AvalehtNurmenuku lasteaedKontaktHoolekogu › Hoolekogu liikmed

Hoolekogu liikmed


Tallinna Nurmenuku Lasteaia hoolekogu liikmed 2015/2016 õppeaastal:

Nr

 Hoolekogu liikme

nimi 

e-posti aadress Rühm
1  Lest Marge  marge.lest@ericsson.com  Kellukese rühma lapsevamem
2  Niidas Eli sadiinile@gmail.com  Karikakra rühma lapsevanem
3  Heinla Kristi

kristi.heinla@gmail.com

 Pääsusilm rühma lapsevanem
4  Vesik Kerttu

 kerttu.vesik@gmail.com

 Meelespea rühma lapsevanem
5  Dello Ave  ave.dello@gmail.com  Saialille rühma lapsevanem
6  Jõeleht Liisi  liisi_j@hotmail.com  Piibelehe rühma lapsevanem
7  Laud Kristiina  kristiinalin@yahoo.com  Sinilille rühma lapsevanem
8  Kruusmaa Helen

helenk21@hot.ee

 Mooni rühma lapsevanem
9  Martinson Egle

 egle.martinson@gmail.com

 Võilille rühma lapsevanem
10  Raudsepp Triin

triin.raudsepp@hotmail.com

 Rukkilille rühma lapsevanem
11  Kaju Kristiina  kristiina.kaju@gmail.com  Ülase rühma lapsevanem
12  Lend Elari

 elarilend@gmail.com

 Kullerkupu rühma lapsevanem
13  Vallandi Killut  killutvallandi@hotmail.com  Õpetajate esindaja
14  Tamm Age  Age.Tamm@tallinnlv.ee  Haabersti Linnaosa Valitsuse esindaja

 

Hoolekogu otsustega saab tutvuda Tallinna Nurmenuku Lasteaia avalikus dokumendiregistris. (Vasakult valida Hoolekogu otsus ning kõikide  otsuste nägemiseks valida Otsi.)

 

 

 

 

Lehekülge haldab:

Aina Arro, direktor

Tel 6749606; e-post: nurmenuku@la.tln.edu.ee

 

 

 

 

 

 

Viimati muudetud: 29.09.2016
Märka ja aita!
Hariduse koduleht
Huvitegevus
Lasteaed
Kiusamisest vabaks
Tervist edendav lasteaed
Genius Urbact II