Nõmme Linnaosa Valitsuse sotsiaalhoolekande osakond

Hea külastaja!

Sotsiaalhoolekande osakond asub alates 25. augustist Nõmme Linnaosa Valitsuse uues haldushoones aadessil Valdeku 13. 


Teenused

Valdeku 13
11621 Tallinn
II korrus

Infotelefon 645 7333
(klienditeenindus)
e-mail: nomme@tallinnlv.ee



Osakonna juhataja – Viire Saar
Tel 645 7383
Vastuvõtt: esmaspäeval 15.00-18.00 ja neljapäeval 09.00-12.00
e-post: viire.saar@tallinnlv.ee


SOTSIAALTÖÖ TALITUS

Osakonna juhataja asetäitja-talituse juhataja – Tiina Isak 
(täiskasvanute hoolekandega seonduv) 
Tel 645 7381
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: tiina.isak@tallinnlv.ee

Sotsiaalteenuste peaspetsialist – Kaja Adra
(hooldekodudega, täiskasvanud isikute eestkostega ja psüühiliste erivajadustega täiskasvanute hoolekandega seonduv)
Tel 645 7389
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: kaja.adra@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist – Anna-Maria Mirskaja (hooldaja määramine, hooldajatoetus)
Tel 645 7392
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: anna-maria.mirskaja@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist – Ede Mäekivi (lapsehoiuhüvitis, koduhooldus)  
Tel 645 7347
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: ede.maekivi@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist – Evi Paulson (eakate, puuetega inimeste, töötute ja kodutute hoolekandega seonduv) 
Tel 645 7398
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: evi.paulson@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist – Larina Sein (eakate, puuetega inimeste, töötute ja kodutute hoolekandega seonduv)
Tel 645 7386
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: larina.sein@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist – Liidia Praks
(lastega perede sotsiaaltoetused)
Tel 645 7391
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: liidia.praks@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist
Marie Vildersen (eakate, puuetega inimeste, töötute ja kodutute hoolekandega seonduv)
Tel 645 7399
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: marie.vildersen@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist – Anne Lilienthal (eakate, puuetega inimeste, töötute ja kodutute hoolekandega seonduv)
Tel 645 7350
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: anne.lilienthal@tallinnlv.ee

LASTEKAITSE TALITUS

Lastekaitse peaspetsialist – Kati Valma
(laste hoolekandega seonduv)
Tel 645 7382
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: kati.valma@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist – Agnes Berger (laste hoolekandega seonduv)
Tel 645 7395
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: agnes.berger@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist – Reelika Haan (laste hoolekandega seonduv)
Tel 645 7348
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: reelika.haan@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist – Kaisa Vetemaa (laste hoolekandega seonduv)
Tel 645 7393
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: kaisa.vetemaa@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist – Marge Green (laste hoolekandega seonduv)
Tel 645 7387
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: marge.green@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist – Reve Rohtmaa (laste hoolekandega seonduv)
Tel 645 7385
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: reve.rohtmaa@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist – Kätriin-Eliis Jaaniste (tegelemine alaealiste õigusrikkujate ja koolikohustuse mittetäitjatega)
Tel 645 7397
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: katriin-eliis.jaaniste@tallinnlv.ee

Viimati muudetud: 25.10.2017