AvalehtLasteaed SipsikKontakt › Rühmad

Rühmade kontaktid


Valverühmana töötab 2017/2018 õppeaastal Päikesesipsikute rühm

Tähesipsikud (2-3 aastased lapsed) telefoni nr 51919523

Mängusipsikud (3-4 aastased lapsed) telefoni nr 51942009

õpetaja Kristina Juusu: Kristina.Juusu@ipsik.edu.ee

õpetaja Kärt Tagel: Kärt Tagel@sipsik.edu.ee

õpetaja abi Astrid Lapmaa: Astrid.Lapmaa@sipsik.edu.ee

Naerusipsikud (4-5 aastased lapsed) telefoni nr 53676300

õpetaja: Getter Saaroja; Getter.Saaroja@sipsik.edu.ee

Rõõmusipsikud (4-5 aastased lapsed) telefoni nr 59080979

õpetaja Leila Toit: Leila.Toit@sipsik.edu.ee

õpetaja Siiri Pentus: Siiri.Pentus@sipsik.edu.ee

õpetaja abi: Alja Ainsaar; Alja.Ainsaar@sipsik.edu.ee

Päikesesipsikud (5-6 aastased lapsed) telefoni nr 59101465

õpetaja Agne Ruben: Agne.Ruben@sipsik.edu.ee

õpetaja Aire Alber: Aire.Alber@sipsik.edu.ee

õpetaja abi Eve Hendrikson: Eve Hendriksonl@sipsik.edu.ee

Südamesipsikud (6-7 aastased lapsed) telefoni nr 51947711

õpetaja Anne Pals: Anne.Pals@sipsik.edu.ee

õpetaja Marielle Korostik: Marielle Korostik@sipsik.edu.ee

õpetaja abi Ülle Närep: Ylle.Narep@sipsik.edu.ee

Muusikaõpetaja:

Liikumisõptaja 

Üldruumide koristaja: Reti Mikk

 

Viimati muudetud: 21.07.2017