Rahvusvaheline noorsootöö

Rahvusvaheline noorsootöö on noortele ja noorsootöötajatele rahvusvahelise koostöö kogemuste ja kultuuridevahelise õppimise võimaluste loomine. Tallinna Spordi- ja Noorsooamet tegeleb rahvusvahelise noorsootööga mitmel tasandil. Amet osaleb erinevate rahvusvahelistes koostöövõrgustikes ning viib ellu mitmeid Erasmus + programmi projekte, pakkudes võimalusi osalemiseks rahvusvahelistes noortevahetustes, vabatahtlikus teenistuses ja koolitustel nii noortele kui noorsootöötajatele.

Tutvu praegu käimasolevate rahvusvaheliste projektidega SIIN.

Kui Sul on huvi rahvusvaheliste noortevahetuste, koolituste ja vabatahtliku tegevuse vastu, soovid rohkem infot või pakutavatest võimalustest ise osa saada, siis võta ühendust Tallinna Spordi- ja Noorsooametiga aadressil Liis.Tamman@tallinnlv.ee.

Lisainfo:
Liis Tamman
Tallinna Spordi- ja Noorsooamet
Rahvusvahelise noorsootöö vanemspetsialist
Tel: 642 0591, 5553 4252
E-post: Liis.Tamman@tallinnlv.ee


Koostöövõrgustikud

UBC võrgustikus on Tallinna Spordi- ja Noorsooamet kuue aasta vältel juhtinud Noortevaldkonna Komisjoni tegevust ning on sellega seotud ka praegu. Balti Linnade Liidus on ameti osalenud paljudes ühisprojektides ning korraldanud noortekonverentse teemadel nagu noorte demokraatia, meedia, mobiilsus, tolerantsus.

Lisaks on amet esindatud BSSSC võrgustikus ( Baltic Sea States Subregional Cooperation), korraldades noorte kohtumisi ja konverentse.


ERASMUS +

Spordi- ja noorsooamet omab nii saatva, vastuvõtva kui koordineeriva organisatsiooni akrediteeringut, mistõttu pakume Eesti noortele võimalust minna ise välismaale vabatahtlikuks kui teha tutvust välisvabatahtlikega, kellele Tallinnas noorsootöö alast tegevust pakume.

Samuti osaleb amet rahvusvahelises pilootprogrammis " EVS as a TOOL for NEETWORK " ning koordineerib Euroopa Noortenädala raames projekti "EVS in Motion".

Erasmus+

SA Archimedes Noorteagentuur