Tallinna Magdaleena Lasteaia rühmad 2016/2017 õppeaastal

Sipsik (1,5 - 2,5 aastased lapsed); 

Õpetaja:

Marika Taarna Marika.Taarna@magda.edu.ee 

Õpetaja assistent:

Uve Kõiv Uve.Koiv@magda.edu.ee 

Õpetaja abi: Maarja Aksberg

Rühma tööaeg 7.00- 18.00

Rühma tel: (+372) 53461950

Muumid (2- 3 aastased lapsed) 

Õpetajad:

Piia Anemaa Piia.Rander@magda.edu.ee

Heli Kuusmik Heli.Kuusmik@magda.edu.ee

Õpetaja abi: Karina Uustalu

Rühma tööaeg 7.00 - 18.00

Rühma tel: (+372) 53081293

Krõll (3- 5 aastased lapsed)

Õpetajad:

Maria Arikainen Maria.Arikainen@magda.edu.ee

Ly Piirsoo Ly.Piirsoo@magda.edu.ee

Õpetaja abi: Kylliki Laks

Rühma tööaeg 8.00 - 19.00

Rühma tel: (+372) 53618199

Puhh (5- 6 aastased lapsed) 

Õpetajad:

Ingrid Saar Ingrid.Saar@magda.edu.ee

Triin Tammepärg Triin.Tammepaerg@magda.edu.ee 

Õpetaja abi: Maret Vender

Rühma tööaeg 8.00 - 19.00

Rühma tel:  (+372) 53232786

Mutionu (2- 7 aastased lapsed)

Õpetajad:

Pille Jänes Pille.Janes@magda.edu.ee

Mare Laks Mare.Laks@gmail.com

Õpetaja abi: Mare Vagula

Rühma tööaeg 7.00 - 18.00

Rühma tel:  (+372) 53425413

Pöial - Liisi  (5- 6 aastased lapsed)

Õpetajad:

Sune Vilimaa Sune.Vilimaa@magda.edu.ee

Marge Liivoja Marge.Liivoja@magda.edu.ee

Õpetaja abi: Urve Lehti

Rühma tööaeg 8.00 - 19.00

Rühma tel: (+372) 53064360

 

Lehekülge haldab:
Elen Kõima, direktor
6561469; direktor@magda.edu.ee

 

Viimati muudetud: 31.10.2017