvaldkonnad: puuetega inimeste hoolekande küsimused
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30, neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: teresa.kipper@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Tiina Kukkur
Telefon: 645 7749
Kabinet: 119
Tegevusvaldkonnad: hooldamise hindamine, hooldaja määramine
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30, neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30
e-post: tiina.kukkur@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist: Külli Kull
Telefon: 645 7759
Kabinet: 119
Tegevusvaldkonnad: hooldamise hindamine, hooldaja määramine
Vastuvõtt: esmaspäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.30, neljapäeval: 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 16.30 
e-post: kylli.kull@tallinnlv.ee

Viimati muudetud: 1.02.2018