AvalehtNõmme veebilehtLinnaosavalitsus › Vastuvõtuajad

Nõmme Linnaosa Valitsuse sotsiaalhoolekande osakond


 

Teenused
 

Nõmme-Kase 12b
11617 Tallinn
Infotelefon 645 7333
(klienditeenindus)
e-mail: nomme.hoolekanne@tallinnlv.ee



Osakonna juhataja – Viire Saar
Tel 645 7383
tuba 2
Vastuvõtt: esmaspäeval 15.00-18.00 ja neljapäeval 09.00-12.00
e-post: viire.saar@tallinnlv.ee

Infospetsialist – Ragne Kukk (esmane hoolekandealane teave)
Tel 645 7333
tuba 1
e-post: ragne.kukk@tallinnlv.ee


SOTSIAALTÖÖ TALITUS

Osakonna juhataja asetäitja-talituse juhataja – Tiina Isak 
(täiskasvanute hoolekandega seonduv) 
Tel 645 7381
tuba 4
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: tiina.isak@tallinnlv.ee

Sotsiaalteenuste peaspetsialist – Kaja Adra
(hooldekodudega, täiskasvanud isikute eestkostega ja psüühiliste erivajadustega täiskasvanute hoolekandega seonduv)
Tel 645 7389
tuba 7
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: kaja.adra@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist – Anna-Maria Mirskaja (hooldaja määramine, hooldajatoetus)
Tel 645 7392
Tuba 8
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: anna-maria.mirskaja@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist – Ede Mäekivi (lapsehoiuhüvitis, koduhooldus)  
Tel 645 7347
tuba 14
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: ede.maekivi@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist – Evi Paulson (eakate, puuetega inimeste, töötute ja kodutute hoolekandega seonduv) 
Tel 645 7398
tuba 6
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: evi.paulson@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist – Larina Sein (eakate, puuetega inimeste, töötute ja kodutute hoolekandega seonduv)
Tel 645 7386
Tuba 6
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: larina.sein@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist – Liidia Praks
(lastega perede sotsiaaltoetused)
Tel 645 7391
Tuba 5
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: liidia.praks@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist
Marie Rahnu (eakate, puuetega inimeste, töötute ja kodutute hoolekandega seonduv)
Tel 645 7399
Tuba 10
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: marie.rahnu@tallinnlv.ee

LASTEKAITSE TALITUS

Lastekaitse peaspetsialist – Kati Valma
(laste hoolekandega seonduv)
Tel 645 7382
tuba 17
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: kati.valma@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist – Agnes Berger (laste hoolekandega seonduv)
Tel 645 7395
Tuba 15
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: agnes.berger@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist – Reelika Haan (laste hoolekandega seonduv)
Tel 645 7348
Tuba 16
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: reelika.haan@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist – Kaisa Vetemaa (laste hoolekandega seonduv)
Tel 645 7393
Tuba 20
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: kaisa.vetemaa@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist – Marge Green (laste hoolekandega seonduv)
Tel 645 7387
Tuba 18
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: marge.green@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist – Reve Rohtmaa (laste hoolekandega seonduv)
Tel 645 7385
tuba 19
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: reve.rohtmaa@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist – Kätriin-Eliis Jaaniste (tegelemine alaealiste õigusrikkujate ja koolikohustuse mittetäitjatega)
Tel 645 7397
tuba 18
Vastuvõtt: esmaspäeval 09.00-12.00 ja 14.00-18.00, teisipäeval 09.00-12.00, neljapäeval 9.00-12.00 ja 14.00-17.00
e-post: katriin-eliis.jaaniste@tallinnlv.ee

Viimati muudetud: 10.04.2017