AvalehtNurmenuku lasteaedKontaktHoolekogu › Hoolekogu liikmed

Hoolekogu liikmed


Tallinna Nurmenuku Lasteaia hoolekogu liikmed 2017/2018 õppeaastal:

Nr

 Hoolekogu liikme

nimi 

e-posti aadress Rühm
1 Mägi Kateriin

magikateriin@gmail.com

Kellukese rühma lapsevamem
2 Niidas Eli sadiinile@gmail.com Karikakra rühma lapsevanem
3 Karner Kadi

ok9@hot.ee

Pääsusilm rühma lapsevanem
4 Pärtelpoeg Pille

piilu3107@gmail.com

Meelespea rühma lapsevanem
5 Dello Ave ave.dello@gmail.com Saialille rühma lapsevanem
6 Jõeleht Liisi

liisi.joeleht@gmail.com

Piibelehe rühma lapsevanem
7 Allikvee Kadi

kadi.allikvee@gmail.com

Sinilille rühma lapsevanem
8 Kruusmaa Helen

helenk21@hot.ee

Mooni rühma lapsevanem
9 Martinson Egle

egle.martinson@gmail.com

Võilille rühma lapsevanem
10 Vilba Kadri

kadrivilba@gmail.com

Rukkilille rühma lapsevanem
11 Sirp Karin

karinsirp@gmail.com

Ülase rühma lapsevanem
12 Lest Marge 

marge.lest@ericsson.com

Kullerkupu rühma lapsevanem
13 Vallandi Killut killutvallandi@hotmail.com Õpetajate esindaja
14 Tamm Age Age.Tamm@tallinnlv.ee Haabersti Linnaosa Valitsuse esindaja

 

Hoolekogu otsustega saab tutvuda Tallinna Nurmenuku Lasteaia avalikus dokumendiregistris. (Vasakult valida Hoolekogu otsus ning kõikide  otsuste nägemiseks valida Otsi.)

 

 

 

 

Lehekülge haldab:

Aina Arro, direktor

Tel 6749606; e-post: nurmenuku@la.tln.edu.ee

 

 

 

 

 

 

Viimati muudetud: 28.09.2017
Märka ja aita!
Hariduse koduleht
Huvitegevus
Lasteaed
Kiusamisest vabaks
Tervist edendav lasteaed
Genius Urbact II