Haridusasutuste hoolekogude esindajad

Põhja-Tallinna Valitsuse esindajad munitsipaalüldhariduskoolide, huvikoolide ja lasteaedade hoolekogus

 

Koolieelse lasteasutuse seaduse § 24 lg 2 ja Tallinna Linnavalitsuse 16.veebruari 2011 määruse nr 8 „Tallinna munitsipaalüldhariduskooli hoolekogu moodustamise kord ja selle töökord“ kohaselt kuulub lasteaedade ja koolide hoolekogusse linnaosa esindaja.

 Põhja-Tallinna Valitsus määrab  linnaosa munitsipaalüldhariduskoolide ja lasteaedade hoolekogudesse:

 

Koolid

Pelgulinna Gümnaasium – linnaosa vanem Raimond Kaljulaid, Põhja-Tallinna Valitsus

Tallinna Kunstigümnaasium – peaspetsialist Helen Aunbaum, Põhja-Tallinna Valitsus

Karjamaa Põhikool –  linnaosa vanema asetäitja Julianna Jurtšenko, Põhja-Tallinna Valitsus

Ehte Humanitaargümnaasium – linnaosa vanema asetäitja Julianna Jurtšenko, Põhja-Tallinna Valitsus

Kalamaja Põhikool – linnaosa vanem Raimond Kaljulaid, Põhja-Tallinna Valitsus

Ristiku Põhikool – peaspetsialist Helen Aunbaum, Põhja-Tallinna Valitsus

Tallinna Heleni Kool – kultuuri- ja noorsootöö peaspetsialist Triin Lindau, Põhja-Tallinna Valitsus

Vana-Kalamaja Täiskasvanute Gümnaasium – linnaosa vanema asetäitja Julianna Jurtšenko, Põhja-Tallinna Valitsus

 

Lasteaiad

Kalamaja lasteaed – kultuuri- ja noorsootöö peaspetsialist Triin Lindau, Põhja-Tallinna Valitsus

Pelguranna lasteaed - kultuuri- ja noorsootöö peaspetsialist Triin Lindau, Põhja-Tallinna Valitsus

Lasteaed Pääsupesa - kultuuri- ja noorsootöö peaspetsialist Triin Lindau, Põhja-Tallinna Valitsus

Lasteaed Kelluke - kultuuri- ja noorsootöö peaspetsialist Triin Lindau, Põhja-Tallinna Valitsus

Kopli lasteaed – peaspetsialist Helen Aunbaum, Põhja-Tallinna Valitsus

Lasteaed Naeratus - kultuuri- ja noorsootöö sektori peaspetsialist Sten Svetljakov, Põhja-Tallinna Valitsus

Kolde lasteaed - kultuuri- ja noorsootöö peaspetsialist Sten Svetljakov, Põhja-Tallinna Valitsus

Lasteaed Päikene - kultuuri- ja noorsootöö peaspetsialist Sten Svetljakov, Põhja-Tallinna Valitsus

Tallinna Lasteaed Mudila - peaspetsialist Heleni Praks, Põhja-Tallinna Valitsus

Lasteaed Rukkirääk - kultuuri- ja noorsootöö peaspetsialist Sten Svetljakov, Põhja-Tallinna Valitsus

Taime Lasteaed - kultuuri- ja noorsootöö peaspetsialist Triin Lindau, Põhja-Tallinna Valitsus

Tallinna Kelmiküla Lasteaed – linnamajandusosakonna juhataja Magnus Kiis, Põhja-Tallinna Valitsus

Lastesõim Päkapikk -  peaspetsialist Heleni Praks, Põhja-Tallinna Valitsus

Lasteaed Ojake – linnaosa vanema asetäitja Julianna Jurtšenko, Põhja-Tallinna Valitsus

Lasteaed Kajakas – ettevõtluse peaspetsialist Lille Jenk, Põhja-Tallinna Valitsus

Sitsi Lasteaed – linnaosa vanema asetäitja Julianna Jurtšenko, Põhja-Tallinna Valitsus

Lasteaed Mesipuu –  kultuuri- ja noorsootöö sektori peaspetsialist Sten Svetljakov, Põhja-Tallinna Valitsus

Lasteaed Maasikas –linnaosa vanema asetäitja Julianna Jurtšenko, Põhja-Tallinna Valitsus

 

Rohkem infot: Sten Svetljakov sten.svetljakov@tallinnlv.ee tel. 6457074, mobiil 5549393

 

Viimati muudetud: 13.02.2017