AvalehtMustamäe Laste Loomingu MajaÜLDINFO › Töötajate kontaktid

MLLM TÖÖTAJATE KONTAKTID


Mustamäe Laste Loomingu Maja töötajate kontaktid

Erna Podanjova

direktor

erna@mllm.tln.edu.ee

Dmitri Petrjakov

direktori asetäitja õppe-ja kasvatustöö alal

dmitri@mllm.tln.edu.ee

Tiiu Tenno

arendusjuht

tiiutenno@mllm.tln.edu.ee

Natalja Sokolova

majandusjuhataja

mjuhataja@mllm.tln.edu.ee

Larissa Ida

infotehnoloogia juht

infojuht@mllm.tln.edu.ee

Anne Lumi

sekretär

mllm@mllm.tln.edu.ee

Tatjana Kravtšenko

kostümeerija

tatyana2407@yandex.ru

Vladimir Burakov

helitehnik

arbu1964@mail.ru

Õpetajad

TEHNIKAVALDKOND

Larissa Ida

Arvutiring

infojuht@mllm.tln.edu.ee

Jüri Jestin

Tehnikaring

jestin@hot.ee

MUUSIKA-JA KUNSTIVALDKOND

Eneli Rüütli

SHOWtantsuring „Jete”

eneliryytli@mail.ee

Diana Senkel

SHOWtantsuring „Jete”

senkel.diana@gmail.com

Skarlett Ilves

Koreograafiaring „Pääsuke”

scarlett.ilves@mail.ee

Olga Juškova

Estraaditantsuring
  „Peppy-Dance”

olgajuskova@hot.ee

Inna Järve

Loovusring Mõttemosaiik, Estraaditantsuring   „Peppy-Dance”-kl.saatja;

jarveinna@hot.ee

Nadežda Tšalaja

Tantsuring „Filigraan”

chnadja@mail.ru

Aleksander Kaidja

Laste- ja noortekoor „Hellas”

akaidja@hot.ee

Elvira Maasalu

Laste- ja noortekoor „Hellas” kl.saatja.

elviiramaasalu@hot.ee

Tiiu Tenno

Muusikaring „Lauluaed”

tiiutenno@mllm.tln.edu.ee

Maie Lõõnik

Muusikaring „Terake”

maieloonik@mail.ee

Viktoria Pritsõk

Mudilaste muusikaring
  "Donotka"

vikri33@rambler.ru

Mihkel Kuusler

Kitarriõpetus

kadri.mansur@gmail.com

Veera Kudrina

Teatriring

t.58454217

Jelena Tartõnskihh

ART-floristika, Disainistuudio"Kreatiff"

lenmark2004@mail.ru

Maarika Puust

Kunst ja disain

maarikapuust@hot.ee

Liina Luht

Kunsti- ja tekstiiliring

liina_luht@hot.ee

Jevgenia Ts`arenko

Moedisain ja kostüümiteater

devaki76@mail.ru

 

Maal ja skulptuur

 

Evelina Karina Potapski

Kunstiring

 evelina.potapski@artun.ee

Anne Tamm

Kunst ja disain taaskasutus

annetammeke@hot.ee

Larissa Budnitskaja

Kunstiring

budnitskaja
  @mreal.tln.edu.ee

Marina Rõmar

Kunstiring

mrymar@mail.ru

Tatjana Kravtšenko

Kodukultuur

tatjana2407@yandex.ru

Julia Kašnikova

Käsitöö

 andrion@hot.ee

ÜLDKULTUURIVALDKOND

Evelyn Kaevats

Ring "Trips-Traps-Trull"

evelyn.kaevats@gmail.com

Ingrid Reiman

Naksitrallid, Kunst ja disain, Loodusring

ingrid.reiman@mail.ru

Olga Sidorenko

Loovusring Naksitrallid

olja.sidorenko@gmail.com

Jelena Garnis

Käsitöö

lenagarnis@mail.ru

Endla Reinkort

Arendusring Mina ja maailm, Loovusring Sipsik

endla.reinkort@gmail.com

Tatjana Tomilova

Teatriring "Näeratus", Loovusring "Nublu"

tatjanatomilova@gmail.com

Svetlana Danileiko

Loovusring "Nublu"

svetlanadan@list.ru

Tatjana Fomina

Malering

fomina@hot.ee

Tamara Pekarskaja

Pühapäevakool;Muusikaline teater, ring "Filigraan" -klaverisaatja

aramat7@list.ru

Dmitri Petrjakov

 Liikumisrühm  

dmitri@mllm.tln.edu.ee

Viimati muudetud: 16.08.2016