AvalehtLasteaed OjakeTutvustus › Rühmad

Lasteaia Ojake rühmad


Sõimerühmad:

Nr. 1 "Mõmmid" (vene õppekeelega)
Tel. 673 82 69, e-post: 01mommikud@gmail.com
Õpetaja: Iraida Parpauts
Õpetaja assistent: Oksana Bašmakova
Õpetaja abi: Anžela Lipina

Nr. 9"Jänkukesed" (vene õppekeelega)
Tel. 673 82 69, e-post: 09jankud@gmail.com
Õpetajad: Jelena Koltsova, Irina Vagina
Õpetaja abi: Anna Pešta

Lasteaiarühmad:

Nr. 2 "Lepatriinu" (eesti õppekeelega)
Tel. 58 61 43 32, e-post: 02lepatriinud@gmail.com
Õpetaja: Eliise Tust
Õpetaja assistent: Tiia Jaave
Õpetaja abi: Maria Urmajeva

Nr. 5 "Vikerkaar" (osaline keelekümblus)
Tel. 55 63 29, e-post: 05vikerkaar@gmail.com
Õpetajad: Ljudmilla Ivanova, Kristiina Aluoja-Priimägi
Õpetaja abi: Olga Bogovskaja

Nr. 6 "Delfiinid" (osaline keelekümblus, kakskeelne rühm)
Tel. 56 07 94 81, e-post: 06delfiinid@gmail.com
Õpetajad: Marina Orden, Olga Jakuškin
Õpetaja abi: Oxana Zujeva    

Nr. 7 "Konnakesed" (vene õppekeelega)
Tel. 53  81 69 13, e-post: 07konnakesed@gmail.com
Õpetajad: Svetlana Tarassova, Jelena Garnis
Õpetaja abi: Marina Furtina

Nr. 8 "Kelluke" (vene õppekeelega)
Tel. 58 35 03 38, e-post: 08kellukesed@gmail.com
Õpetajad: Jelena Mogiljova, Svetlana Kolchurina
Õpetaja abi: Tatjana Kapustina

Nr. 10 "Liblikad" (vene õppekeelega)
Tel. 56 18 92 22, e-post: 10liblikad@gmail.com
Õpetajad: Viktoria Beduhhina (Lasteaia Ojake Parim õpetaja 2016, Tallinna 2016.aasta õpetaja)
Õpetaja assistent: Ljudmilla Pikkur
Õpetaja abi: Svetlana Krivihhina

Nr. 11 "Sipelgad" (vene õppekeelega)
Tel. 54598371, e-post: 11sipelgad@gmail.com
Õpetajad: Olga Karabut, Irina Kalašnikova
Õpetaja abi: Irina Jermolajeva

 
Tasandusrühmad:

Nr. 3 "Päikene" (vene õppekeelega)
Tel. 54 57 54 86, e-post: 03paikene@gmail.com
Logopeed: Valentina Mihhailova        
Õpetajad: Galina Petrenko, Natalja Bil
Õpetaja abi: Tatjana Estraih 

Nr. 12 "Karikakrad" (vene õppekeelega)
Tel. 673 82 69, e-post: 12karikakrad@gmail.com
Logopeed: Tatjana Roštšina        
Õpetajad: Valentina Kurilina, Niina Furštatova  
Õpetaja abi: Julianna Matijevski

Pervasiivsete arenguhäiretega laste rühm: 

Nr. 4 "Mesilased" (vene  õppekeelega)
Tel. 673 82 69, e-post: 04mesilased@gmail.com
Eripedagoog: Tatjana Pligunova
Õpetajad: Jelena Andrejeva, Evi Utsal
Õpetaja abi: Eliita Ivanštšenko

                 

             

 

Viimati muudetud: 03.04.2017