Rühmad


MESIMUMMID (3-4 aastased)

 

Tiia Kleis õpetaja

tiia.kleis@janku.edu.ee

 

Eha Kaukver õpetaja  

eha.kaukver@janku.edu.ee

 

Kaija Kuul  õpetaja abi

rühma telef.      56168471

 

LEPATRIINUD (6-7 aastased)

 

Jana Runno õpetaja   

jana.runno@janku.edu.ee

 

Ly Gailon õpetaja      

ly.gailon@janku.edu.ee

 

Pille Jäätma õpetaja abi

rühma telef.       56061241

 

MÕMMIKUD ( 3-6 aastased)

 

Anneli Saatväli õpetaja       

anneli.saatvali@janku.edu.ee

 

Eha Nass õpetaja               

eha.nass@janku.edu.ee

 

Birgit Ellam õpetaja abi

rühma telef.      53853851

 JÄNKUKESED (3-6 aastased)

 

Helle Valle õpetaja          

helle.valle@janku.edu.ee

 

Ingrid Roosaar õpetaja     

ingrid.roosaar@janku.edu.ee

 

õpetaja abi Merli Kotkas

rühma telef.      50462718

 

TUPSUTRIINUD (LIIVALAIA sõim 1,5-3 aastased)

 

 Reine Järve õpetaja  

 reine.jarve@janku.edu.ee

 

 Ave Arhipov õpetaja assistent  

ave.arhipov@janku.edu.ee

 

 Meriln Pennonen õpetaja abi

 rühma telef. 6 461 449

 

VANDERSELLID (LIIVALAIA liitrühm 3-5 aastased)

  Elerin Metsma   õpetaja     

Elerin.Metsma@janku.edu.ee

  Pille Kirsi õpetaja

Pille.Kirsi@janku.edu.ee

 

Krike Alev õpetaja abi     

rühma telef.  6 461 449

 

NAKSITRALLID (LIIVALAIA liitrühm 5-7 aastased)

 

Maarja Tarros õpetaja

Maarja.Tarros@janku.edu.ee

 

Lembi Lõhmus õpetaja

Lembi.Lohmus@janku.edu.ee

 

 õpetaja abi Diana Tamulinas

 rühma telef.  6 463 095

 

 

 

 

 

 

 

Viimati muudetud: 15.09.2017
Kiusamisest vaba lasteaed logo
Samm-sammult
HITSA
Eliis
Tallinna Päikesejänku Lasteaia Liivalaia blogi
Tallinna Päikesejänku Lasteaia Naksitrallide rühma robootika
Märka ja aita!