AvalehtNurmenuku lasteaedLasteaiast › Rühmade info

RÜHMAD JA RÜHMAPERSONAL


Lasteaias töötab 12 rühma, õppekeel on eesti keel:

Lasteaia valverühm "Piibeleht" töötab iga päev ajavahemikul 7.00- 19.00.  Ülejäänud rühmad töötavad ajavahemikul 07.30- 18.00.

Rühmade kontaktid

 1. Kellukese rühm (1-3 a lapsed, sõimerühm)

  Õpetajad: Kaire Õun, Tuuli Talah ja Monika Kahm

  Õpetaja abi: Liisa Treiberg

 

2. Ülase rühm (1-3 a lapsed, sõimerühm)

  Õpetajad: Koidu Valliste ja Meelika Jürnas

  Õpetaja abi: Kaarin Leht

 

3. Pääsusilma rühm (3-4 a lapsed)

  Õpetajad: Killut Vallandi ja Pille Kapp

  Õpetaja abi: Sirje Arulaan ja Vivian Alt

 

4. Võilille rühm (4-5a lapsed)

  Õpetajad: Eha Kanarbik ja Maia Liivrand-Born

  Õpetaja abi: Helen Sooääre

 

5. Saialille rühm (5-6 a lapsed)

  Õpetajad: Auni Kajakas ja Sille Aasna

  Õpetaja abi: Urve Kolk

 

6. Karikakra rühm (6-7 a lapsed, sobitusrühm)

  Õpetajad: Reena Uusmets ja Kaia Piipuu

  Õpetaja abi: Koidu Krüger

 

7. Rukkilille rühm (3-7 a lapsed, tasandusrühm)

  Õpetajad: Kaja Urva ja Aasa Kivistik

  Õpetaja abid: Farida Sõlg ja Mare Kaljumäe

 

8. Mooni rühm (3-7 a lapsed, tasandusrühm)

  Õpetajad: Anni Arumäe ja Eve Rukiste

  Õpetaja abi:  Marika Hamburg ja Tiiu Panina

 

9. Piibelehe rühm (1,5-7 a lapsed, liitrühm) (valverühm)

  Õpetajad: Maret Lepp ja Silvi Malla

  Õpetaja abi: Ljubov Gluhovtšenko

 

10. Sinilille rühm (1,5-7 a lapsed, liitrühm)

  Õpetajad: Maive Savi ja Monika Kahm

  Õpetaja abi: Liina Malm

 

11. Meelespea rühm (1,5-7 a lapsed, liitrühm)

  Õpetajad: Helina-Karmen Sarapuu ja Karin Luik

  Õpetaja abi:Merle Sildam

 

12. Kullerkupu rühm (1,5-7 a lapsed, liitrühm)

  Õpetajad: Eelin Tiidema ja Tuuli Talah

  Õpetaja abid: Riina Linamägi ja Ivi Siimon

 

 

 

 

 

 

 

Lehekülge haldab:

Tiina-Marju Jaksen, õppealajuhataja

Tel 6573937; e-post: nurmenuku@la.tln.edu.ee

 

 

 

 

 

Viimati muudetud: 30.11.2016
Märka ja aita!
Hariduse koduleht
Huvitegevus
Lasteaed
Kiusamisest vabaks
Tervist edendav lasteaed
Genius Urbact II